Отговори
# 690
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
След като цели три дни беше здрав, Симон Мартин пак е болен  Confused . Алергичен оток на гърлото, вследствие на вируса, който му докара ларингита.

И за да пиша за по-приятни неща, ето малко от неговия речник

телезизи - телевизор
обаци - облаци
шутче - парашутче
хипо - хипопотам
мунка - маймунка
лонче - слонче
килеко - калеко
нето - гърнето
бето - небето
кан - вулкан
пуши мина - пуши комина
Марти боти - Марти работи
пере алня - пере пералня
пуска качи - пускам прахосмукачка
он - камион

И как произнася разни имена
Силвеси - Силвестър
Мио - Миро
Таши - Наташа
Тали - Натали
Слав - Белослав
Титинка - Христинка
Бина - Събина

Като го питаш кой е той казва Марти, а като го питаш как се казва - Он Атин, което е Симон Мартин.  Grinning


# 691
  • Мнения: 90
Привет и от мен Simple Smile Радвам се да видя, че се е съживила темата за Априлките Simple Smile Последно като гледах, никой не беше писал повече от два месеца!

# 692
  • Мнения: 16
Много интересна дискусия. Малко е дълга, но наистина те кара да се замислиш.

# 693
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Нашия речник е супер, супер беден. Не сме от най-приказливите, а от най-ревливите..  Mr. Green Mr. Green
Бърбори си някакви неща, но нейни си. Бебешките ни думи:

мама
тати - каки
кака
Коко - папагала ни  Wink
куче - бау бау
Ради - Аи
вода/сок - га/ка
дай
ела - ля ля

Утре сме вече на ясла. Имаме си леки корички, но ще паднат.
Ройс, да се оправяте, ейй..  Hug Hug Hug
Лека вечер

# 694
  • Мнения: 2 343
Галя, замислила съм се аз отдавна ми дано повече хора се замислят.
Днес оплетох едни терлички на Ния, защото пантофките много и запотяват краката. Подших ги с нещо като силиконова мрежа против хлъзгане. Не са нищо особено даже са малко недодялани, но нямат шев по средата на ходилото, а такава беше идеята.

# 695
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Мира, супер са.. Моята баба днес ми даде подобни терлици, но без мрежичката.  Mr. Green Mr. Green
В къщи най ми е удобно с терлици. И на децата и на мъжлето..  Peace  Нашата кака и се потят доста краката и обувах в яслата и сега в градината - сандали. Така и е най-добре. Иначе чорапките са мокри. А може и гъбички да си докараме.  Peace

# 696
  • Мнения: 2 343
И преди да си легнем да ви покажа с какво се забавлява Ния една вечер http://hubavinki.blogspot.com/2013/02/blog-post_8033.html

# 697
  • Мнения: 16
Мира, чудесни са тези терлички. Аз нали съм с две леви и нищо не мога, но много се радвам когато виждам, че все още има хора, които плетат, месят, точат и др. Аз и малката също ходим с терлици през зимата, така ми са най-топли краката. На нейните заших подметки от естествена кожа за да не се пързаля.

# 698
  • Мнения: 81
Здравейте, Мили Мами!
Отдавна не съм се разписвала в темата, но не е от нежелание, а просто нямах и време да Ви чета, камо ли да пиша.
Сега влизам с няколко конкретни въпроса и ще се радвам да ми отговорите 
Интересувам се от кои магазини за бебешки дрешки в София пазарувате? Аз не съм от София, както предполагам повечето знаят, но сега ми предстои да се запозная от близо с града.
Искам да знам, кое Ви привлича в тях, качество, обслужване или богатия асортимент? Чували ли сте за чорапогащници и чорапи Ревон, какво мислите за тях?

 
Отговорите на въпросите ще ми помогнат много, кандидатствам за работно място и това е една лека задача, която ми поставиха. Много ще съм благодарна, ако ми помогнете с вашите мнения и отговори. Благодаря предварително. Хубав ден 

# 699
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте..  Hug  Кафенце???

Пак заспа темата...
Ние вече сме добре. От 1 седмица сме на ясла. Останаха ни малко корички за изчистване.
Аз май се разболявам. Дано не е сериозно. Дано не е от грипа, който говорят, че навлиза в БГ. Дано не заразя никоййй..  Praynig ooooh! Tired

# 700
  • Мнения: 18
КАТИ  ,дано ви подмине грипа, ние в момента го караме много е тежък. На Ива давам сиропче с Бета Глюкан и май ще се размине само с малко сополи , но ние с каката доста тежко го караме, с един куп лекарства и антибиотици. Как се чувства Вили на яслата , плаче ли сутрин?

# 701
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Охх, дано да минем леко. Иначе Вили на ясла не плаче. Даже даваше зор да влиза в групата...  Mr. Green Mr. Green

# 702
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Кати, дано се разминете с грипа. Нашият батко го изкара, беше много зле, пи дори АБ, а такова нещо не беше пил откакто беше 4 годишен. Confused Емо се размина само със хрема.

p.atanassova , пазарувам дрехи предимно от кварталното магазинче. Там предлагат дрехи на български производители, от естествени материи, на ниски цени. Производителите са например Венера, Даяна и Ники, Солит. Якетата и на двамата  са на Вега - М. Тъй като от там пазарувам още от бебешкия период на баткото, със собственика се познаваме, ако нещо не е съвсем по мярка мога да го върна и заменя с друго.
Иначе за чорапите и чорапогащите, за които си писала не знам нищо.

# 703
  • Мнения: 77
Пазете се от болести. Не знам заради меката зима или заради коластрата тази зима баткото не се е разболявал, а той е основният евентуален вносител на вируси. Дано издържи още малко.
Иначе Йо говори доста. Последният и хит е от вчера- скрих и таблета, а тя като не го намери се обърна и ми каза -Мамо, купиш нов  Laughing

# 704
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Последният и хит е от вчера- скрих и таблета, а тя като не го намери се обърна и ми каза -Мамо, купиш нов  Laughing
   hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт