Тема за Иван-Вихра-Ирина

  • 117 802
  • 1 571
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 4
Понеже съм чела с години Вихра, да ви кажа няма голяма разлика между двете в показността. Затова и не вземам отношение по този въпрос. Считам, че Иван един ден ще има да говори и за новата си изгора по същия начин. Въобще тези двечките все едно една майка ги е раждала.

Вероятно сме чели по едно и също време Вихра, но аз не съм била никога от активно пишещите. Предполагам си същата Мишел от Биберона newsm78

Ох, човек да не излезе в отпуск, много свободно време се отваря Laughing
Поразчоплих Биберона и ви предоставям едно "интервю" на Вихра.  Нищо нередно не виждам аз там поне Rolling Eyes
http://club.biberonbg.com/read.php?9,721097


И още една тема от... 14.02, където има и снимков материал и Иванушка глупака се вижда на фотоса, не е фантазия на Вихра, а това е преди 4г. , като не я обичал защо ходи да празнува Св. Валентин newsm78
http://club.biberonbg.com/read.php?9,710663,page=1

И за пристрастеността и към форумите и интернет
http://club.biberonbg.com/read.php?9,720725

Колко от нас, когато децата им са били достатъчно малки не са висяли по форуми?

# 1 561
  • София
  • Мнения: 2 840
Вижте какво, ако се опитате да превърнете и клюкарника в място със съзливи честитки, прегръщащи се човечета и карамелизирани излияния, ще го напусна форевър.

Значи можем да хванем и да ударим в земята някоя потребителка, щото имала в подписа си манджи, да я обявим за изкукала готвачка, дето не разбира нищо от фешън житейски стайлинг, примерно, но Иринито не може да бъде обсъждано с ирония. И що?!

На мен ми стана смешна леко в пуснатия линк. И ако за някого това означава, че съм жалка лелка, която си празнува рождените дни във Веселото кебапче, друсайки мощни телеса на фона на ретро чалга, ми е все тая, честно казано. Даже ме кефи подобна постановка на нещата за личността ми. Mr. Green

# 1 562
  • София
  • Мнения: 175
Явно й е станало "некоНфортно" в брака. Не съм се занимавала да чета нейни /Иринини/ постове, но това последното го прегледах. Потресаващо! Неграмотно, фалшиво и еснафско. Жалко! Не харесвам нейния тип жени, но имах някаква изградена представа за тази жена, която току що се срути зловещо. /никога не съм я гледала по телевизията/.

# 1 563
  • UK
  • Мнения: 1 334
на мен ми харесват разказите , недейте така  Laughing просто жалко, че не пишеше за "Ева" преди 15-ина години, когато си го купувах и се впечатлявах от подобни писания.
но има дар слово жената, нека напише и книга, според мен добре ще се продаде на споделящите мирогледа и  Peace
аз не го споделям, злобна съм и и завиждам (най-вече за Иван  Naughty)
2005  форума беше още по-приятно място, понеже не се явяваше някой през две страници да ме квалифицира  Mr. Green

# 1 564
  • Мнения: 4
КЛОНКА, пълниш ми душата, кеф ми е да чета постовете ти   bouquet

Не харесвам нейния тип жени, но имах някаква изградена представа за тази жена, която току що се срути зловещо. /никога не съм я гледала по телевизията/.

Късмет извади ти Peace

# 1 565
  • София
  • Мнения: 12 290

На мен ми стана смешна леко в пуснатия линк. И ако за някого това означава, че съм жалка лелка, която си празнува рождените дни във Веселото кебапче, друсайки мощни телеса на фона на ретро чалга, ми е все тая, честно казано. Даже ме кефи подобна постановка на нещата за личността ми. Mr. Green
Сега се сетих къде съм те виждала. Mr. Green

# 1 566
  • Мнения: 60
Тя беше казала някъде по интервютата -липсвало й романтика и споделеност Crossing Arms

# 1 567
  • София
  • Мнения: 2 840

На мен ми стана смешна леко в пуснатия линк. И ако за някого това означава, че съм жалка лелка, която си празнува рождените дни във Веселото кебапче, друсайки мощни телеса на фона на ретро чалга, ми е все тая, честно казано. Даже ме кефи подобна постановка на нещата за личността ми. Mr. Green
Сега се сетих къде съм те виждала. Mr. Green
Ай, недей разказва, че утре и други ще почнат да идват, пък току-виж решили да променят атмосферата и да ми пуснат бразилска музика. И да ми спрат Цеца Naughty

# 1 568
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Беше ми интересно да прочета, че Вихра е роб на лукса и би простила изневяра. Mr. Green

# 1 569
  • Мнения: 4
И аз на опашка за адреса на "Кебапчето", има паласки за разтрисяне dance

Не се и съмнявам, че там може да срещна някоя ВИП Иринка Whistling

# 1 570
  • София
  • Мнения: 12 290
Беше ми интересно да прочета, че Вихра е роб на лукса и би простила изневяра. Mr. Green
Аз не бих простила изневяра, но съм сибарит.

# 1 571
  • Мнения: 6 324
Упорито отказвах да нагазя тук, но за жалост явно не може да ми се размине.
Допълнителен тласък даде фактът, че има групичка свързани акаунти, поддържаща темата и явно печелеща от тази помия... ако Вие вкупом нямате против да захранвате жълтогладни и жълтожадни (по Татт), то аз имам.

Надминахте очакванията ми!

Както каза 10 c's
Темата за мен удари дъното
...
Със здраве.

Общи условия

Активация на акаунт