Отговори
# 675
  • Мнения: 3 034
 tooth Спокойна съм за него, значи. Поне за един да съм спокойна. tooth Но имането само по себе си не е достатъчно. Въпросът, който неизменно изниква е "знае ли какво да прави с тях?"  Laughing

# 676
  • Мнения: 803
Хм! Аз, като бивш мъж, мога да кажа 2 и 200.
Права си, че не е достатъчно. Но не са и много възможностите за правене с тях Twisted Evil
1.Забиваш всичка сила в празното!
2.Слагаш си дланите пред тях и ги побутваш в чуждото поле!
3.Ако падат към земята ги повдигаш!
Сещаш ли се за друго newsm78

# 677
  • Мнения: 3 034
Бе ако се стигне до падане и повдигане, нещата са вече извън контрол, да ти кажа.  Laughing Но Радо, видно е, си ги държи здраво, тъй че сме далеч от такива тревоги.  #Silly

# 678
  • Мнения: 803
Всичко това ме води към мечти.
Марто говореше, че който няма топки... и т.н.
Пламен бе с много високи нива на тестостерон.
Радо ги държи здраво. Победите са ни в кръвта Grinning

# 679
  • Мнения: 3 034
Идвам да ви покажа що е то мотивация.  Mr. Green При нас лагерът (и тестостеронът) са в разцвет.  Laughing



# 680
  • Мнения: 780
Ето статистика от мача на Б отбора ни с Иран.
http://iranvolleyball.com/images//Content/Contents/PicService/ce … b/12455656255.jpg
От това, което се вижда Гамерката и Близнака са играли добре. Виктор въпреки болежките е помогнал с нещо, Ицо Цветанов също. И в статистиката има един Митев, който е отбелязъл 11 точки. Убийте ме, но не сещам кой е това. С фамилия Митев и с толкова точки ? Понеже статистиката е от сайта на иранската федерация най-вероятно са объркали нещо.

# 681
  • Мнения: 3 034
Владо: http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=362559 Едно интервю, което аз няма да коментирам.

Дидо, тая статистика да не е от някой минал мач с Коцето?  Laughing

# 682
  • Мнения: 780
Аха разбрах. Грешката е в иранските статистици. Златан Йорданов са го записали като Митев играл е с 29 номер. Видях снимка в техния сайт. Мога да публикувам от там снимки на Б отбора. Другата грешка, която открих,  е едно младо момче, което не можах да позная е с 28 на снимката, а пък в статистиката е даден като Градинаров. Моля, ако познаете момчето до Гамерката да ми кажете кой е.

# 683
  • Мнения: 1 101
Цитат
В тренировката с Иран участие от нашите взеха Виктор Йосифов, Христо Цветанов, Златан Йорданов, Валентин Братоев, Симеон Александров, Владислав Иванов, Николай Найденов, Венци Рагин, Борислав Георгиев, Добромир Димитров и Мартин Божилов. Българите получаваха напътствия предимно от помощниците на Радостин Стойчев, Найден Найденов, Георги Петров и Мирослав Живков. Старшията обаче също наглеждаше възпитаниците си, паралелно с останалите национали, които обмениха опит с Кенгурата в официалната зала.
Не ги познавам всичките но трябва да е един от тези Peace

# 684
  • Мнения: 780
Аз ги познавам всички от изброените, но уви не е нито един от тях. Това ме шокира. Младо момче няма как да е Ники Найденов. Всички останали са записани в статистиката. Не знам нещо не са изписали както трябва защото и за лаик е очевидно, че това не е Градинаря.

# 685
  • Мнения: 1 517
Градинаров Grinning М да , ама не. Тая статистика не ми е много ясна пак. Тъкмо я бях разбрала след обясненията на Дедо от минАЛОТО лято. Мисля , че пак ще имАм нужда, Дедо Simple Smile
Иначе за Радостиновите топли няма да коментирам А дано сА ни вързани победите, че вече нямам нокти, нямам нерви и съм и на режим и съм много нетърпелива вече Stop Crazy Искам само победи Crossing Arms Програмата е максимум!
Симпли малкия е страхотен. Пораснал е страшно много от "памперсовата" снимка. Тия къдрички са му разкошни! Голям хубавец ще е да знаеш Wink некА тренира момчето, от от много глава не боли(или поне така е лафа Mr. Green)
предлагам ви един фотос, който ме шокира Joy

# 686
  • Мнения: 1 101
Разузнаването ми каза че номер 28 е Борислав Апостолов център от Дупница. Wink

п.с. Симпли голям сладур Hug

# 687
  • Мнения: 780
Вярно Лозева това е Борислав Апостолов. Благодаря ти. Съвсем забравих, че го бяха викнали, а и той не е споменат никъде. Шок е изобщо присъствието му тъй като той беше резерва в Марек и с нищо през сезона не загатна, че ще го викат с националите. Дано не е поредния опит на братя Найденови да си пробутат играч в чужбина, че то това е национален отбор ли е или мениджърска агенция. Ето Вълчев го пробутаха на Радо миналия сезон и го продадоха в Русия. Сега на ред са Божилов, Златан и Апостолов, а пък ако Македония позволи на македончето да стане български национал и него ще го пробутат бързо-бързо.

# 688
  • Мнения: 3 034
Благодарим за комплиментите, на майка си се е метнал.  Mr. Green

Тинки, откъде ги вадиш тия снимки, смЕх!  Joy

Дааа, националът си е мениджърска агенция, това не се променя. Трамплин. То затова имаме проблем с мотивацията.  Whistling

# 689
  • Мнения: 1 517
Радостин Стойчев получи "Златна мрежа" от Volley Mania
Снимките наистина са супер Simple Smile Фотографът е написан върху снимките, иначе са от фенклубската страница във Фейсбук Wink
http://bgvolleyball.com/new.php?id=9539&s_id= Дедо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт