Бременни майки в чужбина - Тема 42

  • 46 748
  • 702
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8
о, да. Венелин е на 4 месеца, но смятам до година и половина да забременея пак. Искам да съм млада мама на четири дечица. Simple Smile искам и едно момиченце, но и само момчета да са пак е добре. Simple Smile

NellyDi  Hug

# 76
  • Мнения: 24
Лелее lyuckanova снимките са страхотни!Няма по незабравим момент от този!Всеки трябва да го изпита поне няколко пъти това вълшебство да дари живот!  Hug

# 77
  • Мнения: 18
Честити бебковци на новородилите...Февруарките, завършвате месеца с бебевалеж наистина. Да са живи и здрави и само радост да ви носят. Наминете да ни кажете как е било раждането като можете.

Добре дошли на новите бременелки! Лека бременност и само положителни емоции ви пожелавам!

Ние утре (живот и здраве) отиваме за последни покупки, че моя мъж се е притеснил, че не е  подготвен...

Последна редакция: пт, 24 фев 2012, 16:24 от localgal

# 78
  • Мнения: 273
Наистина настава бебевалеж, все така да е! На всички новородени пожелавам да растат здрави и послушни и да радват мама и тате!
Добре дошли на новите бъдещи мами! Лека и с по-малко притеснения да им е бременността!
Люцканова, страхотни снимки! А ти сияеш  Simple Smile. Каил е чудесен и какъв е пухчо, само за гушкане!
Ние вчера бяхме на Фетална морфология. Бебето се развива чудесно и ще е момиченце. За такова си го бях нарекла и се радвам много, не че ако беше момче нямаше пак да се радвам де  Simple Smile. Лекарката ни успокои, че всичко е в норма и не вижда нишо притеснително. С мъжът ми решихме да не правим амнио, въпреки високия риск от БХС то. А и бебка е толкова хубава и финна, вече много сме привързани към нея и си я обичаме, не бих могла да и причиня нищо лошо. Както се казва, оставям всичко в Божиите ръце и вярвам, че всичко ще е наред!

Роската, този лекар каза ли ти защо според него е нужно амнио? Видял е нещо притеснително на ехографа ли? Много странно ми звучи, амнио не се препоръчва туко-така. Не искам да те обърквам, но имаме една братовчедка тук, с която раждахме първите си деца по едно и съшо време. Тя беше на 23 г. мисля тогава и беше се записала в частна клиника. Подложиха я на всевъзможни изследвания, включително и амнио и то в 7 или 8 ми месец, не помня точно. Мисля, че целта им беше да изтеглят всичко възможно от здр. каса. Амниото си е доста скъпа манипулация. То няма лошо в допълнителните изследвания, но стреса не е за подценяване. Каквото и да решите, пожелавам ви всичко да е наред и с теб и с бебенцето!  Hug

# 79
  • Мнения: 1 372
Да се включа и аз към бъдещите майки в Гърция.
Втора бременост, термина е на 24 септември 2012! Полът още не знаем!

# 80
  • Мнения: 44
Здравейте на всички!!Първо искам да благодаря за топлото посрещане !! Party
B.B.,Бременилки в странство,Мinааа,varnagirl Благодаря ви за отзивчивостта и за инфото,което ми дадохте!Особено B.B. за изчерпателния отговор! Hug Simple Smile 
В Лондон най-евтиния частен преглед,който знам е 140 лири.Пак ще потърся инфо за нещо по-изгодно.Иначе идеята за БГ ми мина през главата,но за сега ще изчакам.Не бързам да ходя веднага на преглед,но и да чакам до 12г.с. не мога  Rolling Eyes
Hug Simple Smile       
Честито на Гери,Биб и Люц,супер сладко мишленце!  bouquet

# 81
  • Мнения: 1
Дотъркул....

привет тумбаци:)

Герчо, честит ти Марти. Истинско съкровище си имаш Hug
Люци, още веднъж благодаря за снимките- гледах ги 100 пъти Hug

Ема, не се давай на притесненията. Можеш, а и всички сме с теб. Всичко ще е наред Hug
Брюксел, къде си днес? Не виждам да си се отчитала? Нямам представа дали ще си дочакаме термина с теб- днес бях на преглед. Нямам промяна от миналата седмица- тоест седя си на 2 см разкритие. освен някаква умора дето ме е налегнала, нямам нито контракции нито нищо..човекът си ме подритва..надявам се поне Оскарите да гледам hahaha
Добре дошли на новите тумбаци Hug

Честито и на всички разбрали пола Peace Лесен избор на име ви пожелавам Wink
Роската, и аз бих се консултирала с още някой за амниото Peace
localgal, да не забравиш да се отчетеш след терапията..извинете- пазаруването Grinning

Ехх, сега ако успея да се търкулна и до хладилника... hahaha Лека и спокойна, мами и до скоро! Hug

# 82
  • Мнения: 505
Добро утро...

Зелче, тук съм бе мило....Нали посрещах гости и само надникнах във темичката да видя какво ново.
Казах ти аз че нашите юнаци ще си държат до март..


Ние отиваме до Холандия до един magazin за строителни материали.

# 83
  • Мнения: 1
ХУБАВ УИКЕНД,МАМИНКИ Hug Аз съм си тук Mr. Green      Hug на всички. ЗЕЛЧЕ,ще мога,ще мога-къде ще ида-малко да помрънкам още,че после няма да мога Mr. Green  Дрешките за изписването за Н-ти път смених-сложих по-тънки,ми то удари 20С тук...жалко за по-плътничките,дето купихме..ще подарявам Peace  Хехе,голям пост-от зад напред го почнах Crazy

# 84
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
ЧЕСТИТ ПРИНЦ НА МАМА ГЕРИ, ДА ИМ Е ЖИВ И ЗДРАВ, ДА ИМ НОСИ САМО РАДОСТ И УСМИВКИ, ДА ГИ СЛУШКА, ПАПКА И ПЪЛНИ ПАМПИТЕ! МАМА ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА БЪРЗО И ДА ИМА МНОГО МЛЕКЦЕ ЗА БЕБЧО!

Успех на всички бъдещи мами, на които им предстои скорощна среща със съкровищата, да ви е максимално бързо и леко раждането!

Добре дошли на всички нови мами, леко бременеене и се наслаждавайте на всеки един момент от това чудо, наречено бременност!

Аз не пиша често, защото коликите ни побъркват, като започнат сутрин в 4 и ни държат до късния следобед. През това време няма сън, само рев, мрънкане, огъване и даржане на ръце, като се оставим в леглото и става страшно. Дано да минават по-скоро, че...

Лек ден на всички, че е време за папкане!

# 85
  • Мнения: 191
Много гуш на всички!  Hug   bouquet

Честито на всички родили мами, бъдете много щастливи! Не ви изброявам по имена да не пропусна някого!  Hug

Добре дошли на новите бременелки! Лека и щастлива бременност!  Hug

Успех и леко раждане на който му идва ред! Ема стискам палци за теб!

# 86
  • Мнения: 8
зелката, дано успееш да гледаш Оскарите Simple Smile)

колко бързо минава времето само Simple Smile
ето, Февруарските мами родиха, дойде ред на Март... Simple Smile

# 87
  • Мнения: 278
Добро утро, усмихнати коремчета! Hug

Как сте? Тук слънчицето грее и мисля след малко да изляза на чист въздух.

EMA ES, ехаа 20 градуса си е супер! Хайде стискам палци всичко да мине нормално.  Hug

Zelkata и bruxelles1 , имате още малко време и двечките! Simple Smile

Мами, които вече са родили...от кои биберони/шишета сте доволни? Аз искам да кърмя, но искам да си имам и в къщи 2-3 шишенца за всеки случай. Има толкова много марки на пазара...Или просто пробвахте кои ще се харесат на вашите бебчета?

В четвъртък ходихме на оглед на болницата, в която искам да раждам. За съжаление някои от стаите бяха заети и не можахме да ги видим. Примерно тази с ваната...но какво да се прави. Поне знам, че има и ако ми се прииска мога да ползвам тази възможност.
Общо взето ми хареса всичко. Бебчетата са през цялото време при мама. Легълцата на бебчетата са чисто нови, на една седмица. Има отделна стая за кърмене. По всяко време може да дойде акушерка и да ти помага за кърменето (ако нещо не става) или да ти покаже пак как се къпе или повива бебчето. В стаята са две майки. Остава се по 3-4 дни (ако всичко е нормално). Ако се е налагало операция, то тогава се остава още 1-2 дни. Има и семейни стаи, които обаче не винаги са свободни. Цлото обгрижване на тати (спане и храна) струва по 25 евро на ден. Приемлива цена ми се вижда, но аз няма да искам семейна стая. Нека тати си почине в къщи няколко дни едно хубаво и после да може да ми помага  Blush
Храната е сутрин и вечер бюфет, а по обяд е определено меню, но акушерките минавт в началото и записват кой какво иска.

Друго...утре сме на 3Д. Стискайте палци нашето слънчице да се покаже! А вечерта почвам с подготвителния курс за раждане. След това ще разказвам как е минало.


Лек ден на всички!  Hug

# 88
  • Мнения: 1 089
Привет и от мен  Hug

Честити съкровища на мама Гери и мама Люцканова. Да са ви живи и здрави, да растат здрави и силни, и мама и тати да са живи и здрави да си ги отгледат Hug Hug Hug
Момичета, може ли един ужасно лаишки въпрос. Кайл на Люцканова голямо бебе ли е за новоредно или е в средния размер  newsm78. То вярно, че снимките (особено отблизо) лъжат за размер, ама ... толкова голямо бебе ли да очаквам (къде се побират  ooooh!)

Леко раждане на всички, на които им предстои скоро - ЕМА, bruxelles1, Зелчето  Praynig Praynig Praynig. Ще чакаме прекрасни разкази и още по-прекрасни снимки.

Аз нямам какво да пиша, до следващия преглед има почти три седмици (и се надявам да няма извънредни прегледи преди това  Praynig), та се опитвам да свърша колкото се може повече работа по дисертацията, че не остана време. Скоро трябва да имам дата за защитата. Ония ден шефката ми вдигна малко нервите, ама днес ще и простя. Нали е Сирни Заговезни, тя е много готин човек, само на моменти нещо и става.

Лек ден на всички  Hug Hug Hug

# 89
  • Мнения: 9
Биби, Люци и Гери
честито още веднъж от мен! Да са ви живи и здрави бебоците, много да ви радват и да растат весели и щастливи!

Добре дошли на новите мами! Леко бременеене!
На всички, на които им предстои голямото събитие, стискам палци. Дано всичко мине бързо и безпроблемно. Аз скоро ще споделя и моя разказ.
Ема, разбирам те. Накрая и аз бях меко казано нетърпелива. Да не говорим, че доколкото помня нямаш и точен термин. Сигурно е много изнервящо. Но споко, ще се появи малкия бандит, рано или късно, няма къде да ходи. Crazy
 Hug на всички!

Общи условия

Активация на акаунт