Отговори
# 30
  • Мнения: 803
Честита победа на Тренто, Радо, Матей и Цецо Grinning
Много хубав мач, който не успях да гледам като хората.

# 31
  • Мнения: 3 034
Къде викаш е мотивацията, Дедо? Щото тук и за пари не става дума, и без купа заплатите им нямаше да намалеят.

Ма сега като си мисля, той подопечният ми е умно момче, сега е моментът за преговори.  Mr. Green Мосна да изтръска чувалчето.  Laughing

Още една хубава новина, браво Теди! http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=350402
(къде е разбирачът, според когото Теодор печели в анкети само щото го пишат в Спортал?  Whistling)

Последна редакция: нд, 19 фев 2012, 21:17 от simplyaven

# 32
  • Мнения: 3 034
http://www.legavolley.it/TabellinoGara.asp?IdGara=22383 Това потвърждава моята теория за разпределението на ролите. Иначе би звучала смешно такава статистика.  Laughing

Обаче Пароди какво посрещане вади при тая бройка сервиси! Моите уважения просто!

# 33
  • Мнения: 1 517
Честита победа и от мен. Резултатът добре, ама играта  newsm78 Въздържам се донякъде от коментар и аз като ас не успях да изгледам като хората нещата! Не знам вече до психолог ли е до какво е положението! Thinking
Браво Теди!   bouquet

# 34
  • Мнения: 3 034
От 0:2 - 3:2 , аз за такава игра в национала си мечтая, ама няма.

Блок на Матей и Щокр е била последната точка, яко.  Mr. Green А каква радост след това!  Grinning Цецо пръв там с прегръдките.  Grinning

Последна редакция: нд, 19 фев 2012, 22:24 от simplyaven

# 35
  • Мнения: 803
Всъщност никога не сме провеждали смислен разговор по темата, освен да мрънкаме за знамето, цветовете и фланелките. Но чисто практически, единствено твоята теория за психолога се носеше насам-натам, но Радо мрази психолозите и Тренто такъв нямат. Къде се крие разковничето? У състезателите ли е? Прав ли е Радо, когато каза след мача с Русия, че ги е питал "Искаме ли да спечелим този мач" и че там се чупи чашата? Или е у треньора? Ако да, защо там мотивира, тук - не? Много въпроси, никакви отговори.

Съдията не са го черпили достатъчно ми се струва.

Точно мотивацията, Симпли... за националния. На играчите. При Радо също. Но той е изтъкан от гордост. Не може да му се противоречи. Ако се случи, губи я, защото се явава оправданието - пречеха ми. Аз пак съм най-големия.
При играчите-докато отидат в голям клуб - горе-долу я имат, после край.
Психолог им трябва. Особено Радко ако подхване някой майстор, малееее Joy

# 36
  • Мнения: 3 034
Пак не ми стана ясно. В Тренто няма психолог. Радо си е еднакъв по характер и там, и тук. А в днешния мач, например, и парите не са мотивация, никой нямаше да им ги спре ако не бяха били. Тогава? Кое ги мотивира? Коя е спойката?

# 37
# 38
  • Мнения: 780
Браво на Тренто за страхотната победа. Матей отново показа, че може да се разчита на него в най-напечените моменти и не се страхува да поема отговорност и да поведе отбора. Радо няма какво да го коментираме - гениален стратег и мотиватор. Единствено ме е яд, че Цецо не намира често място в отбора, а продължавам да твърдя, че не е с нищо по-слаб от Щокр. Лично аз бих предпочел не негово място да отида в клуб, където ще играя редовно, вместо да стоя на пейката, макар и в такъв силен отбор. Дано той да е доволен и да получава необходимата подготовка. Относно дребнавите нападки на simplyaven за Теди и Спортал няма да споря. Личи си, че нищо не е разбрала от коментара ми преди време. Радвам се и за него и за добрата му игра срещу някои от руските национали, играещи в Белгород. Дано да продължат напред в плейофите.

# 39
  • Мнения: 3 034

Дааа, де го тоя късмет, как го намират...  Sunglasses Сладури, какви усмивки!  Grinning Много ме е яд, че не можах да гледам самата церемония и реакциите след мача, представям си кава еуфория е било.  Grinning Снимки от церемонията: http://www.trentinovolley.it/gallery/altri-eventi/category/707-c … a-premazione.html Ха ха, Цецо как се увил и той в знамето! А Рафаел си го запретнал националното знаме като поличка.  Laughing А Радо как крещиииии, страхотна атмосфера от тези снимки, наистина!  Hug

Ех, ако знаете как искам да крещим така и тук в София...  Heart Eyes

Уф, Дидо, дребнави можеш да наричаш нечии други "нападки", като не можеш да си защитиш позицията. Прескачам те просто.  bowuu Аз никога не мога да имам съмнения в качеството ан анши момчета, които успяват навън или да приема, че някаква смешна медия тук им гради имиджа там, това е, просто и ясно.

Обаче като чета коментарите, чак яд ме хваща. Ма те Мачерата така направили, ма той Матей спал, ама понеже всички дращещи в интернет нали са на мрежата по цял ден и то е толкова лесно да си винаги на 100%! Аман от черногледци, не могат да се зарадват, това е болестно състояние. Ми да, разбира се, че и Османи е прекрасен играч, кой го оспорва? И защо трябва да е Османи анти Матей? Много глупаво. Мен повече ме касае Владо, Жеката и Матей да си дойдат в някакво поносимо състояние, за топ форма не смея и да си мечтая с тия натоварвания, но поне първите двама не играят толкова мачове. Че ианче ще го закършим.  Rolling Eyes А Цецо, играе, не играе, да се ошлайфа и да поеме повече в национала. Тошко пък ако вземе и тук да ги праска такива резултати, ехееее....  Grinning

Последна редакция: пн, 20 фев 2012, 09:09 от simplyaven

# 40
  • Мнения: 3 034
Хайде пак Тренто срещу Мачерата днес за Шампионската лига http://www.sportlemon.tv/ от 21:30. Интересно ми е ще се вдигнат ли ва банк Мачерата или обратното.

# 41
  • Мнения: 1 517
Ако мога ще гледам Peace Тези дни след финала се наслаждавах на снимките и на развятото българско  знаме, ама като знам, че е за чужда победа Rolling Eyes искам такава еуфория и тук в нашата си зала с нашите момчета и с нашите победи Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 48
Хайде пак Тренто срещу Мачерата днес за Шампионската лига http://www.sportlemon.tv/ от 21:30. Интересно ми е ще се вдигнат ли ва банк Мачерата или обратното.
Очаква ни интересен мач Simple Smile
Да се чува нещо за билетите за квалификацията и финалите на лигата? Редовно проверявам в евентим и вече губя търпение.

# 43
  • Мнения: 3 034
Mхм, и аз очаквам паметен сблъсък довечера. Ми нищо не се чува. И аз чакам, чакам...  Crazy

Eха, Теди може и да счупи скоро рекорда!  Grinning http://www.bgvolleyball.com/new.php?id=8330

Последна редакция: ср, 22 фев 2012, 15:00 от simplyaven

# 44
  • Мнения: 3 034
Да не сте глътнали телевизорите/компютрите в очакване на развръзката?  Laughing Айде, реваншират се, малко прозрачно, но... Толкоз могат.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт