Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 3 034
Е, нормално, какво? Всеки дърпа чергата.  Laughing

Айде, пишете, че да влизаме в нова тема за квалификацията! Нова тема, нова квота.  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 1 517
Както прочетох днес "От твоята клавиатура в Божия монитор" Mr. Green
Гадно е за Илиянчето и компания, ама и нашите без тренировки са жив зян. Бойко стига е строил магистрали ами да почва Арена Армеец е, директно в лудницата  hahaha

# 693
  • Мнения: 1 517
Цитат на: фен на волейбола
риятели! Остават 144 часа до първия мач на нашите волейболни национали. Престартовата треска започва леко да се усеща - и сред организаторите, и сред състезателите, и сред нас - феновете на любимата игра. Така или иначе скоро всички ще се съберем в Арената.
Явно и по нетърпеливи от нас има hahaha

# 694
  • Мнения: 1 101
Хм...този пък този какви ги говори Naughty
Веласко бре

Айде де за да довършим по бързо темата ще отбележа че гледах женския волейбол вчера ooooh!
Аз ли съм встрани от известно време от волейбола или вече не разбирам newsm78...
но като чета коментарите след мача си викам...ааа грешката е в мен значи..
Слаба разпределителка,никаква защита, блока отсъства,нападението блъскане  в средата на блока...началния удар много брак....а туркините не ми се сториха тооооолкоз добри...Като си спомня че ние  ги учехме на волейбол ooooh! ми се #Cussing out
Айде излях си мъката....
Но съм в очакване на юнаците bg

# 695
  • Мнения: 3 034
Не знам какво да кажа за жените. на мен миналта година на лагера ми направиха ужасно впечатление. Лигаво и крайно несериозно поведение, но... Може и да тренират в свободното си време.

Е, италианците с такава масирана медийна атака, нормално да градят впечатление. Но и аз мисля, че са наточени много сериозно и идват със страхотно самочувствие. За съжаление, на нас това ни куца. И полупразната зала едва ли ще допринесе особено.  Tired

# 696
  • Мнения: 1 517
Aз все още имам надежди, 1е залата някакси ще се изпълни. Искам да изразим подкрепа към момчетата, но с тези цели не знам... Във Варна доколкото си спомням най- скъпите билети бяха по 12 лв и тогава пак имаше оплаквания. радостин дори каза, че това е една от причините за малката посещаемост на по- маловажните мачове и цитирам "големия юруш" на мачовете в Русия или германия.
А сега положението както го виждам е друго. Залата е огромна и няма да е никак приятно, ако бъде празна! Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 3 034
Няма как да е пълна. Просто е много тъпо да са по 15-20 лева билетите на второ ниво. Това е точно за камерите. Срам. За пет мача 100 лева, а ако са двама човека? Безумно е. Не може балкон да е 5 лева, а второ ниво - 15 и нагоре. Но като виждаха накъде вървят нещата, трябваше вече да тече промоция. Примерно, всички мачове само на аншите национали за по 10 лева билет. Примерно, просто.

# 698
  • Мнения: 1 101
Споко може и да се напълни с волейболни дейци гратис,цели отбори подрастващи и т.н. Whistling

# 699
  • Мнения: 780
до lozeva Напротив туркините са едни от най-добрите в момента в Европа и всичките играят в най-силното първенство в момента в света - турското. А нашите са предимно млади момичета и като не им тръгне посрещането и цял мач следва мъка. Ненова тича като Жеков по цялото поле и като я стигне едвам я вдига, Ева скача да я удари и тогава цял Истанбул вижда къде да слага блок и после им е лесно. За съжаление при жените нямаме топ състезателки в света и нямаме физическата сила на едни рускини, германки, полякини, италианки, туркини. Това не виждам как ще се промени като подрастващите са една слабички момиченца тънички като Василева, която, ако не друго поне е висока. Успех при жените ще е ако в бъдеще изградим силен отбор, които да се бори за медал в Европа, но при това ужасяваща посрещане, което е ахилесова пета и на мъжете ни ще ни бъде много трудно.Явно треньорите в школите ни имат пропуски в този елемент на играта.

PS Нали разбрахте, че бием с 3 на 2 Иран в днешната контрола.

Последна редакция: ср, 02 май 2012, 23:57 от dido1302

# 700
  • Мнения: 1 101
Дидо аз коментирам играта която виждам...А ако прочетеш предния ми пост точно за посрещане не съм споменала Mr. Green Не беше чааак толкоз зле...Просто Ненова толкоз си може...много предвидима...и нападателките нямат шанс срещу двоен блок. Peace

А за това че са млади...така е но...сега ако не се отличат и вдигнат нивото няма за кога....ще сме си с вечно перспективен отбор и до там Peace

# 701
  • Мнения: 3 034
3:2 срещу Иран леко ме притеснява.  Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 780
Не виждам нищо притеснително в контрола с Иран.Иран е най-прогресиращия отбор в света в момента и се води от един от най-добрите волейболни специалисти изобщо г-н Веласко. Радо Стойчев може доста да научи от него.Иран разбиха с 3 на 1 Сърбия като гост в последната си контрола и е добре, че не сме паднали и ние. Само който не е гледал с каква страст и сила играят Хамзех Зарини, Базаргард, Мусави Ераги, Камалванд и други може де се притеснява от резултата срещу тях На официален турнир нещата ще са различни..Трябва да ни е страх от Словения, която яко отупа Германия в контролен мач, а първи играем именно срещу тях.

# 703
  • Мнения: 3 034
Дидо, аз тия работи ги знам, но те по никакъв начин не ме карат да съм по-спокойна, ако ме разбираш. Мен чуждите отбори и специалисти не ме касаят, докато не станат мерило за нивото на нашия. А в този момент 3:2 с Иран няма как да ме остави спокойна, ако ще да го води вселенския треньор.  Crazy

# 704
  • Мнения: 780
Ами честно казано не разбирам как резултата от съвместна тренировка те кара да мислиш, че има нещо притеснително в отбора. Факт е, че преди европейското пак загубихме мачове и от Словения и от Франция и после се издънихме срещу Словакия, но мисля, че все още не можем да си вадим причини за притеснение. Освен това пак ти повтарям допреди година нямаше да го кажа, но в момента Иран са най-добрия отбор в Азия и сериозен кандидат за бъдещи успехи.

Общи условия

Активация на акаунт