Най-нетърпеливото ни бебче на годинка става вече! -Тема 15

  • 37 946
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 378
Здравейте и от мен!
Нелили, честит рожден ден! Желая ти всичко най-хубаво, и каквото си пожелаеш, да се сбъдне!

Честит рожден ден и на Рая на мама Тони! Да е здрава, палава и да е гордост и радост за мама и тати!
Честито на патерици и на половинката на Бисквитка! Да е най-добрия татко и мъж на света!
Честито и на днешните, вчерашните и които съм забравила месечинковци!

# 61
  • Мнения: 451
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,СКЪПА НЕЛЛИ!ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,ВСЕ ТАКА ОТЗИВЧИВА И ГОТИНА!МНОГО СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ,МНОГО РАДОСТ ОТ МАЛКИТЕ ТИ КРАСОТИ И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ! newsm51

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА МАЛКАТА СЛАДУРКА РАЯ!ВЕСЕЛО ДЕТСТВО,МНОГО ИГРИ С МАЛКИЯ НИКО И ВСЕ ТАКА ДА РАДВА МАМА! smile3525


Нандисима
,пускай снимката и не се скръндзай Mr. Green Хаха,точно си викам кви са тия бели полета накрая на поста,сигурно е няква нова мода hahaha


Златка
,кво говориш ти бе newsm78 Как реши,че ти е слабо детето Thinking Я го виж къв голЕм мУж е на снимките,а и тези кг. са напълно нормални,ние на вашата възраст бяхме - 9120 Naughty Ай ся молим тЪ,аз за едно нещо не се притеснявам и ти ще вземеш да ме вкараш във филма зорлен Mr. Green


Днес бяхме на консултация в частната клиника - 9590,73см.,но виждате ли и нашите обиколки на глава и гърди са се смалили ,а фонтанелата ни е порастнала Crazy Честно казано на тези мерки изобщо не им се връзвам...а и да не говорим,че там всеки път лекарите са различни,така че е нормално всеки да си мери според неговия аршин Mr. Green Дадоха ни направление за урина - един куп показатели,как ще я събирам пак...не ми се мисли ooooh! Дадоха ми зелена светлина за киселото мляко,като казаха,че сега е точния момент да го вкарам,когато самия той започна да  отказва АМ-то.Та днес взех кисело мляко Елена - 3.6 % и след някой друг ден ще го пробвам Peace Рибата след 10-ия месец също и бил ред вече,така че сьомгата на Хип след подобаващо отлежаване вкъщи,най-накрая ѝ дойде реда Mr. Green С две думи тези дни ще има яко захранване наведнъж(дремя,дремя,че като кажа на магарето чуш Twisted Evil),за да може на 1 март да съм опитала манджите на кухнята Mr. Green

П.П.Виждам,че моята група в анкетата до момента води Mr. Green Хаха,изненадана съм,че сме се събрали толкова "динозаври" тук Joy Joy Joy

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green(трима зелени,за щастие)


П.П.П.Забравих да кажа,че друго дете като моето - НЕМА smile3511 smile3514 smile3515

Последна редакция: сб, 18 фев 2012, 15:47 от Lussy

# 62
  • Мнения: 567
здравите мами да на пиша и аз нещо само че  и то все време няма от newsm07 wash hang newsm75
нашето габи 300 гр е на дало този месец малко маи ни карай 9800 но според мен е лека мъчи се да пълзи но много смешно и още не може така добре 2 зъбчета се виждат но не са избили на цяло и дали я мъчат ходи на мрънка понякога и казва само баба
много малко спи през деня вашите така ли са наи много час и нещо на обяд и толкова

Нищо не разбрах!  Shocked Може ли малко да редактираш и ако не те затруднява, да добавиш някоя запетая, че ми свърши дъхът, като препусках така, без запетаи!?!  ooooh!

