Харесва ли ви новата версия на форума?

  • 29 131
  • 798
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 172
Категорично-НЕ!

Бледа е,ново ЛС не ми излиза отпред като прозорче,а трябва да гадая и да се оглеждам имам ли нямам ли  ooooh!

Линковете не са подчертани и е истинска мъка да разбера линк ли е,не е ли  Tired

# 76
  • Мнения: 9 990
Не знам кое ви е бледо-на мен цветовете са ми същите като преди.

# 77
  • Мнения: 1 129
На същото мнение съм. Отделно изнервя падащата синята лента и тези странни завъртулки от двете страни на екрана.

Е как пък ги видяхте тези завъртулки  Laughing 5 минути след поста ти се взирах в екрана, за да ги забележа.

# 78
  • София
  • Мнения: 7 211
Е то не е лошо човек да упражнява малко мозъчна дейност докато е в интернет...

ПП: Това не е насочено към горните два поста Simple Smile

# 79
  • Мнения: 46 615

Бледа е,ново ЛС не ми излиза отпред като прозорче,а трябва да гадая и да се оглеждам имам ли нямам ли  ooooh!

Аз пък точно това се радвам, че изчезна, много стряскащо ми действаше  Mr. Green не е нужно да гадаеш, когато получиш, горе ще ти се появи една червена табелчица с броя на новите  Simple Smile

Харесва ми, по-добре се оправям, отколкото със стария.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 762
На същото мнение съм. Отделно изнервя падащата синята лента и тези странни завъртулки от двете страни на екрана.

Е как пък ги видяхте тези завъртулки  Laughing 5 минути след поста ти се взирах в екрана, за да ги забележа.

 Joy
Има ги заврънтулките, но са по нагоре. Наистина едва се забелязват. Не трябва да сме толкова дребнави, малко толеранс към заобикалящото ни няма да е излишен. И рекламите са си в реда на нещата, нали сайта трябва да живее от нещо. То е ясно, че и няма как да се угоди на всички, но все пак в споровете се ражда истината.

" И това ще мине"  Joy

# 81
  • Мнения: 5 323
Не само ги виждам, но и няколко пъти посягам с ръката да махна нещото от монитора (на косъм ми прилича). Време ми е за очила, май  Laughing.

# 82
  • Мнения: 91
Принципно ми е все тая...Важното е да има къде да пишем.
Новата версия за мен си е ок  Peace

# 83
  • Мнения: 1 129

Не само ги виждам, но и няколко пъти посягам с ръката да махна нещото от монитора (на косъм ми приличаLaughing. Време ми е за очила, май.

Как за очила, имаш перфектно зрение. И от както вече и аз ги виждам, май наистина прилича на залепен косъм  Laughing

# 84
  • Мнения: 7 947
Не, първо визуално не ми е красива, второ това нон стоп сменяне на нещо и промяна - изнервя. Тъкмо свикнеш как да ползваш страницата и хоп промени. Отделно че на мен ми излиза в йероглифи всичко, но предполагам това се оправя, като имам време ще го видя.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ужасно ми е. Дори се замислих дали няма да ме откаже да чета и пиша във форума. На компютри с малък монитор се виждат само тая лента и огромните реклами долу, като остава някакво смешно място за четене и писане. На работа монитора ми е голям и е добре, но в къщи ....... ooooh!

# 86
  • Мнения: 9 990
До тук, при бегъл пробег-единственото ново при мен е в подредбата на навигацията горе, като местоположение-бях свикнала да имам общо Обновени теми в ляво, а сега е направено под формата на Отговори и е на друго място/както и личните-всичко от този панел е преместено. останалото  ми е същото. Grinning, нито шрифт, нито цветове, нито несметни на брой нови функционалности.В тази връзка нито ме затруднява, нито ме улеснява-същото ми е.

# 87
  • Мнения: 489
Да, харесва ми.  Peace Много по-подредено и функционално е. Само синьото ми идва в повече, но ще свикна.

# 88
  • Мнения: 796
хахах, колко ги търсих тези завъртулки. Ако не ги бяхте споменали сигурно никога нямаше да ги видя Laughing.
Сега забелязах, че малко линковете се сливат, но надявам се това да го оправят.
Иначе, синия цвят ми харесва, много шарено ми беше преди и розовото много ме дразнеше Grinning

И да попитам, някой знае ли как се махат "отговорите", защото си делнах всички следени теми, но отговорите стоят Rolling Eyes

п.п. Това всъщност мойте отговори ли са, или в темите, които следя Thinking

# 89
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Не само ги виждам, но и няколко пъти посягам с ръката да махна нещото от монитора (на косъм ми прилича). Време ми е за очила, май  Laughing.
Joy
Тъкмо това "влязох" да напиша  hahaha
Иначе ... първо вчера беше:"К'во е сега пък т'ва?" Нещо не ми допадна ... Днес вече ми харесва  Joy ... Но аз обичам промените и бързо свиквам с тях  Wink

Общи условия

Активация на акаунт