Re: SportsDirect-39

  • 48 513
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 659
Миналата седмица купих кецове,маратонки Найк и суичър с вградени слушалки доволна съм от всичко.Исках да попитам в сериите с разпродажба там където над снимката има червен надпис сейл значи е разпродадено вече или има налично че нещо не ми се връзва.Като сложа в количката от тях не ми изписва че ги няма налични. newsm78

SALE означава,че е намалено,не че е разпродадено.Каквото го има като размери в сайта,си е налично.

# 691
  • софия
  • Мнения: 511
Миналата седмица купих кецове,маратонки Найк и суичър с вградени слушалки доволна съм от всичко.Исках да попитам в сериите с разпродажба там където над снимката има червен надпис сейл значи е разпродадено вече или има налично че нещо не ми се връзва.Като сложа в количката от тях не ми изписва че ги няма налични. newsm78

SALE означава,че е намалено,не че е разпродадено.Каквото го има като размери в сайта,си е налично.
Благодаря ти   bouquet сега ако ме ориентирате и за размерите на дънките цена няма да имате.Става въпрос за много слаб тинейджър висок 1.70.

# 692
  • Мнения: 659
Миналата седмица купих кецове,маратонки Найк и суичър с вградени слушалки доволна съм от всичко.Исках да попитам в сериите с разпродажба там където над снимката има червен надпис сейл значи е разпродадено вече или има налично че нещо не ми се връзва.Като сложа в количката от тях не ми изписва че ги няма налични. newsm78

SALE означава,че е намалено,не че е разпродадено.Каквото го има като размери в сайта,си е налично.
Благодаря ти   bouquet сега ако ме ориентирате и за размерите на дънките цена няма да имате.Става въпрос за много слаб тинейджър висок 1.70.

Дължина на дънки :

SHORT - къси
REGULAR - нормални
LONG - дълги

От чатала :
ДЪЛЖИНА(S) SHORT - 30 инча х 2.54 = 76 см.
ДЪЛЖИНА(R) REGULAR - 32 инча х 2.54 = 81 см.
ДЪЛЖИНА(L) LONG - 34 инча х 2.54 = 86 см.

Буква W след номера на мъжките дънки означава талия ,например 38W х 2.54 = 96,5 см.

# 693
  • Мнения: 6
имам един бърз въпрос  Praynig, не ми дава да продължа плащането, иска 3D security code, какво трябваше да се направи в такъв слу4ай  newsm78
отиваш в банката й там ще ти кажат кода
регистрираш  картата на саи та на банката  и от там  ще ти даде да зададеш   3д код аз така си  направих Shocked
да в последнат стапка на саита   
така, това го направих, а необходимо ли е този код да се въвежда някъде при плащане?

# 694
# 695
  • София
  • Мнения: 1 210
Миналата седмица купих кецове,маратонки Найк и суичър с вградени слушалки доволна съм от всичко.Исках да попитам в сериите с разпродажба там където над снимката има червен надпис сейл значи е разпродадено вече или има налично че нещо не ми се връзва.Като сложа в количката от тях не ми изписва че ги няма налични. newsm78

SALE означава,че е намалено,не че е разпродадено.Каквото го има като размери в сайта,си е налично.
Благодаря ти   bouquet сега ако ме ориентирате и за размерите на дънките цена няма да имате.Става въпрос за много слаб тинейджър висок 1.70.

Взимам на моят син - 175 см. 66 кг. размер 30 или S  от мъжката серия.Имам само на Лий Купър.Ако искаш размери пиши,въпреки ,че имат разлика от няколко см. в моделите. Peace

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 968
С дънките аз не успях да улуча номера на мъжа ми-уж му поръчах неговия ,но са му големи.

Какво означават тези ПРЕ ОРДЕР?Сигурно сте го коментирали,но не мога да го открия.
Харесах на дъщеря си много хубави неща на Оушън Пасифик,но всички са Пре Ордер.

# 697
  • София
  • Мнения: 1 210
С дънките аз не успях да улуча номера на мъжа ми-уж му поръчах неговия ,но са му големи.

Какво означават тези ПРЕ ОРДЕР?Сигурно сте го коментирали,но не мога да го открия.
Харесах на дъщеря си много хубави неща на Оушън Пасифик,но всички са Пре Ордер.

В първи пост пише :

Артикули с надпис-PRE ORDER-това са артикули,които в момента ги няма налични в склада на Спортдирект.Те ще бъдат налични на определена дата,като тази дата се вижда в описанието на артикула.Ако имате в поръчката си такъв артикул,то поръчката ви няма да бъде изпратена веднага,а след датата на наличност на артикула.А също така е възможно след като е поръчан артикул Пре ордер  в последствие от сайта да му сменят датата на наличност,което ще забави и изпращането на вашата поръчка. Peace

# 698
  • Мнения: 6
 Здравейте момичета и честит празник! Да ви питам някой има ли проблем с кода за март?На мен ми дава невалиден код.

# 699
  • Мнения: 9
кода е MAR12 Peace

# 700
  • Мнения: 6
 Лъвица благодаря за бързата реакция за кода. Сега и аз го закъсах с 3D кода обаче. Уж се регистрирах във FIBANK , но след това не знам какво да направя. Къде се пише този 3 д код?

# 701
  • Плевен
  • Мнения: 1
Здравейте, някой може ли да ме ориентира за дамски маратонки Nike, кой номер да си взема 4 или 5, нося 37 номер. Не знам размерите, които са показани в оразмерителните таблици, доколко са точни.

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 10 368
Здравейте, някой може ли да ме ориентира за дамски маратонки Nike, кой номер да си взема 4 или 5, нося 37 номер. Не знам размерите, които са показани в оразмерителните таблици, доколко са точни.

Аз нося 38 номер и на Найк имам маратонки 5, абсолютно точни са ми. Предполагам, че ти ще трябва да заложиш на 4.

# 703
  • Дивия Северозапад
  • Мнения: 75
Моля, за мъж който носи обувки 45,46-ти номер кой номер маратонки по UK да поръчам? Да рискувам ли с UK11?

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 968
С дънките аз не успях да улуча номера на мъжа ми-уж му поръчах неговия ,но са му големи.

Какво означават тези ПРЕ ОРДЕР?Сигурно сте го коментирали,но не мога да го открия.
Харесах на дъщеря си много хубави неща на Оушън Пасифик,но всички са Пре Ордер.

В първи пост пише :

Артикули с надпис-PRE ORDER-това са артикули,които в момента ги няма налични в склада на Спортдирект.Те ще бъдат налични на определена дата,като тази дата се вижда в описанието на артикула.Ако имате в поръчката си такъв артикул,то поръчката ви няма да бъде изпратена веднага,а след датата на наличност на артикула.А също така е възможно след като е поръчан артикул Пре ордер  в последствие от сайта да му сменят датата на наличност,което ще забави и изпращането на вашата поръчка. Peace


БЛАГОДАРЯ за отговора!

Общи условия

Активация на акаунт