Баси, вЕрно ли не ви дразни такова нещо.  #Crazy Аз като напиша нещо, пА взема, че си го прочета и ако трябва го редактирам, че направо ми вади очите!!!  Shocked
Нямам думи - просто не се сдържах!!!  #Crazy

# 63
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,СКЪПА НЕЛЛИ!Бъди здрава , щастлива и много обичана !!!


Честит Рожден Ден и на малката поранала Рая !!! Да расте здраво и щастливо дете,  и все така да радва мама!!!

Калоян къдрушков е прекрасен Heart Eyes, ако искаш да знаеш много добре си изглежда детето, пък и я виж как си седи стабилно.
Изобщо не разбирам къв е тоя зор да пролазят и проходят бързо, като си седят само е много по лесно. Дето го оставиш там го намираш Mr. Green, не трябва да разместваш и обезопасяваш цялата покъшнина.

За анкетата, ама аз таковаааааааааааа, да не мЪ биете сега  newsm43Ъ (другата дето ми хрумна после беше миризлива, затова не я споделих Whistling), Нелли, що мЪ издае Rolling Eyes

Снимка по натам, че е на другия комп Mr. Green

# 64
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ха, ДД  Mr. Green
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АДАШЧЕ! БЪДИ ВСЕ ТАКА ПРЕКРАСНА!   bouquet

Ч.Р.Д. НА КАКА РАЯ. ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА, И ВСЕ ТАКА ДА ПОМАГА НА МАМА

За уменията - и ние сме пълни с номера. Като чуе музика и започва да пее  Laughing Дава боц (много странно го прави, хваща ми пръста и тогава дава нейния), включва и изключва лампите, плаши, пляска за браво, маха за Здравей, Чао, Ела и Дай  Laughing, показва и казва колко голяма ще стане, дава въздушни целувки, къде с ръка, къде без, прави "Хей ръчички", правим "Бори-бори главички", "пил-пил, вранке", милва и приспива играчките, разбира "Дай бибата", "Дай целувка" и просто "Дай" (за последното дава каквото е в ръката й). Като й наливам вода от тубата и натиска помпата преди мене (разбира се, неуспешно, но знае къде да се натисне) за говора - ТА-ТА и ДАЙ-ДАЙ  Laughing, пълзи, изправя се, пада  hahaha, идва при мен и ме целува  Heart Eyes Сигурно има и още неща, но ги забравям. Пълна е с номера, не ми в скучно.  hahaha

За нас - сега ни излиза нов зъб, всичко е в лиги. Явно много я тормози, защото отказва да яде. И аз уцелих момент, в който да й дам попара. Не й хареса и утре ще я направя по-рядка  Mr. Green Да видим. Аз одеве и почесах малко венеца с моя пръст, така се нагаждаше милото, че чак мост щеше да направи.

Злате, много хубав тази Калоян, бееее! Пу-пу!

ПП: Току ще се задържа права за няколко секунди без да се държи. Въобще не разбра какво става, но нали трябва да си пляска дЯтето  hahaha

# 65
  • Мнения: 567
НЕЛЛИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА!!! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ДА СИ МНОГО ОБИЧАНА И ГЛЕДАНА ЖЕНА!!! МНОГО ЩАСТЛИВИ МИГОВЕ И СЪЛЗИ ОТ РАДОСТ ДА ТИ НОСИ ПРЕКРАСНОТО ТИ СЕМЕЙСТВО!!!  Hug  Hug  Hug

Нанди, хм...добре, че си се навряла под стола, та не моА те стигна от коремите си!  Mr. Green
Каквато и да е анкета - миризлива, дрислива, все по-добре от тая щеше да е!  hahaha

Добре де, щом Лусинда вика, че имало много динозаври ще ида и аз да гласувам!  Blush

А тоЗ Калоянко много хубав! Майка му кВи кусури му дири - всичко му е наред, че е и Убавец!!!  Hug

Шени, браво на Алинка - много работи знае! Или големи усилия Фърляш, или умното си е умно!  Hug

Нашата кака на тази възраст, знаеше всички тези неща, че и куп отгоре!  Embarassed Познаваше всичките ни приятели, а ние първи от компанията имахме дете и всички се събираха в къщи. Като я попитах еди кой си кой е - и тя посочваше с пръстче!  Laughing
Ама на - ИреЦа още мен не мЪ познава!  hahaha
Както и да е - залгам аз на готвенето!   chef

# 66
  • Мнения: 23
здравите мами да на пиша и аз нещо само че  и то все време няма от newsm07 wash hang newsm75
нашето габи 300 гр е на дало този месец малко маи ни карай 9800 но според мен е лека мъчи се да пълзи но много смешно и още не може така добре 2 зъбчета се виждат но не са избили на цяло и дали я мъчат ходи на мрънка понякога и казва само баба
много малко спи през деня вашите така ли са наи много час и нещо на обяд и толкова
hahaha Ох, извинявай, ама Викииии, сложи моля ти се една точка, една запетая,  "Й" липсва  Mr. Green
Нищо лично, но мисля че ще бъде по разбираемо и със сигурност по четимо  Hug
Надявам се да не ми се разсърдиш де! Hug

п.п. ох, сега видях, че и СпасДиди е коментирала поста ти... надявам се да не се разсърдиш  :roll

Ей, тоз Калоянчо имал като нашата кошарка  Heart Eyes Дано си я харесва, щото Едика нещо не я одобрява  Rolling Eyes

пък да се похвалим... и ние сме Лолкърджий вече  Mr. Green снимков материал по-късно Mr. Green

Последна редакция: сб, 18 фев 2012, 18:27 от ГериСян

# 67
  • Мнения: 14
Честит рожден ден на Нели и на малката принцеса Рая. ЧРД и на М на Ш Simple Smile

Момичета, ние днес бяхме на плуване. Беше много приятно, а и се запознахме с Дидолинка и малката Софи. Не е точно, както си го представях, но става. Мисля да ходим редовно (стига да сме в София през уикенда). Ще се радвам следващият път да сме по-голяма майска банда Simple Smile

 

Мерси за милите думи за нашата баба (моята майка) Simple Smile Еми оправна е, да знаете какви хуни са племенниците. Щом с тях се оправя, и с едно непълзящо и неходещо 9 кг парче месо може. А и ми беше под ръка де (за всеки случай) Simple Smile

За уменията на дребните - ми да се пофаля и аз:




(забелязахте празното място, нали) Simple Smile Евала на Али и Ели...

СпасИДиди, защо ще оставяте малката, а не я вземете с вас на Пампорово? Добре ще й се отрази слънцето и чистият въздух…. На мене малкият вече много ми липсваше към края на деня и много се радвах, че е с нас и мога да си го нагушкам Simple Smile

Нанди, кучо и той на хотел (кучешки), да не остане по-назад. Да ви кажа неговият хотел на цена достига нашия Simple Smile ама какво да се прави. Пък и то какъв хотел - една строена - недостроена, мазана-недомазана къща… ама той е много глезен и собствениците много му се радват и си го гледат при тях. Така че съм спокойна.
БТВ - аз съм малко по-малка. От 35 ме дели… има-няма още едно бебе (да се надяваме) Simple Smile

dessince, дано майчето ти се възстанови бързо и леко  Hug Hug

Последна редакция: сб, 18 фев 2012, 20:05 от ljufis

# 68
  • Мнения: 5 622

 Ауу, Люфис, страхотни снимки! Изглежда весело е било  Heart Eyes

Обаче все в София тез занимания..Във Варна не съм чула да има такова нещо  Rolling Eyes

Аз като ви видях, та се сетих, че при местенето, някъде си забутахме пояса за глава на Ралф и сега не можем да го намерим  ooooh! Мъжът ми го издул, да не заема място и къде го е ръгнал....  33uu bambam 

Нелли, честит Рожден Ден! Пожеланията на Луси са страхотни и с две ръце се присъединявам към тях! Честит и весел празник  Hug  Hug  Hug

# 69
  • Мнения: 23
Люфис, страхотни снимки!  Heart Eyes

Бубе, и аз не знам да има такива неща....  newsm78
Но с удоволствие бихме отишли с Еди  Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 153
  Не съм чела- цял ден хойкам напред назад, но бързам да се включа да не изтърва деня bowuu:
 Честит рожден ден мила Нели! Да си ни жива и здрава, усмивката да грее постоянно на лицето ти, да постигнеш целите, които си си поставила, да си моного глезена и обичана!

Честита 3-та годинка  на малката Рая! Да расте и хубавее за радост на мама и тати и много, много да се забавлява със своето братче Нико! Peace  bouquet
Видях сладък Калоян- пораснал цял мъж станал! Hug
Видях и Люфисчето с Дани-завид, завид, завид! Дани-много доволен изглежда, за майка му-не знам! Peace
После ще се връщам да коментирам останалото Hug

# 71
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Пак аз с вАпрос: Как да се отпиша от теми дето не чета, писала съм преди сто години в тях? Сега с  новата визия мнооооооооооо мЪ дразни онова розАвкото дети ми изкача в отговори, та молим ако некой знае да сподели как се отписваш newsm78

Обаче съм хитър а, как бЕгам по тъча от Спасдиди Whistling

Джуфче, страхотни сте, пък и плувеца доволен, браво за ентусиазма Hug

# 72
  • Мнения: 14
Обаче все в София тез занимания..Във Варна не съм чула да има такова нещо  Rolling Eyes

Специално за варненки - http://pluvane-bebeta.com/

Двете най-големи специалистки, които се спрягат в нет-а, са Александра в София и тази мацка във Варна Simple Smile

# 73
  • Мнения: 1 669
здравите мами да на пиша и аз нещо само че  и то все време няма от newsm07 wash hang newsm75
нашето габи 300 гр е на дало този месец малко маи ни карай 9800 но според мен е лека мъчи се да пълзи но много смешно и още не може така добре 2 зъбчета се виждат но не са избили на цяло и дали я мъчат ходи на мрънка понякога и казва само баба
много малко спи през деня вашите така ли са наи много час и нещо на обяд и толкова

Нищо не разбрах!  Shocked Може ли малко да редактираш и ако не те затруднява, да добавиш някоя запетая, че ми свърши дъхът, като препусках така, без запетаи!?!  ooooh!

Баси, вЕрно ли не ви дразни такова нещо.  #Crazy Аз като напиша нещо, пА взема, че си го прочета и ако трябва го редактирам, че направо ми вади очите!!!  Shocked
Нямам думи - просто не се сдържах!!!  #Crazy

Мен ме дразни, затова такива постове ги прескачам Wink
Джуфче, искам и аз пък Crossing Arms Другият път да се обадиш Praynig Страхотни сте с Дани Heart Eyes
А Елена Буболечкова ми скри шапката. Браво на мама...Сега, на фона на нейните умения, моето дете ми изглежда глупаво  Twisted Evil Ама се успокоявам, че е защото и говорим на два езика и трябва да навързва повече неща  Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 100
Добър вечер!

Нели ЧРД! Много здраве и любов, щастие и късмет! Тони ЧРД на Рая, много да ти помага и слуша!

Сима както описваш Ники, направо е бил като на война. Дано и аз скоро да мога да се включа в разходките в парка, че с тези снегове само около блока обикалям, непроходимо е за количка.

Люфис много сте се забавлявали, Дани е много доволен. Колко градуса е водата?

Умения нямаме никакви все още.

Аз нали съм на диета от 4м заради алергията, но вчера вече тотално изтрещях и изядох почти половин сладоледена торта  Confused Сега чакам дали ще има някаква реакция и се ядосвам на себе си.

Лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт