София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (8)

  • 111 426
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 735
Той е само нарочен за магазин, иначе е част от общината май. Плащат се данъци, има Топлофикация на първия етаж. В Надежда 2, много близо до Фантастико.

Няколко пъти сме ходили с Габче, там е супер, освен всичко и не се пуши в двора  Peace има пързалки, място за тичане, само люлката ми липсва.

# 31
  • София
  • Мнения: 28
Преди години наистина беше магазин и така си и остана- "кръглия магазин" - намира се в Надежда 2. На втория етаж се помещава данъчната служба на общината, топлофикация има каси на първия етаж

Последна редакция: нд, 19 фев 2012, 10:55 от lilly74

# 32
  • София
  • Мнения: 219
Да, за "същия магазин" става въпрос! Malini , ща се радвам да се засечем там. Моят разбойник е на 1 година и 1 месец.

# 33
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Ами пощадката е зад 150 или 155 блок - големия, дългия червения, срещу 101 СОУ.
Иначе кръглият магазин е едно много значимо място в Надежда, което надежденци си знаят.
А вие присъединили ли сте се в страничката ни във ФБ?
https://www.facebook.com/pages/%D0%BA%D0%B2%D0%9D%D0%B0%D0%B4%D0 … 0%B0/176819152093

# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да не ви изпусна, нищо, че съм от Връбниците  Mr. Green
И аз така де, ама то си Надежда бе!!!  Laughing

# 35
  • София
  • Мнения: 1 456
 Моля ви, споделете повече за заниманията в кръглия магазин? Какви са и за каква възраст са подходящи?

# 36
  • София
  • Мнения: 219
Ева на третия етаж, Центърът за работа с деца се намира близо до "кръглия магазин". Ние говорим за дворчето на Центъра - много е подредено, поддържано, оградено и обезопасено и е подходящо за игра на малчовци. Иначе в самия Център със сигурност знам, че има занимания по рисуване, музика, май че и езикови курсове, ....някой ако е по запознат нека се включи!

# 37
  • IT
  • Мнения: 3 704
на моята приятелка детето ходеше на рисуване в центъра:)
ние повече в парка се "помещаваме", защото ни е по-близо. Сега зимата е малкия ужас, горкото дете се повъртя.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 456
mantonia, allexa.7 много ви благодаря за инфото   bouquet Дано и още някой се включи  Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 553
Здравейте  Hug Търся да закупя 2-3 стаен апартамент в района на кв. Толстой  Praynig ЛС

# 40
  • София
  • Мнения: 561
Като стана дума за апартамент - ние търсим под наем 1-2 стаен... няма значение къде, ако някой има идея, нека пише  Hug благодаря!

# 41
  • София
  • Мнения: 219
allexa.7, и ние зимата в чудо се видяхме, скучно ни е вече в къщи. От няколко дена го извеждам по обед за по 30 минути на площадката пред блока.
jasmin_veni, аз съм се присъединила във фейса Simple Smile

# 42
  • IT
  • Мнения: 3 704
чакам да дойде април аз да го пусна на ясла, приет е отдавна, но искам да мине зимата. Ще посещава 62 ясла. Директорката ми направи мн добро впечетление.

# 43
  • София
  • Мнения: 219
allexa.7, и ние се борим за място в тази ясла, дано ни приемат!!! Praynig

# 44
  • IT
  • Мнения: 3 704
дано, mantonia стискам палци, на мен не ми е съвсем близо както 15 ОДЗ например, но важното е че е приет. Интересно ми е новата строяща се в момента ясла кога ще отвори врати...

Общи условия

Активация на акаунт