Харесва ли ви новата версия на форума?

  • 29 112
  • 798
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 265
не ми допада!!!!!!!!! извинения към който я е правил.

1.като си гледам профила през любимия си браузър и искам да видя в кой теми съм влизала всичко е бяло и се налага да минавам с мишката.Трябва през друг да влизам и е неудобно
2.шрифта не ми допада.
3.търсенето е усложнено и докато се ориентирам......


Какво наложи тези промени?

 Mr. GreenНещо зачестиха експериментите.

# 61
  • София
  • Мнения: 7 209
Новата версия изглежда доста по-смислено и адекватно.
На мене лично старото лого ми бъркаше в здравето - естетика като за позатъпели майчици.
Така че привествам новото.
"Добре дошъл, еди кой си" беше автоматично генериран поздрав. Не разбирам как така ви е умилявал.

# 62
  • Мнения: 2 448
Малко бледо и много синьо, но чак да милея по старата или да съм супер недоволна от новата, не. Това следени теми какво е?

# 63
  • Мнения: 9 990
Гласувах с Все ми е тая...
Аз на версии съм свикнала, не е в това.
Кои са новите функционалности толкова,Касита, май ти беше писала-подскажи ми къде да гледам, че не ми се рови. Peace

# 64
  • Мнения: 2 448
  И това не можах да разбера за какво служи?

# 65
  • Мнения: 2 155
Не ми харесва.
Защо вече всички подобни мрежи се "обновиха" по фейсбукски? Аман от това лице-книга. Никне отвсякъде.
На всичкото отгоре непрекъснато ме изхвърля и се налага да пиша име и парола до откат, ако през целия ден влизам за малко през големи интервали. Защо не може да "ме запомни" веднъж завинаги, по дяволите? Вие имате ли такива проблеми?
А и някак много анонимно стои горе вдясно този силует без лице и без име. Няма го ведрото "добре дошъл baibibi!".
Тези нежни сини буквички ще ми изпият очичките. Голямо взиране ще пада.
Но, всъщност, колкото и да си мърморя, едва ли ще се върне старото положение.
Тази тема ще се развие в духа на темите, засягащи образованието в България.
+1  PeaceИзключително взиране !

# 66
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Не, никак не ми харесва.И не мога да разбера защо всяко хубаво нещо в този форум се разваля.
 
 Но пък се оказа, че мнението на потребителите не е важно за никой.Колко теми се изписаха за статиите и падащите реклами.Важното са парите естествено. Tired

# 67
  • София
  • Мнения: 7 209
 И това не можах да разбера за какво служи?

Ми просто лентата с отделните раздели ("Бременност и раждане", "За бебето и детето" и т.н.) може да се вижда докато скролваш или не.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
И аз съм за старата версия.

# 69
  • Мнения: 2 448
 И това не можах да разбера за какво служи?

Ми просто лентата с отделните раздели ("Бременност и раждане", "За бебето и детето" и т.н.) може да се вижда докато скролваш или не.
Мерси, изобщо не бях обърнала внимание, че може да се вижда постоянно или не. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 9 990
В тази връзка, броячите на Отговори и Следени теми как работи?
Безсмислено ми идва, предвид, че ако имам в Отговори  в брояча 1, като отворя този отговор, брояча остава на 1 докато не излезна от темата с Отговор.Или докато съм в някой Отговор, докато чета, те се надиплят още 5, ако си по-активен е абсурдно да следиш това. Crazy

# 71
  • Мнения: 1 129
Харесва ми повече старата версия, но това е, защото бях свикнала с нея. Ще свикна и с тази и тогава ще ми е все тая.

# 72
  • София
  • Мнения: 7 209
В тази връзка, броячите на Отговори и Следени теми как работи?
Безсмислено ми идва, предвид, че ако имам в Отговори  в брояча 1, като отворя този отговор, брояча остава на 1 докато не излезна от темата с Отговор.Или докато съм в някой Отговор, докато чета, те се надиплят още 5, ако си по-активен е абсурдно да следиш това. Crazy

Точно за това биха могли да поизкопират Фейсбук.  Там е адски удобно, че получаваш известия за съобщения без да си презаредил страницата. Допускам обаче, че е по-сложно.

# 73
  • Мнения: 5 313
Не, не ми харесва. Ужасно бледо. Линковете не се отличават с нищо. Вместо удоволствие от сайта, вече имам още едно напрежение.  Peace

На същото мнение съм. Отделно изнервя падащата синята лента и тези странни завъртулки от двете страни на екрана.

# 74
  • София
  • Мнения: 7 209
Е айде сега - завъртулките са ви криви.
Да не забравяме все пак, че преди време по екрана се лееше олио.  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт