10-ТОКЛАСНИЦИ - продължение

  • 39 899
  • 782
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 123

Радвам се  . . . . . . . . .  все още на добро здраве - щастлива съм!  Praynig

Колко хубаво звучи! Simple Smile
Пожелавам го на всички момичета от форума! Чувствайте се щастливи! Hug

А на теб Софи още много усмивки!  newsm51

Последна редакция: пн, 27 фев 2012, 11:49 от Fiesta*

# 76
  • София
  • Мнения: 5 574
Честит Рожден Ден, мила Софи! Да си жива и здрава, много обичана и много щастлива!

# 77
  • София
  • Мнения: 339
Фран, явно се дължи на изострена чувствителност (вкиснатост)в понеделник сутрин. Embarassed Всяка седмица съм така.  #Cussing out
Девойката мисли да си празнува наближаващия й рожден ден на дискотека. All night. Схемата е такава - влизат с придружител - навършил 18 или вземат лична карта от някой по-голям. Нещо ме смущава този план. Дали да кажем твърдо НЕ или да приемем с условия.  newsm78. (май често гледам "Сексът и градът"-получи ми се почти в стил Кари Брадшоу). Не обичам да ме поставя пред такива дилеми. Рядко се случва, но голямо главоблъскане настава.Това е и последната година, в която  нося отговорност за нея по закон. После ще отговаря за всичко сама. Дано да съм си свършила работата дотук. А ще ги мислим винаги, в това съм сигурна.
На всичко отгоре единственият подарък, който иска е куче. Само такова животно не сме отглеждали. Отговарям, че мисля. И май отново ще отложим.

# 78
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Прекрасна, ако питаш мнението ми - не . Да спазват законите, до 18 не, ама както си решиш. По-добре частно парти, а не да ви викат по районните, ако има внезапна проверка. Миналата година лятото, едни сега 10-класници на Слънчев бряг на входа на дискотеката има дали шотове. Нещо не са се почувствали добре и при теста на другия ден се оказало анфитамини.

Също не го разбирам това, синът ми да обикаля с приятели, а родителите им да не купуват карти за градския транспорт, защото те да са си решели дали да си купуват карти.  Shocked Явно до 18, а и до завършването им са си наша отговорност.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 266
Прекрасна, за колко часа гласят купона? Че то не трябва да са по улиците слад 22 часа, да има време и за прибиране.
Аз също съм на мнението на Дороти, все пак догодина ще могат да празнуват и така. Иначе доста деца празнуват по този начин. На наши приятели девойката празнува в Бар на края на вселената, но беше от 18 до 21 часа и нямаше проблем. Отделили го в едно сепаре и без никакъв алкохол. Таткото бил на бара  bowuu

# 80
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Прекрасна, може би ако придружителя е някой родител, иначе аз бих казала твърдо НЕ. До 18 години се спазват моите правила и тези на закона, след 18 само моите ако искат да живеят в една къща с мене Peace

# 81
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
  след 18 само моите ако искат да живеят в една къща с мене Peace

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Моят щял да се изнася  Joy Joy Joy Joy Joy, ама скоро това не го е казвал.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 634
Привет момичета!  Hug

Тези два дни 'ваканция' - по-добре без тях ,. Crossing Arms А за броя олимпиади да не говорим!  Twisted Evil Доколкото разбрах, ние изпуснахме Химията! Не искам много и да питам, защото имало нещо като споразумение между децата - кой на коя Олимпиада да ходи,..! Били се разбрали,.. Е, това си е нещо като изнудване! Да, може би пестят от 'квесторските'!

За празнуването на Рожден Ден - пропускаме официалното празнуване на 17-тия (това беше условието да се празнува 16-тия РД!)

Prekrasna, задай на девойката въпроса - колко родители ще си пуснат децата като разберат за какво заведение става дума и то за през нощта? Повечето ще кажат НЕ и от 30 поканени , ще дойдат доста по-малко. Христо имаше такава идея за 16-тия си Рожден Ден и точно това му обясних - всеки родител ще отвори сайта на заведението и като види само алкохол в менюто и раб. време от 22ч,..   Shocked
Друг е въпроса ако са в дискотека , но от 18 до 22ч  Peace
Иначе номера с личните карти в повечето случаи минава!,..



# 83
  • България
  • Мнения: 2 164
 Моята девойка празнува 16-я си РД в клуб, но до 22ч.
 Тази година се беше вкиснала за 17ия, и след като 10 дни не отпрати покани за парти към приятелите си, те й спретнаха парти-изненада в домашна обстановка. Беше във възторг.
 Не искам да съм на твое място, кажи й че има засилени полицейски проверки по клубовете /това е самата истина, а не го казвам за сплашване/.
 Не зачетохме никакви олимпиади. Организирах кратка семейна ваканция с цел "децата да се запознаят с родителите си" Wink. Интересно е, че всички бяхме доволни.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 634
Среща на 4-ти МАРТ – неделя
Мистър Пица , ул.Н.Рилски





1.   *borondy*
2.   Ani_neli
3.   Ирина Б.
4.   Dorothy
5.   Скубиду
6.   Зла Гад - Пиги®
7.   SofiaV
8.   di.va
9.   Душко Добродушков
10.   white flower
11. noshtna_ptica
12. .♥.Петя.♥.


Още незаписали се, но съм сигурна, че ще дойдат!

казабланка
DSquared
prekrasna
Фран Джонсън
ellytza
foxysilver



Има още дами, които са били на предишните срещи, но не съм ги мяркала да пишат скоро в темата  Thinking







Последна редакция: вт, 28 фев 2012, 11:06 от Lady-B

# 85
  • София
  • Мнения: 339
Май повечето сте лоши майки като мен. По-добър вариант и за мен е домашното парти. Има си и минуси, но да му мислят съседите...
Дороти, моята също заяви, че на 18 се изнася. Има къде наистина, но единият вариант е да живее с баба (автоматично отпада), а другият е самостоятелно, но като направим крупен ремонт на апартамента и след това да поемем сметките. А можело да си вземе  приятелките и да си поделят всичко.С други думи за възрастта - всичко което хвърчи, се яде. Толкова лесно решава проблемите, че чак ми става смешно.
Записвам се за среща, но ще видим.....
Ама днес изобщо не ми се работи.

# 86
  • България
  • Мнения: 2 164
Среща на 04.08 – неделя
Мистър Пица , ул.Н.Рилски

А пък аз си мислех, че ще се гледаме на 04.03.......   Joy Joy Joy

# 87
  • Мнения: 413
Среща на 04.08 – неделя
Мистър Пица , ул.Н.Рилски

А пък аз си мислех, че ще се гледаме на 04.03.......   Joy Joy Joy

Хахахаха
Лейди, сигурна съм, че тогава се връщаш от почивка на морето и ще дойдеш на срещата. Joy
Моят пък хич няма напъни да излиза да живее сам. И смята, че не е добре да си пълнолетен - много отговорности, въобще сложна работа. Сложил е на везни - тормозът от страна на мама (учи, подреждай, ставай от компютъра) и изпран, изгладен, нахранен, финансиран. И мисля, че тези, във втората група, натежават. Така, докато открие невестата, която ще замести мама.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 634
Среща на 04.08 – неделя
Мистър Пица , ул.Н.Рилски

А пък аз си мислех, че ще се гледаме на 04.03.......   Joy Joy Joy

Моите мисли явно са летни, морски и топли!  Heart Eyes

Естествено, че за 4-ти МАРТ говорим! И за 2012-та  Mr. Green

Сега виждам, че няма час! ,..  Joy от 17 ли?

# 89
  • София
  • Мнения: 1 266
Моят мъж също "гони" сина когато навърши 18, но той не иска да се маха  Joy Joy
За часа - нека да 16 часа, ще топлим на мястото на тези, които ще дойдат малко по-късно  Hug
Ще се обадя на Хетерата, тази жена съвсем се изгуби  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт