Отговори
# 660
  • Мнения: 2 342
Добро утро!
Вчера Ния заспа обеден сън чак в 4.30 та до 7 и нещо. Към полунощ аз заспивам, тя не. Сутринта тя свежа, аз не  Mr. Green

# 661
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
И Мартин много си измества следобедния сън като е вкъщи, ето днес заспа в 15 часа, подозирам че преди 17:30 няма да се събуди и после пак ще има да се кокорим до 11-12 през нощта.

# 662
  • Мнения: 77
Йо спи до 10, след два от 14 до 16-16.30 и вечер беснее Simple Smile

# 663
  • София/Варна
  • Мнения: 105
И на нас спането и заспиването ни е голям зор. Вчера Яси стана в 7:50 и си мислех, че ще окапе към 13 часа, но нъц. С триста зора я приспах към 15:30 и се събуди в 17:40. Вечер каквото и да правя по-рано от 11 часа рядко запива.  Обаче не заспива сама - и на обяд, и вечер се гушкаме поне половин час, после като заспи я местя в кошарата. Това е единствения вариант, който работи в момента.

# 664
  • Мнения: 16
Докато ми остане време да пиша и темата ще свърши:)
Adriya, баткото е в трети клас, но изглежда по-голям заради височината си, нали се е метнал на мама, май, май ще става метър и сто, както обичам да казвам.
bvl помага чат пат, но често му казвам - като не пречиш е достатъчно. Събота и неделя задължително ходи при баба си на гости, така успявам да си почина от него #Crazy
И моята принцеса на обед заспива доста късно, ама и до късно спи сутрин, ставаме в 9 часа. Вечер заспива около 22.30ч.

# 665
  • София
  • Мнения: 742
Коки пък едва издържа до 12,30 понякога. Иначе ставаме в 7 без 10 най-късно и лягаме между 8,30 и 9,30! Лятото, обаче, нещата идгреждат различно.
Днес бяхме 2 часа навън и съм много щастлива, тази зима много ми дотегна вече...

# 666
  • Мнения: 2 342
Днес при нас беше пролет. Прибрахме се на мръкване като заваля  Simple Smile Лошото е, че на пролет вече няма да съм в майчинство  Mr. Green за да мерим улиците с Ния.

# 667
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте! При нас положението е много пъпчиво..  Mr. Green Mr. Green
Имаме си лека мъчеща температура. Опитваме се да се чешем, но мама се кара.  Naughty
Днес ще ходим пак на доктор, за да ни прегледа как върви Варицелата.
В момента със съня сме много зле. Цяла нощ се върти, мрънка и реве. На обед спи много малко.
А иначе съня ни е най-спокойния и любим..  Grinning Вечер си ляга около 21:00ч.
Имали сме няколко дни без обеден сън и издържа детето до 20 - 20:30ч.

# 668
  • Мнения: 18
И Ива вчера не можа да заспи на обяд и едва издържа до седем , заспа за две секунди , та чак до сутринта. По принцип лесно заспива на обяд , някъде към 12-13 часа и спи по 3 часа , не знам защо вчера не иска. Обикновенно вечер ляга към 22 часа и спи сутрин до 8-9 часа . Не се буди нощем , само ако е с хрема мрънка.
Кати , дано вече да минава тази шарка , много е досадно.

Последна редакция: пн, 04 фев 2013, 10:31 от Adriya

# 669
  • Мнения: 77
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бе публикуван нов отговор.- Това не ми се е случвало да видя изписано от както родихме Simple Smile

От няколко нощи Йоана спи много трудно.Бълнува, все повтаря,че ще падне, вика ме при себе си, при положение,че спи до мен. Преди изкарваше в кошарата 3-4 часа, сега максимума е 40 минути и започва да ме вика и да плаче.Нямам представа какво и става. Преди около две седмици проби един кучешки зъб, но нямаше такъв зор. Не е преживяла стресова ситуация. Просто недоумявам.

# 670
  • Мнения: 18
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бе публикуван нов отговор.- Това не ми се е случвало да видя изписано от както родихме Simple Smile

 Laughing и аз докато редактирах , гледам след мен -отговор.

bvl , каката я учих да спи сама от бебе , в отделна стая и спеше много неспокойно , все се будеше вечер и ме търсеше , съответно и двете не си доспивахме.Дори и когато спеше при мен , пак се будеше , не можеше да осъзнае , че не е сама. Сега с малката , сме долепили леглото й до нашето и общо взето спим на едно голямо легло , а и тя не може да падне така. Спи си ного спокойно и нямаме проблеми.

# 671
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Мартин от новороден си спи сам в кошарата, буди се и иска да идва при мен само, ако е болен или му растат зъби. Да чукна на дърво, обикновено спи като пън нощем, ако е здрав  Grinning . Следобедите пък отскоро спря да спи в кошарата, спи в моето легло, сам в стаята. Приспиването обаче напоследък е проблем, там сме май на периоди - или заспива много трудно, или много лесно.

# 672
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Най-накрая го приспах. И при нас напоследък обедното заспиване е проблем. Според мен просто не се изморява достатъчно, но въпреки всичко не може да издържи цял ден, без обедно спане.
Нашият батко е грипозен от петък и вместо да се подобрява се влошава, дори ЛЛ му изписа днес АБ. Такова нещо не е пил от преди 6 г. Tired Притеснявам се Емо да не се зарази и се чудя дали да не му давам профилактично Инфлуцид? Вие ползвали ли сте го за профилактика?

# 673
  • Мнения: 77
Ако Дани се разболее, ден-два държа Йоана на страна.Не съм и давала нищо профилактично. Но пък и тази зима той не се е разболявал.Дано продължи така.

# 674
  • Мнения: 2 342
Кати, дано бързо минава.

Ния спи още при мен, таткото или да дивана или в другата стая. Мислехме да долепим нейното легло до нашето, но нещо не се получи.

Аз не давам нищо профилактично, ако я видя, че се разкашля или тръгнат сополи давам 2-3 дни ампула вит. Ц, обикновено е достатъчно, 2 пъти се наложи да звъня на нашия хомеопат. Била е контакна с болни хора, но пу-пу все се разминава.

Накарахте ме да се замисля за РД. ОТ 2 дена премислям как да е. Засега измислих да е в нас. Ще разместя, за да има къде да играят. Балони по стълбите до нашата врата. Един надпис на вратата ТУК ПРАЗНУВА НИЯ, в хола флагчета и балони и надпис Честит рожден ден Ния  и това ще е. Покани може и да разпечатя някакви. Тортата ще си направя сама http://www.kaneia.com/topic/4/recepta-za-frenska-selska-torta сандвичи и кексчета и още нещо.

Общи условия

Активация на акаунт