София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (8)

  • 111 397
  • 761
  •   1
Отговори
# 45
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
дано, mantonia стискам палци, на мен не ми е съвсем близо както 15 ОДЗ например, но важното е че е приет. Интересно ми е новата строяща се в момента ясла кога ще отвори врати...

Къде е тази ясла?

# 46
  • IT
  • Мнения: 3 704
точно пред социалното строят ясла, сградата външно изглежда завършена със сложена дограма.

# 47
  • София
  • Мнения: 561
allexa.7, и ние се борим за място в тази ясла, дано ни приемат!!! Praynig
И ние се борим за нея  Hug а къде е социалното и новопостроената ясла, изинявайте че питам, но по принцип не съм кореняк Надежденка  Crazy

# 48
  • IT
  • Мнения: 3 704
Социалното е в Свобода,  а яслата се стори в момента точно пред него до 171 ЦДГ(дано не бъркам номера

# 49
  • София
  • Мнения: 561
allexa.7 много благодаря!!! Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 696
Момичета, има ли някоя от вас да е пациентка на д-р Беремлийска от 8 ДКЦ, знаете ли как се казваше МЦ, с който работи извън нейното работно време, някъде срещу Била Надежда-5 се намира, и телефон за връзка?

# 51
  • София
  • Мнения: 561
Момичета, има ли някоя от вас да е пациентка на д-р Беремлийска от 8 ДКЦ, знаете ли как се казваше МЦ, с който работи извън нейното работно време, някъде срещу Била Надежда-5 се намира, и телефон за връзка?
Медицинския център, ако не се лъжа се казва Превент - това намерих в нета:
МЦ “Превент” – филиал “Св.Николай Чудотворец”

Адрес: жк “Връбница-2”, бул. “Бели Дунав”, бл. 634 , вх.Д

Тел: 934 4998, 089 7892839

# 52
  • IT
  • Мнения: 3 704
ако това е центъра е в блока на пощата. ние сме пациенти на друга докторка, но тя работи със  същия център, един път сме стигали до там, докторката беше свестна.

# 53
  • Мнения: 696
Благодаря ви!

# 54
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Момичета, благодаря за разяснението  Hug

# 55
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Здравейте, сега намерих темата и бързам да се запиша, живея в Надежда 1 точно до коментираната градинка с паметника на Котков, ще се радвам да се видим там.
Лек и успешен ден  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 231
ioli78 привет, аз живея до Фантастико. Ще се радвам да се запознаем Simple Smile

# 57
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Reny31 и аз съм до Фантастико в един от високите блокове Simple Smile

# 58
  • в квартала на големите надежди
  • Мнения: 13
Здравейте,
За първи път се включвам, аз съм от Надежда -5. Вярвам, че можем да сме си полезни като споделяме.
Прочетох в предишната тема, че има бъдещи мами, които търсят д-р за следене на бременността. Препоръчвам д-р Консулова от 8ма п-ка. Млад човек следи всичко стриктно, дава направления и инфо за всички изследвания. Тя следи моята беменност с Кари на 1г. и 3м. За мамите, които търсят инфо за 24 ОДЗ да кажа, че бате Макс е 4-та група. Директорката ни е нова и според мен добра. Градината си е много добра.

# 59
  • София
  • Мнения: 231
Reny31 и аз съм до Фантастико в един от високите блокове Simple Smile

А такаааааа сега да излезнем и съседки, аз съм в 118   smile3503

Здравейте,
За първи път се включвам, аз съм от Надежда -5. Вярвам, че можем да сме си полезни като споделяме.
Прочетох в предишната тема, че има бъдещи мами, които търсят д-р за следене на бременността. Препоръчвам д-р Консулова от 8ма п-ка. Млад човек следи всичко стриктно, дава направления и инфо за всички изследвания. Тя следи моята беменност с Кари на 1г. и 3м. За мамите, които търсят инфо за 24 ОДЗ да кажа, че бате Макс е 4-та група. Директорката ни е нова и според мен добра. Градината си е много добра.

Аз също съм от доволните от д-р Консулова, при нея се следих.

Общи условия

Активация на акаунт