София - кв. Надежда, Толстой, Триъгълника, Свобода (8)

  • 111 418
  • 761
  •   1
Отговори
# 15
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Цоп и аз!
Хаххааа, как си личи кой е миткал по кафетата стабилно в периода 2002-2004 г Joy hahaha

Градинката на Силви е тази с новата площадка с паметник на един футболист от ЦСКА -Котков май беше.
Кали, водила съм те там Laughing

Аз честичко ходя до там, ама не съм засичала някой с голямо чаве, а сега съоръженията са заснежени.

# 16
  • Мнения: 897
Много хубава тема.  Hug

Само ако искате променете адреса на общината.

# 17
  • София
  • Мнения: 28
Започна да става интересно  newsm78 Котков мисля че беше с Гунди от Левски, а градинка с паметник изобщо не се сещам дайте още някакъв жокер  Praynig  Joy Joy hahaha

Само ако искате променете адреса на общината.
Направено  bowuu

Последна редакция: пт, 17 фев 2012, 18:48 от lilly74

# 18
  • Мнения: 897
един футболист от ЦСКА -Котков май беше.

Левски.  Mr. Green

Надежда 1 до бл 133. Миналата година в края на лятото откриха паметника. lilly74, за това не се сещаш.

# 19
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Котков и Гунди са пътували заедно, когато са загинали (по спомени от тъжни разкази на заклети левскари говоря)

lilly74 има една пицария Капри наблизо и спирка на 150.

# 20
  • Мнения: 897
Котков и Гунди са пътували заедно, когато са загинали (по спомени от тъжни разкази на заклети левскари говоря)

Тогава защо го нарочи човека, че бил от ЦСКА.  Mr. Green
Аз също съм левскарка.  Grinning

Ето карта, за да се ориентирате по-лесно.
http://www.bgmaps.com/map/sofia

Градинката е пред бл 133 между улиците Хан Кубрат, Калотина, Вера Игнатиева и Демир Калия.
Котков родом е от тук. От Надежда, за това и паметника му е там. Лека му пръст на човека.

# 21
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Котков и Гунди са пътували заедно, когато са загинали (по спомени от тъжни разкази на заклети левскари говоря)

Тогава защо го нарочи човека, че бил от ЦСКА.  Mr. Green
Аз също съм левскарка.  Grinning

Ето карта, за да се ориентирате по-лесно.
http://www.bgmaps.com/map/sofia

Градинката е пред бл 133 между улиците Хан Кубрат, Калотина, Вера Игнатиева и Демир Калия.
Котков родом е от тук. От Надежда, за това и паметника му е там. Лека му пръст на човека.


Аууу, верно, че бил от Локо-София, не от ЦСКА Crazy срааам, за жена на левскар Laughing

Бе да вземем да се видим в тази градинка, а?

А има и една друга нова градинка, зад 150 блок, червения дългия. Някой знае ли я?

# 22
  • Мнения: 897

А има и една друга нова градинка, зад 150 блок, червения дългия. Някой знае ли я?
Нова ли има там?Аз знам блока, но не знам дали има нова площадка.

 Тук във втора също правят нова площадка точно до 15 СОУ.

# 23
  • София
  • Мнения: 735

А има и една друга нова градинка, зад 150 блок, червения дългия. Някой знае ли я?
Нова ли има там?Аз знам блока, но не знам дали има нова площадка.

 Тук във втора също правят нова площадка точно до 15 СОУ.

Май е зад 15то, при детската градина. Тя ще ми е много близо (ако няма много сняг, де). На 5 мин. съм от там.

Вени, Вени... къде го прати Котков от ЦСКА?  Mr. Green
Светла им памет на двамата! Много тъжна участ. А са били много добри, особено Гунди. Баща ми ми е разказвал за погребението им. Имало е толкова много хора, че... такова нещо не е било виждано. Траурната церемония е била от стадион Г.Аспарухов до гробищата. Първите, стигнали вече до гробищата, а последните още не са били тръгнали от стадиона.
http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=946327

Хайде, само да се постопли и да се видим в някоя градинка, че и на живо да се запознаем  Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 231
Аз докато смогна пак да вляза вече сте се разбрали за градинката  Hug
на мен ми харсва там пък и доста дечица има.
Бл. 150 го знам, но не се сещам да съм виждала нова градинка.
Само нека се стопи този сняг че ми е много трудно да изляза с количката.

# 25
  • Мнения: 4 569
Първия пост е много добър! Евала за старанието на авторката.   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 1 020
Запис и от мен, не знаех, че имало паметник на Котков в Надежда.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 268
Да не ви изпусна, нищо, че съм от Връбниците  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 219
Мами, някои от вас ходят ли в двора на Центъра за работа с деца /намира се до кръглия магазин/. Много приятно местенце, просторно, оградено, само за малчовци Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 561
А къде е този кръгъл магазин?  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт