Юлчета 2007 в очакване на пролетта!

  • 55 209
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • sf
  • Мнения: 10 225
Ками,честит ти племенник! Да е жив и здрав и много да ви радва!

Да знаете някой читав майстор за плочки  Rolling Eyes
одисеята е страшна, като направим среща,ще ви разкажа  Mr. Green

# 661
  • София
  • Мнения: 3 414
Вико,такъв немога да препоръчам но ще питам
Еми сестра му и племенницата дойдоха с болки в гърлото и сополи,та почнах да ги лекувам още от вратата........бясна съм и вода не мога да пия

# 662
  • sf
  • Мнения: 10 225
питайте, питайте за майстор,че банята е започната и ни зарязаха  Rolling Eyes
няма да ви казвам Д в какво прединфарктно състоянии е  Rolling Eyes

ееее, ама Иве, така наистина е супер гадно, що не ги скастри, аз откакто преди години една приятелка дойде с болното си на АБ дете при няколкомесечния Вико, непременно питам дали желаещите за гости са здрави и ако не са,не давам да идват  Crazy Crazy не че им треперя толкова,ама то пък бива бива несъобразителност  ooooh!

# 663
  • София
  • Мнения: 254
Уинкс, и аз слагам от кърпичките но откакто започнах да отделям бялото пране, установих, че наистина има разлика и се запазва по-свежо бяло.

# 664
  • USA
  • Мнения: 559
Аз отделям бялото, но не деля на по-тъмно и по-светло цветно. На Криси дрехите ги пера заедно, но там и без това белите не се запазват дълго да са искрящо бели.  Laughing

# 665
  • София
  • Мнения: 254
да, с по-голяма пералня може би няма нужда да се разделя другото цветно, ама със стандартна пералня си се събира достатъчно много.

# 666
  • Мнения: 43
Първо да честитя на Ками племеника - да ви е жив и здрав и все такава радост да ви носи  Hug
И каква хубава тема сте захванали  Flutter Аз обичам да чистя, както съм казвала, но не съм маниак. Просто обичам да се наслаждавам след това на резултата  Laughing Та прахосмукачка пускам най-често 2 пъти, чат-пат 3 в седмицата, като толкова минавам и с мопа и праха...Пране и аз не деля толкова стриктно и пак ми се събират 3-4-5 перални в седмицата. Прозорци 2-3 пъти годишно. Един път годишно се пере и килима. Онзи ден като идва свекърва ми и я хванах как ми чисти хладилника  Blush  Препарати - за печката и фурната Апта, страхотен е. За банята - А1/от Кауфланд/, страхотен е. Доместоса не ме кефи, много му е силна миризмата и ме задушава. Иначе имам и циф, и за тоалетната някакъв; обезмаслител - много е добър за кухненските шкафове и за дограмата  Grinning Отплеснах се....
Вики,много сме доволни от майстора, който миналата година ни прави банята. Взема ни 600 лв. като банята ни е към 6 кв. и това включваше и къртене на едната стена, грундиране, лепене на плочките, измазване и боядисване на тавана, подмяна на ВиК -инсталация. Ако искаш ще ти дам телефон  Peace

# 667
  • sf
  • Мнения: 10 225
Давай ,че съм на ръба на нервна криза  ooooh!
Д типично в негов стил каза,че зарязва всичко и аз да се оправям с майстори,търсене, плащане и т.н.
понякога се чудя за какво ми е въобще  Rolling Eyes

# 668
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Добро утро,
Ками, честит ти племенник. Да расте здрав и щастлив.
Вики, и твоята не е лесна...  Hug
Кривчо още спи. Пак ще го измъквам от леглото и в градината  Joy

# 669
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро
Ками Честито и от мен още веднъж за прекрасния племенник!!! Жив и здрав да е и да радва всички Ви! Hug
Вико обади ли се на майстора, ако не си намерила да ти пратя моя мъж да я довърши!
И аз чакам Вероника да става, че днес имаме куп работа - до университета ще ходим за малко, ама като се постопли, че е голям студ още навън! Днес ще стягаме и багажа, живи и здрави утре пътуваме за Садански с нея!

# 670
  • София
  • Мнения: 3 414
ДД
Кошмарна нощ изкарах,треска Т,болки в мускулите и ставите абе.....
Сутринта ставаме и моя мъж измери на Н температурата 37,1 и рече остава,аз немога да гледам та и дете,то в къщи повече микроби от градината,та сега сме с него,ще го заведа до личната на обед,но преди това ще мина през козметичката да си оправя веждите.
Моя ще купува колело да ходят в парка с децата да карат,обаче те цените са ужасни,ще търся в заложните къщи,ако някой види да свирка,моля.
Вико до къде я докара?не помня,ама май Д искаше лилава баня?ти не даваше зор за банята

# 671
  • Мнения: 384
Честит племенник,Ками!Здрав и силен!
Иве,а се оправяте бързо!В Кауфланд и в Карфур има колелета за по 150лв.
Довечера в ''България търси талант'' ще излъчат братовчедка ми!

# 672
  • София
  • Мнения: 3 414
Онази дето дойде да кандидаства ли?
Яна то има колела ама имало товароносимост Twisted Evil и неможало за неговата височина и тегло тези колела ooooh! ooooh! че то ще дойде по скъпо от колата ми,егати....

# 673
  • Sofia
  • Мнения: 523
Иве, вижте в sportsdirect.com. Дори с доставката цената е по-приемлива от тези в БГ. За 1-2 седмици пристига поръчката. На Сашо от там сме взели колело, ролери ...

# 674
  • София
  • Мнения: 254
Tam-tam, беше питала за играчките - Кая много играе с играчки, предимно плюшени, по цяля вечер прави само това - разиграва сценки на семейство или учителка и деца.

Компютъра използва само за филмчета/ приказки/ песнички, отскоро й е интересно и да пише думички в word, но нищо друго не умее да прави сама, мишка не е пипала и т.н.

Но имайки предвид генетичния материал на Ина, не виждам защо се учудваш  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт