Бременни майки в чужбина - Тема 42

  • 46 723
  • 702
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 279
4естито на мама Гери!най после:)да ви е жив издрав момъка!
Ние сме о6те в болница до недля.4уствам се страхотно,ве4е се разхождам свободно,а малкия Кайл су4е като по книга
Знам 4е има други мами със секцио,6те гледам титя дни да бапи6а подробно как мина моето.
Мартенки стискам палци!Емке,хайде излага6 февруарската група:)
Целувки за вси4ки от нас!

# 61
  • Мнения: 505
Истински бебевалеж. Честито на всички мами за малките им съкровища. Да са живи и здрави и много много да ви радват. Няма да изброявам поименно, че да не пропусна някои.

Днес от време на време ме посрязва корема, но си е рязане а не болка като че ли ми идва. Не знам дали не са малки контракции, но всичко е под контрол.

Утре сутрин съм на последния сеанс Кине преди раждането.

Зелче, стискам палци всичко да е наред. Иска ми се да си изчакаме термините. Ти какво мислиш???

Добре дошли на всички нови попълнения. ХУбаво е че темата продължава да се пълни с нови и нови членове и че няма да се затвори....Лека бременност ви желая на всишки...

# 62
  • Мнения: 0
Ехааа!!!
Колко бебки и бебчовци са напълнили последните странички  twin_neutral
Честито на родителите и семействата - бъдете здрави, а щастието вече е с вас!
Бързо да растат малките вързопчета, а на мамите леко възтановяване и по-малко безсънни нощи  Hug

# 63
  • Мнения: 279
Мами на бързо пиша,за да ви изпратя линк със снимки на Кайл:)

https://picasaweb.google.com/lyuckanova/WelcomeKyle02222012


Успех на вси4ки!Пазете се! Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 1 204
Мами на бързо пиша,за да ви изпратя линк със снимки на Кайл:)

https://picasaweb.google.com/lyuckanova/WelcomeKyle02222012


Успех на вси4ки!Пазете се! Hug Hug Hug
честито момченце Люцканова  Heart Eyes страхотен бебок,да ви е жив и здрав   bouquet
снимките са прекрасни,направо ми се до иска и мойто секцио да е на края на този месец а не чак на края на другия  Rolling Eyes но ще си почакам какво да правя  Hug
бързо възстановяване ти желая и чакам с нетърпение разказа ти  Wink

# 65
  • Мнения: 70
Здравейте! Може ли и аз да се запиша при вас? Simple Smile Живея в Русия, първа бременност, термина...не знам точно. По моите изчисления 6 май, според лекарите между 26 април - 11 май.

# 66
  • Мнения: 2
Честито бебковци на мама Люци и мама Гери и техните семейства!!! Да за ви здрави, да растат щастливи и много да ви радват и по-малко нервират  Wink Мамите - бързо да се възстановявате  Hug   bouquet

Люци - страхотни сними, благодарим ти за споделените мигове с нас   bouquet

Лелее колко много нови мами (няма да ви изброявам по отделно). Добре дошли при нас  welcome Дано се чувствате уютно в темичката. Леко бремененне  Hug

# 67
  • Мнения: 1
Честит мъж Герчо-жив и здрав да е малък хулиган,такъв-дано не е измъчил мама и на края Hug Чакаме подробности PeaceЛюци-страхотен Кайл си имаш Hug Аз отивам след малко на тонове(пфу,поредните,надявам се последните) Praynig А такова шубе ме е хванало-не е истина,сънища,мисли глупости-в тиха лудост съм..лелел,няма да мога.... ooooh! Хубав ден ,мами Hug

# 68
  • Мнения: 245
Честито и на мама Гери, бързо възстановяване и послушен юнак и желая.

Добре дошли и на новите мами.

На мен вчера ми излязоха поредните кръвни изследвания и ще се налага да пия желязо, баш в края няма да се размина с хапчетата.

Забравих да спомена, че минах на още един ултразвук заради гестационния диабет и препотвърдихме пола. Мома си остава, даже и аз успях да и видя отчетливо лабиите този път Simple Smile

Иначе се развиваме като по часовник, вече сме и обърнати, а последните няколко дни сме много активни.

За тези от вас, които живеят във Великобритания и се чудите какво ви чака има предаване "One born every minute", което можете да гледата или в YouTube или на channel 4OD. А за тези от вас, които живеят в САЩ мисля, че същото предаване го има и там. Има и едно американско, което се казва "Maternity Ward", може и него да потърсите Simple Smile

# 69
  • Мнения: 0
    Здравейте и добре дошли на новите майчета -лека и безпроблемна бременност ви желая!!! welcome  EMA ES ще можеш и още как ,знам че ще се справиш страхотно...горе главата,момиче !!!!! Peace Люци бебе Кайл е сладък бонбон ,а ти сияеш от щастие -  Hug и бързо възстановяване !!!  Сега да ви споделя моите тревоги...Преди 1 месец смених гинеколога си -не изглеждаше сериозен ,прегледа минаваше за 10мин....просто не му вярвах. Новия гин ни го препоръчаха приятели ,разликата е огромна .Прегледа ме,видя всички изследвания,направихме феталната морфология...всичко изглеждаше ок ,но....Много деликатно вчера ни обясни ,че колегата му ( 1-ия гин   ignore2) ми е назначил биохимичния скрининг 2 седмици по-късно от общоприетия период за изследването ,така че той не може да го приеме за меродавно  #Cussing out  Според него трябва да направим амниоцентеза...Съгласихме се разбира се ,но само при мисълта за понеделник (тогава ще бъде) ме обзема паника... Sad Sad Sad Нямам думи и не мога да си обясня такова безотговорно отношение на лекар към живота и здравето на майка и бебе...Стиснете по едни палчета, и извинявайте за дългия и не много приятен пост .  Hug на всички и един много хубав ден !!!

# 70
  • Мнения: 8
честито на новите мами! да са здрави и усмихнати бебоците и много да ви радват.

записвам се и аз да чета, че до година и половина пак ще съм тук Simple Smile)

# 71
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Роси не се панирай така.Всичко ще бъде наред,но интересно защо пък ти препоръчва амниоцинтеза.На колко си години(ако не е тайна де).И коя седмица си?

# 72
  • Мнения: 1 069
Ехаааааа, честито на мама Гери.  Hug
lyuckanova, изглеждате страхотно всичките начело с сияйният татко и малкия ревльо Mr. Green

Добре дошли на новите мами  welcome

На нас ни потвърдиха пола - чакаме 4-то МЪЖко чеденце  Mr. Green

# 73
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Лелее,Нели,СУПЕР!!Не са много майките,които могат да се похвалят,че са майки на 4 сина.Браво!
Лючканова,много е сладък и беличък и русичък малкия младеж.Да ви е жив и здрав.И много да ГО слушаш  Simple Smile 

# 74
  • Мнения: 1
NELLYDI Hug а да ти е честито момчето-ама пък снахи ще имаш,ще те гледат като писано яйце Peace Аз на това ухо си спя,викам нищо де-момчета,момчета-момичетата и без това чужд късмет,да ги мислим,да ги не вземе някой тиквеник,пък да ни ги тормози нещо..леле убих го.После пък викам-моите да ми донесат по някоя фуста,да ми отрови момчетата ooooh! То майка-мисли... Crazy ЛЮЦИ,като нищо ще ви изложа Blush   хайванчето му отпуснаха още седмицааааа... smile3511 хора изкрейзваам.ММ вика-ама добре ги мътиш тия готованковци... Sad Бе март-март,на баткото на РД-то-9-ти март...оле ще откача... Tired  Днес един рев още от болницата съм му дръпнала-викам да ме оставят,лягам ей тук-тръшвам се- у нас без бебе вече не се прибира...ама не искаха #Cussing out ДОБРЕ ДОШЛИ на новите маминки Hug ВИХРА newsm78 пак ли??Ти нямаше ли си малко детенце?или се бъркам нещо..А да сте живи и здрави,ако е тъй-много се кефя на такива смели хора Peace Hug на всички

Общи условия

Активация на акаунт