Отговори
# 330
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Благодаря ви, момичета  Hug Ще пиша, когато се прибера след трансфера  Hug

# 331
  • Мнения: 515
Благодаря ви, момичета  Hug Ще пиша, когато се прибера след трансфера  Hug
Максче,дали можеш да разбереш,дали Стаменов ще е утре на работа....искам да го хвана на 'къс пас'  Mr. Green

# 332
  • София
  • Мнения: 16 691
Благодаря ви, момичета  Hug Ще пиша, когато се прибера след трансфера  Hug
Максче,дали можеш да разбереш,дали Стаменов ще е утре на работа....искам да го хвана на 'къс пас'  Mr. Green

Джинджи, гледай да оцелее човека, че ми трябва hahaha hahaha
Максче, успех  Hug Hug Hug

# 333
  • Мнения: 515
Джинджи, гледай да оцелее човека, че ми трябва hahaha hahaha
Предателка!  Laughing Що ме издаде?  Laughing
Точно бях яхнала метлата и замислях коварен план 
 Joy Joy Joy

# 334
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Здравейте момичета, прибрах си две бебчета Simple Smile Сега остава да се задържим заедно 9 месеца : ) Иначе казаха, че са много хубави ембриончетата Simple Smile

Джинджър, чак сега виждам, че си писала и не съм питала док дали утре ще е в клиниката, иначе той ми прави трансфера.

# 335
  • София
  • Мнения: 3 050
Макс, стискаме всички палчета. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Пожелавам  smile3504 такъв финал, а защо не и две. Hug Hug Hug

# 336
  • София
  • Мнения: 16 691
Макс Hug Hug Hug Стискам палци  Hug Hug

# 337
  • Мнения: 344
Точно бях яхнала метлата и замислях коварен план 
  People No GoodНе може. Чакаме Доки да ни даде бебетата. Maxi, хайде при теб да стане, а после и при нас. newsm18

# 338
  • Мнения: 515
Макс,супер!Вече сте 3 в 1!  Hug Пожелавам така да сте още 9 месеца!

# 339
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Макс, стискам палци за две бебчета! За кога ти е теста?
Аз също съм след трансфер само че на 1 ембрионче, днес ми е 6 ден. Трансфера беше на 3 ден.

# 340
  • Мнения: 515
Даная,на ЕЦ ли беше?И на теб пожелавам още едно сладурче,като на аватара ти! Hug Hug

# 341
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
*danaya*, стискам ти палци  Hug И едно ембрионче е достатъчно Simple Smile Иначе моят тест ми казаха да го направя на 30 март. Да видим дали този път ще издържа да не го направя по-рано пак Simple Smile

# 342
  • София
  • Мнения: 16 691
ухааа, след 15-16 дни това си е доста....максче няма да издържиш според мен, не че те подстрекавам Laughing Laughing Laughing

# 343
  • Мнения: 11
Здравейте момичета! Първо успех на всички в тази тема и дано скоро посрещнат  stork-boy  и stork-girl Аз съм от Плевен и другата седмица във вторник ще бъда за първи път в клиниката при д-р Стаменов. Много Ви моля, някой би ли ми казал какво се случва при първо посещение там? Ще си пусна 2 дни отпуска, тъй като прочетох, че понякога се чака много и се притеснявам дали изобщо ще мога да мина на преглед същия ден. Извинявам се предварително ако не съм уцелила темата, защото "откраднах" 1 мин. от работното си време за да прочета нещо по темата. Благодаря предварително и стискам палци на всички! Успешен ден!

# 344
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
ino4ka, не се притеснявай. Чака се, но не чак толкова, че да не минеш на преглед в деня, в който си записала час. Може да почакаш 2-3 часа, а може и много по-малко. Иначе си приготви всички изследвания, които сте правили до момента. На първия преглед по-скоро е опознавателна среща с док за конкретния случай на всяка една двойка. Разбира се и преглед, но зависи кой ден от цикъла ще си. Може да те викнат на точно определен ден. Успех от мен. Другите момичета ще разкажат повече, ако се сещат. Моят първичен преглед беше доста отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт