Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 3 034
Е... Пуснаха малко... фъндък.  Laughing То само по поведението на Радостин си личи, ама айде. Нали такива работи не стават в действителност.  Laughing На реванша - клъц главата и пак напред.  Whistling

# 47
  • Мнения: 48
И аз като lozeva - пфу Twisted Evil Гледах до два на нула и си казвам - ще бият. Да, ама не. Добре, че не го догледах. Само щях да се ядосвам.

# 48
  • Мнения: 1 517
И аз като lozeva - пфу Twisted Evil Гледах до два на нула и си казвам - ще бият. Да, ама не. Добре, че не го догледах. Само щях да се ядосвам.
И аз нещо така постъпих. А и криво ми беше Rolling Eyes Другия път ще видим.
И да не забравя и аз поздравявам Теди, браво на това момче. До преди една година беше почти никому не известен, а сега играе и то как Hug

# 49
  • Мнения: 1 517
http://www.zasada.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%B9-%D0%BA%D0%B0 … 0%B0%D1%82%D0%B0/
брей този Матей Simple Smile Симпли да не си му дала някакви ултиматуми само за победи на подопечния ти. Ама нека. Ако може да си стои мотивиран до май месец Mr. Green

# 50
  • Мнения: 3 034
Мен победите с националния ме касаят. По-скоро на Радостин ултиматум трябва. Матей опира пешкира в Тренто в момента. Разбираемо, капитан е, но... е и важна част от нционалния. И така поставени нещата мен не ме устройват.  Naughty

# 51
  • Мнения: 3 034
Петъчен поздрав. Уникална.

# 52
  • Мнения: 803
Симпли, това на Матю новото гадже ли е?  Laughing
Хайде, пускайте си легаволей, да видим Владко и Андрей

# 53
  • Мнения: 3 034
Да бе да, не е в нейната лига, струва ми се. Височка топка е тази дама. Не е Конь.  Laughing

Пуснах си. Отдавна беше. НО сега първата ми реакция беше пак да си пусна. Тотално съм изпушила.  Crazy

# 54
  • Мнения: 3 034
След хубавата игра на нашите вчера, днес Омрчен ме изненада с новина, че отива в Япония... Ми, ето, един мисли трезво. И на другия бряг - Радо с изненадващите си решения. Дано примерът на Омрчен се окаже заразен.

# 55
  • Мнения: 1 517
След хубавата игра на нашите вчера, днес Омрчен ме изненада с новина, че отива в Япония... Ми, ето, един мисли трезво. И на другия бряг - Радо с изненадващите си решения. Дано примерът на Омрчен се окаже заразен.
Уви, съмнява ме Rolling Eyes Браво на Цецо и на Матей Wink И на Владо и Жеката
Жалко само че няма ни стон ни вопъл за билетите Thinking

# 56
  • Мнения: 803
С екипи бели и червени, обаче фенките незадоволени Laughing
Честита ви Баба Марта! Да сте здрави, банда, да се радваме таз пролет с победите.
Довечера кой е на линия? Ще играят бели срещу червени Grinning

# 57
  • Мнения: 1 517
Добър ден! Честита баба Марта- много здраве и любов в сърцето, парички в портмонето и победа на полето Mr. Green
Желая ви много здраве, щастие и късмет. Довечера съм първо пушка Party
Дедо Hug

# 58
  • Мнения: 48
Честита Баба Марта!


Довечера сме на линия, Дедо Grinning

# 59
  • Мнения: 3 034
Ау, и незадоволени, и червени. Мамма миа!  Laughing Тук съм, ще гледам, www.laola1.tv и ще развявам мартеница.  Mr. Green

Здраве и късмет ви желая, и прекрасна пролет!

Общи условия

Активация на акаунт