Тема за Иван-Вихра-Ирина

  • 117 875
  • 1 571
  •   1
Отговори
# 1 530
  • София
  • Мнения: 2 521
Ох боже, а злобата която на десетки страници изливате в.у тази жена с най-цветисти и грозни епитети  харесва ли ти?
Участвала е в отчетна тема, по времето  когато форума не беше полазен от толкова много простотия и спокойно си споделяхме повече, за всеки намира добра дума , споменава и отговаря на момичетата в темата, споделя си някакви радости, моменти важни , харесва се, очевидно за всички е била приятна компания. Ами не може всички да се държат като селски пръчкии, седнали на бордюра в село, да поплюят с/у тая на която не й се сяда.
Събрали сте се тука 5 жени пълни злобарки, ръсите някакви тотални простотии с/у жена, която не е казала и една дума по 'казуса' на века  и пълните ли пълните страници с абсолютна помия.


 Peace  Peace  Peace
От 40 страници време се убеждавам, че съм от твоя отбор!

# 1 531
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ох боже, а злобата която на десетки страници изливате в.у тази жена с най-цветисти и грозни епитети  харесва ли ти?
Участвала е в отчетна тема, по времето  когато форума не беше полазен от толкова много простотия и спокойно си споделяхме повече, за всеки намира добра дума , споменава и отговаря на момичетата в темата, споделя си някакви радости, моменти важни , харесва се, очевидно за всички е била приятна компания. Ами не може всички да се държат като селски пръчкии, седнали на бордюра в село, да поплюят с/у тая на която не й се сяда.
Събрали сте се тука 5 жени пълни злобарки, ръсите някакви тотални простотии с/у жена, която не е казала и една дума по 'казуса' на века  и пълните ли пълните страници с абсолютна помия.


Не мога да разбера, защо го приемаш лично... и отгоре на всичко си просиш забележка или триене от модератор, защото обиждаш при положение, че не си засегната лично.
Ако ти е неприятно не чети, не те карат насила.

# 1 532
  • София
  • Мнения: 62 595
ха, ха, ама ги изчете на един дъх тези страници, нали! Колко удобно, балконът ще се счупи от четящи, обаче всите все извисени се пишат!

# 1 533
  • Мнения: X
ми иде отвътре да питам - като каква е била целта детето й, на видима възраст около годинка и малко, да преживее цялото това тържество, че и да танцува блус с майка си след полунощ?


Този въпрос и мен ме удари по главата внезапно.  Rolling EyesНямам отговор (имам де, но няма да го напиша).

На анцунг ще го докарам, но семките сериозно ще ме затруднят.
Айде лека нощ.

# 1 534
  • Мнения: X

Това към кого е адресирано?

Не към мен. Вие другите запълнихте бройката Joy Joy Joy Joy

# 1 535
  • София
  • Мнения: 62 595
оправИ си цитата. Тези думи не са мои.  Simple Smile

# 1 536
  • До морето
  • Мнения: 7 135
Вихра май не е писала нищо особено, но я погледнете това пищно описание на едно тържество за рожден ден-има си снимки и подробни описания с характерния сладникъв стил:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208310.180

Леле майко  Shocked, тази женица, милата е такааааава комплексарка, че чак се притесних. Сега вече съм сигурна, че не й е лесно и на нея, дано сега цялата тази шумотевица нахрани егото й достатъчно и да влезе в мир със себе си!!!

много й е хубав разказа, какво не ти хареса? че не е месила кюфтетата от зарана за гостите?
не се ли усещате колко сте злобни и завистливи?


Ама, моля ти се, естествено!
Сега какъв избор имам - или да покажа снимките от моя рожден ден (25ти ми беше, кръгличък ) и да ти стане ясно на тебе незлобната, че не й завиждам на госпожата, или пък да продължа да смятам, че да обясняваш с такива подробности, леееекинко да вмъкваш дрескодове, бразилска музика и Пломари и да постваш такива снимкови чаршафи е меко казано, смешно за мен и равносилно на времето, когато си носехме кутиите в училище да доказваме, че са ни оригинални Барбитата!

# 1 537
  • Мнения: 2 045
Събрали сте се тука 5 жени пълни злобарки, ръсите някакви тотални простотии с/у жена, която не е казала и една дума по 'казуса' на века  и пълните ли пълните страници с абсолютна помия.
Е как да не е казала - той Ваньо Иринкин ПМ, от чие име говори? Joy

# 1 538
  • Мнения: 5 710
Ох боже, а злобата която на десетки страници изливате в.у тази жена с най-цветисти и грозни епитети  харесва ли ти?
Участвала е в отчетна тема, по времето  когато форума не беше полазен от толкова много простотия и спокойно си споделяхме повече, за всеки намира добра дума , споменава и отговаря на момичетата в темата, споделя си някакви радости, моменти важни , харесва се, очевидно за всички е била приятна компания. Ами не може всички да се държат като селски пръчкии, седнали на бордюра в село, да поплюят с/у тая на която не й се сяда.
Събрали сте се тука 5 жени пълни злобарки, ръсите някакви тотални простотии с/у жена, която не е казала и една дума по 'казуса' на века  и пълните ли пълните страници с абсолютна помия.


Това към кого е адресирано?

към ани27 , на която не й харесвало позьорството в разказа на Ирина за 30йя и РД
Ами сигурно трябваше да празнува в Тлъстото кюфте, за да ви се хареса и да не е позьорско.
Убеждавам се, че хората са адски злобни и още по-завистливи и наистина не бива нищо да е споделя. Но, както казах 2007ма тук атмосферата беше коренно различна.
Аз се чудя колко време и пустота трябва да имаш в себе си, за да изровиш постинг от 2007ма година... чела, чела, чела, чак се забравила

# 1 539
  • Мнения: 3 181
Мен ако питаш, не по-жалка картинка е да обясняваш за партита на жените пред същия блок. От там идва разминаването. Ако го беше споделила с приятели от нейния кръг, нямаше да има и такива коментари.
Да, притеснителна е цялата тази показност пред група непознати.
А Иван се оплаква от показността на Вихра  във  JoyФейсбука rotfImboИринка със сигурност води Вихра по показност, мен това със снимките ми идва в повече........ВИП Мен, ВИП мен,  Outta Joint

# 1 540
  • Мнения: 3 181
Не, 10 с..., може да си празнува, където иска, но да не го натриса и навира на хората, че и снимков материал, във форум......айде, моляти се..........Иринито  страда от мания за внимание

# 1 541
  • Мнения: X
оправИ си цитата. Тези думи не са мои.  Simple Smile

Ама верно ти лисват само семките.
Оправих го. Party

# 1 542
  • София
  • Мнения: 2 521

А Иван се оплаква от показността на Вихра  във  JoyФейсбука rotfImboИринка със сигурност води Вихра по показност, мен това със снимките ми идва в повече........ВИП Мен, ВИП мен,  Outta Joint

Иван говореше за фалшива показност на Вихра - т.е. описва по форумите едни неща а реално се случва друго. Аз така го разбрах в интервюто.

# 1 543
  • София
  • Мнения: 62 595
нищо й няма ни на две хиляди и седма, нито на сегашната година. Просто стана "светът в действие" - писала е твърде подробно едни неща, и снимки е показвала, и дори със сменен ник, следите остават. Лично аз се изненадвам от подробностите, които биват разказани, снимани, показани. Идва ми твърде много. Не зная само дали е просто до наивност, до детско желание да се похвали, дали е нарочно поради други причини, или си е чисто самохвалство. Все пак, трудно ми е да повярвам, че един ПР сам ще си слага капани с подобни публични разкази.
 А колкото до хората, те обичат да се отъркват у заможните, да не кажа богатите, защото така се припознават поне отчасти с тях.

# 1 544
  • София
  • Мнения: 12 576
Представям си ви много цветно, как седите по пейките в мърлявата квартална градинка в омазаните си анцузи, люпите семки и водите точно този разговор на висок тон. Жалка картинка.
Това е и ключът към тайната на позитивното мислене. Wink
Даже май го наричат визуализация.

Общи условия

Активация на акаунт