Отговори
# 720
  • Мнения: 1 517
http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=363122
Дидо мерси за видеото и информацията Peace

# 721
  • Мнения: 3 034
Има за четене в Спортал, но не ми зарежда в момента да пусна линковете. Интервю с Радостин, постнато в три отделни статии, на час по лъжичка, но е нещо.

# 722
  • Мнения: 780
Победа за Словакия с 3 на 0 и -21, -16, -21 във втория мач ,а  допълнителния гейм 25-19 е за нас.
Ето и видео. Гаджанов е играл като основен център, а Соколов като основен диагонал в днешния мач.


# 723
  • Мнения: 3 034
Ау, каква забивка си харесах!  Heart Eyes Мерси, Дидо! Доколкото разбирам Гаджанов ще е титуляр. Ицо Цветанов - резерва. Май.

Утре ще пускам нова тема. Избутахме и таз.  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 780
Нали след загубата от Иран ти беше притеснено ? Сега не ти ли е притеснено ? И защо не играе Теди Тодоров се пита в задачата. Явно контузения Йосифов и Николов ще са титуляри + Гаджанов.

# 725
  • Мнения: 803
Здрасти банда!
Дидо, добри филми си изровил. Ама какво притеснение бре! Те били излезли направо от фитнеса, а Жеката имал задача само пайп да вдига. А Матейко - да удря всичка сила. Тоз Радо, таз Радооооо Joy

# 726
  • Мнения: 1 517
Ей големи консиратори сме Mr. Green
http://bgvolleyball.com/new.php?id=9600 я вижте хорат акакво казват Wink

# 727
  • Мнения: 3 034
Е, какво, да повтарям едно и също във всеки пост ли?  Laughing

А, тоз наставник германски как добре ми прозвуча!  Mr. Green

# 728
  • Мнения: 780
Този белгиеца Хайнен е единствения с това мнение. Всички други треньори, които са питали считат Италия за фаворит. Така, че статистиката не е в наша полза.

# 729
  • Мнения: 3 034
Е, четем ги и другите, де. Но не може с песимизъм да подхождаме, един едничък ден остана.  Rolling Eyes

Дедо, искай си хонорар от Спортал, че се счупиха от цитати.  Whistling

# 730
  • Мнения: 1 517
На Спортал не можеш да им хванеш спатиите Laughing от тях фонорар не чакай. там имам всякакви начинаещи журналисти Rolling Eyes
Цитат
Отбора на Словакия надигра нашите момчета в последната контрола преди старта на олимпийската квалификация на 8 май в София. Мача е бил тежък за българите, тъй като са имали продължителна тренировка във фитнеса (преди това). Може да видите малък видео материал от срещата:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wCP_ADBara8
Това е от последната среща.
От тук натам остават два дни. Дано сА Силни духом, защото физически едва ли има време за повече Peace

# 731
# 732
  • Мнения: 9
Здравейте разбирачки на волейбол какво ще кажете за този състав:
Разпределители:
Андрей Жеков
Георги Братоев

 
Посрещачи: 
Матей Казийски
Тодор Алексиев

Николай Пенчев

Тодор Скримов

 
Централни блокировачи:
Теодор Тодоров

Виктор Йосифов
Николай Николов
 

 
Диагонали:
Владимир Николов

Цветан Соколов
 
Либеро:
Теодор Салпаров
Аз само едно ще кажа ако този Радостин Стойчев е треньор аз съм космонавт. Не може отново Боян Йорданов да не е в състава, също така и Николай Учиков, 2-та на добри волейболисти в Италианската 2 серия. Защо Виктор Йосифов е във състава за сметка на Христо Цветанов, Виктор не е играл почти цял сезон и е контузен . Съща така защо Цецо Соколов е в състава като той е твърда резерва в своя отбор. Също така какво прави Ники Пенчев в този състав той не е изиграл нито минута за своя отбор а вече в 1-я отбор И за последно отново Тошко Алексиев във състава.

Общи условия

Активация на акаунт