Харесва ли ви новата версия на форума?

  • 29 138
  • 798
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 735
Горе вдясно вече има име на потребител - браво! Харесва ми! При мен лентите се появиха и всичко работи добре.

Само ще отбележа, че шрифтът на заглавието "бг мамма" е скучен като в учебник. Старото заглавие на сайта повече ми допада с раздвижените букви и маимунското @

Съгласна съм и с двете мнения на ден17.
Маймунското @ ми допадаше мноооооого повече. Доста по-оригинално беше от настоящото лого, което е баш скучно!  Peace

# 736
  • Мнения: 4 892
Аз искам да попитам или по-скоро да отбележа, че преди влизах през телефона си и съвсем добре ми се конфигурираше форума, но сега като вляза не мога да виждам "Отговори" , нито "Известия" и ми е трудно да си следя темите. Т.е. лентата горе с известията, профила и пощата не се вижда през телефон.
Дали е нещо от настройките на телефона? Мога ли сама да променя нещо?

# 737
  • Мнения: 4 310
И на мен логото ми е скучновато, като печат.
Но собствениците си го харесват явно. Аз ще свикна.

# 738
  • Мнения: 1 252
маимунското @ /вместо А/, което подсказва, че си в интернет.

 Гол@м См@х. Х@Х@@@@@@@@@

# 739
  • софия
  • Мнения: 25 880
И на мен логото ми е скучновато, като печат.
Но собствениците си го харесват явно. Аз ще свикна.
И на мен то не ми харесва. Много го мразя този шрифт.
Като прибавя и
Само в моя екран ли има грешка: като се зареди страница от нов отговор отгоре липсва лентата (за мен тя е много удобна). Трябва да скролна, за да се появи.
Не разбирам и защо линкът, в този пост излиза така?
вече клоня към негативен отговор в анкетата.

# 740
  • Мнения: 22 867
Само в моя екран ли има грешка: като се зареди страница от нов отговор отгоре липсва лентата (за мен тя е много удобна). Трябва да скролна, за да се появи.
Не разбирам и защо линкът, в този пост излиза така?

zvanche , като махнеш тая част от линка [24]=24&advanced=0, излиза нормално търсачка, само дето не мога да го обясня. newsm78 А със скролването и прозорците и при мен е така. Peace

# 741
  • софия
  • Мнения: 25 880
Само в моя екран ли има грешка: като се зареди страница от нов отговор отгоре липсва лентата (за мен тя е много удобна). Трябва да скролна, за да се появи.
Не разбирам и защо линкът, в този пост излиза така?

zvanche , като махнеш тая част от линка [24]=24&advanced=0, излиза нормално търсачка, само дето не мога да го обясня. newsm78 А със скролването и прозорците и при мен е така. Peace
Hug
Благодаря! Това си излизаше в линк-а. Ако тръгна и линковете да редактирам...

# 742
  • Мнения: 337
От снощи падащото меню /най - отгоре, от синята лента с форумите/ ми излиза на маймуница, има само ченгели. Отворих днес от друг компютър и пак е същото. Някакви идеи? Sad

# 743
  • Мнения: 14 654
Разбира се, че новата версия. Но, четейки недоволните, си представих вкиснати бабки пред монитор с тръба в кухнята и windows 95.

# 744
  • Мнения: 5 832
И на мен не ми харесва новата версия. Логото е ужасяващо. Наистина новият облик прилича на фейсбук по лентата, в която са отговорите, известията и съобщенията. Освен това, видя ли синьо и първата ми асоциация е " фейсбук ". И това гадно човече там ме дразни много.
Не е свързано с темата съвсем, но да попитам нещо. Само мен ли ме дразни, че на всяко преминаване на следваща страница или други подобни действия, и отдолу веднага ми цъфва гадна реклама, която постоянно трябва да затварям, понеже ми пречи да виждам отговорите в долната част Rolling Eyes Много прекаляване с тези реклами в сайта, целия е нашарен, а от няколко дни рекламата на боя за коса просто ме влудява и със сигурност никога няма да си купя такава точно заради рекламата, която ме тормози с дни. То направо антиреклама.

# 745
  • Мнения: 4 310
Че изскачат им свикнах, дори не зная какво рекламират.
Но една ме стресна, опитвам се да я затворя - изведнъж цялото поле на форума започна да "бяга" наляво и се измести към рекламата Х.
Много беше гадно, защото не знаех какво става. А и упорито не ми се затваряше с Х.

Нещо по Дисни рекламираха  ooooh!.

# 746
  • Мнения: 1 129
Винаги става дума за въпросните реклами. Този сайт взима пари за тях. Нормално е и да ги има.  Peace
Само при мен ли шрифта на коментарите е друг и някак по-увеличен?

# 747
  • софия
  • Мнения: 25 880
Винаги става дума за въпросните реклами. Този сайт взима пари за тях. Нормално е и да ги има.  Peace
Само при мен ли шрифта на коментарите е друг и някак по-увеличен?
Шрифтът е същия. Да не си си го увеличила? Намалява се с Ctrl - Peace

# 748
  • Мнения: 1 129
Шрифтът е същия. Да не си си го увеличила? Намалява се с Ctrl - Peace

Да, да - знам за тази опция, но не съм я пипала изобщо. Постнах един коментар и веднага след това всичко стана една идея по-голямо. Та за това питах, да не би да е някакво подобрение.

# 749
  • Мнения: 54 929
Жаве и другите с IE, решението е Compatibility view:


Ще те разцелувам , Дивианаbouquet  bouquet  bouquet
Светна ми пред очите , така се мъчех с този играещ текст ... Tired Tired

Общи условия

Активация на акаунт