Тема за Иван-Вихра-Ирина

  • 117 781
  • 1 571
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 202
Ми срам- не срам, интересна ми е темата  Rolling Eyes  И ако преди "Карбовски" Иван ми беше най-симпатичен от тройката, след изявата си удари дъното. Има ли качено някъде участието на Вихра при Бареков, да видя дали ще променя мнението.
аз го търсих и не го намерих из сайта на ТВ7..? ани27 , беше споменала ,че Вихра ще е гост там.. незнам дали някой въобще го е гледал. Ако Да , да се включи Simple Smile

# 16
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Пускам много рядко за по няколко минути "Споделено..." и как пък все улучвам някоя подхвърлена фраза по адрес на Иван и Ирина? Представям си, ако гледам цялото предаване. Пример: миналата седмица имаше тема за изневерите.

Имам чувството, че Вихра само търси подвод, за да отвори пак темата.

Нито един от тримата не са ми симпатични.  Sick Като започва "Най-добрата майка" сменям канала. Флегматичната Ирина не може да ме привлече с нищо като зрител. Не че Вихра е "по-жива". Според мен, Иван харесва един и същи тип жени. Просто смени физиономията.

И ако не искат да бъдат обсъждани, да не си развяват драмите навсякъде, да се надцакват и надприказват. Като се навират в очите на всички, ще четат/слушат куп нелицеприятни думи.

Горките три деца от цялата тази история!

# 17
  • Мнения: 6 301
Днес прочетох някъде из нета, че Вихра влязла в  болница  вследствие интервюто на Иван, и нейното гостуване при Бареков се отложило.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 762
Според мен Вихра започна първа, като покани цялата си рода да коментира в първото издание на "Споделено с Вихра".
Naughty първо Иванушка започна с обширно интервю за вестниците.Не е приемливо да се обясняваш така,докато си още в брак с бившата.Да беше изчакал развода,пък тогава да ходи да обяснява колко е силна любовта му.

3xi , какво ще промени развода, като случка? Това си е просто формалност, както и подписването при брака. При това доста се спекулираше тогава. Правилно постъпиха, че излезнаха и честно съобщиха на всички.  Peace

Появата на Вихра и излиянието в "Споделено" си беше чиста проба ПР, доста добре премислен за старт на предаването и. На мен това ми беше странно. Защо стартира точно с тази изповед? Заради рейтинга да си разхвърляш ризите ми е малко недостойно. Ама жената гради кариера  Peace

# 19
  • Мнения: 459
Ми срам- не срам, интересна ми е темата  Rolling Eyes  И ако преди "Карбовски" Иван ми беше най-симпатичен от тройката, след изявата си удари дъното. Има ли качено някъде участието на Вихра при Бареков, да видя дали ще променя мнението.
аз го търсих и не го намерих из сайта на ТВ7..? ани27 , беше споменала ,че Вихра ще е гост там.. незнам дали някой въобще го е гледал. Ако Да , да се включи Simple Smile

Отложили са го, защото http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1289471068

# 20
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Понеже гледах цялото предаване "Споделено с....", та да си кажа каквото имам да казвам Wink
Жената обясни, че не е имала намерение изобщо да коментира случващото се, но все пак това е предаване, в което се очаква другите да споделят с нея. А как да ти имат доверие, ако ти самия не споделяш. За това е решила да "сподели" първа, за да е открита с гостите си в последствие.
В крайна сметка, не е казала нищо грозно за който и да било. Говорила е само веднъж, за да изкаже гледната си точка-нещо, което смятам, че всеки човек има право да направи, особено след като медиите са раздухали цялата история, месеци преди това.
Не ме интересува Иван, нито тая пробита "журналистка" Ирина, но честно да си кажа-абсолютно подкрепям Вихра. Това е жена, която в продължение на години е била до съпруга си-преди да стане известен, преди да има кинти, докато е бил невъобразим пияница, родила му е дете. Това се казва пълно отдаване на семейството. И в един момент, не стига, че е зарязана, заради нейна омъжена колежка, ами се започва постоянно навиране на другата връзка в очите й. Чудя й се, как издържа толкова време, да е в едно студио с Ирина.
Както и да е, подкрепям Вихра. Това ми е мнението по темата.

# 21
  • Мнения: 1 194
http://www.vsekiden.com/112230/vihra-ivane-da-ne-naranyavame-poveche-ava/

Вихра продължава с изявленията в медиите.
Тези хора трябва да намерят цивилизован начин, за да се разберат, в противен случай ще хранят жълтурите още няколко години.

# 22
  • Мнения: 459
Според мен Вихра започна първа, като покани цялата си рода да коментира в първото издание на "Споделено с Вихра".
Naughty първо Иванушка започна с обширно интервю за вестниците.Не е приемливо да се обясняваш така,докато си още в брак с бившата.Да беше изчакал развода,пък тогава да ходи да обяснява колко е силна любовта му.

3xi , какво ще промени развода, като случка? Това си е просто формалност, както и подписването при брака. При това доста се спекулираше тогава. Правилно постъпиха, че излезнаха и честно съобщиха на всички.  Peace

Появата на Вихра и излиянието в "Споделено" си беше чиста проба ПР, доста добре премислен за старт на предаването и. На мен това ми беше странно. Защо стартира точно с тази изповед? Заради рейтинга да си разхвърляш ризите ми е малко недостойно. Ама жената гради кариера  Peace

А бе на мен някакси ми е странно. Напуснал жена си, заради колежка. Жена му още работи за него, детето му гледа и накрая ще се изперчи пред цяла България "Ама много съм щастлив с новата си любов"
Еми супер гадно е за Вихра. Не вярвам някой нормален човек да не се ядоса.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 762
Ааааааа спор няма, че е супер гадно. Аз никога не бих останала и ден на едно място с тях, камо ли да работим заедно.

И за да не смятате, че съм голословна- аз съм от същата партия, зарязана, заради колежка  Joy
Скоростта, която развих беше 200  hahaha

# 24
  • Мнения: 6 301
Гадно е,да, особено за зарязания. Но насила хубост не става, животът продължава, и на тяхно място бих си уредила нещата дискретно.

# 25
  • Мнения: 637
От цялата работа не мога да се начудя на вкуса на Иван за жени Rolling Eyes. Все си мисля, че един мъж като тръгне да си сменя жената е логично втората да е по-лъскава и нова  Laughing
Ами млад си, успешен, богат...кви са тия шматки Laughing От една заспала флегма на друга. Е вярно втората е по-хитра, но с нищо не е повече от жена му. Предполагам просто е от оня тип манипулативни жени, които успяват да завъртят главите на мъжете представяйки се за света вода ненапита. За мен причините и да си зареже съпруга и да тръгне да сваля Ванката са чисто меркантилни-защо да не е тя жената на шефа Laughing
Смешни са ми, но още по-смешни сме ние, които ги коментираме и им правим PR  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 701
А кой всъщност е мъжът на Ирина?

# 27
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Гледах "Споделено с...Вихра" Качено е в хотнюс. Само не можах да разбера, що за малоумна постъпка беше Вихра да си съблече сватбената рокля  и да остане по кюлоти и голи гърди doh

# 28
  • Мнения: 1 194
Гледах "Споделено с...Вихра" Качено е в хотнюс. Само не можах да разбера, що за малоумна постъпка беше Вихра да си съблече сватбената рокля  и да остане по кюлоти и голи гърди doh

И увиснало коремче Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 172
Гледах "Споделено с...Вихра" Качено е в хотнюс. Само не можах да разбера, що за малоумна постъпка беше Вихра да си съблече сватбената рокля  и да остане по кюлоти и голи гърди doh

И аз това се питам до ден днешен  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт