Тема за Иван-Вихра-Ирина

  • 117 880
  • 1 571
  •   1
Отговори
# 1 545
  • София
  • Мнения: 62 595
оправИ си цитата. Тези думи не са мои.  Simple Smile

Ама верно ти лисват само семките.
Оправих го. Party


Семките? Какво общо има това с цитата?

# 1 546
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Гледам вече има поставени диагнози, поне на Иринка.  Laughing

# 1 547
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Пейки, семки, квартална градинка? М-не, това предполага някакъв личен живот. Или поне социален.

Когато изкарваш праните си чужбински черги на сефелък, та да зацъкат с език комшийките, винаги рискуваш да отнесеш и някоя и друга подигравка. Както през '82 (предполагам), така и през '07-ма, така и сега.

# 1 548
  • Мнения: 3 181

А Иван се оплаква от показността на Вихра  във  JoyФейсбука rotfImboИринка със сигурност води Вихра по показност, мен това със снимките ми идва в повече........ВИП Мен, ВИП мен,  Outta Joint

Иван говореше за фалшива показност на Вихра - т.е. описва по форумите едни неща а реално се случва друго. Аз така го разбрах в интервюто.
Е, що, тази да не би да не е фалшива, а?
Много щастлива, влюбена жена, обичана, .....бля-бля, и хоп изведнъж намира още по-голямата лИбов..........никой не може да ме убеди, че ако една жена е толкова щастлива, колкото се опитва Иринито да убеди всички, ей така от нищото ще се влюби във ВИП Мен.....забравих....ЛИбоФта е сляпа

# 1 549
  • Мнения: X
Семките? Какво общо има това с цитата?

Няма общо. Simple Smile

# 1 550
  • Мнения: 5 710
Не, 10 с..., може да си празнува, където иска, но да не го натриса и навира на хората, че и снимков материал, във форум......айде, моляти се..........Иринито  страда от мания за внимание

Тов са снимки от 2007ма година бе, Ани.
Какви глупости говориш, след като в този точно форум потребителките и кенефите си показват.

Търсите под вола теле, обиждате грозно, творите отвратителни прякори... липсва ли ви нещо в живота, защо имате нужда от това, не може ли да се  говори БЕЗ цялата тази кал?

Темата за мен удари дъното, нямам повече намерение да участвам, имаше някакъв смисъл да се говори, размениха се някои интересни мисли, но се навлезе цялата тази простотия, вече е излишно за мен да пиша.
По-голяма от женската злоба и завист няма. И тази тема, и темата за Юлияна ( ли беше) президентшата са живото доказателство.

Със здраве.

# 1 551
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Понеже съм чела с години Вихра, да ви кажа няма голяма разлика между двете в показността. Затова и не вземам отношение по този въпрос. Считам, че Иван един ден ще има да говори и за новата си изгора по същия начин. Въобще тези двечките все едно една майка ги е раждала.

# 1 552
  • Мнения: X
Спокойна, релаксирана, а и още, и още.... Разбирам защо се е влюбил в нея. Аз само от прочетени няколко поста съм очарована. Обичам да общувам с подобни хора.
 
Е, сигурно е по-добре да ги държиш далеч от мъжа си.  Grinning

# 1 553
  • София
  • Мнения: 62 595
Семките? Какво общо има това с цитата?

Няма общо. Simple Smile

И? Ако имаш да казваш нещо, давай направо, без недомлъвки!

Спокойна, релаксирана, а и още, и още.... Разбирам защо се е влюбил в нея. Аз само от прочетени няколко поста съм очарована. Обичам да общувам с подобни хора.
 
Е, сигурно е по-добре да ги държиш далеч от мъжа си.  Grinning

Определено трябва да е надалеч от мъжа! не знам, но доста често жените не ревнуват, нито имат лоши помисли към друга жена,просто ей така, от нищото.  Според мен просто по някакъв начин надушват кога една жена е опасна за тях.

# 1 554
  • София
  • Мнения: 12 597

Аз се чудя колко време и пустота трябва да имаш в себе си, за да изровиш постинг от 2007ма година... чела, чела, чела, чак се забравила


Виж това се зачудих и аз, а след това ме напуши смях, защото разбрах, че броя на постовете ми е своеобразно епистоларно отмъщение към онези, които в бъдеще биха проявили интерес към моята особа. hahaha

# 1 555
  • Мнения: X

Аз се чудя колко време и пустота трябва да имаш в себе си, за да изровиш постинг от 2007ма година... чела, чела, чела, чак се забравила


Виж това се зачудих и аз, а след това ме напуши смях, защото разбрах, че броя на постовете ми е своеобразно епистоларно отмъщение към онези, които в бъдеще биха проявили интерес към моята особа. hahaha
Особено от първия ти период!  Mr. Green Wink

# 1 556
  • Мнения: 3 181
Спокойна, релаксирана, а и още, и още.... Разбирам защо се е влюбил в нея. Аз само от прочетени няколко поста съм очарована. Обичам да общувам с подобни хора.
 
Е, сигурно е по-добре да ги държиш далеч от мъжа си.  Grinning
Аз, като Анрадиел получавам .........от такива Иринита.........бягам далеч.......флегми, фукни и вживяващи се в подробностите хора не понасям.....

# 1 557
  • София
  • Мнения: 12 597

Аз се чудя колко време и пустота трябва да имаш в себе си, за да изровиш постинг от 2007ма година... чела, чела, чела, чак се забравила


Виж това се зачудих и аз, а след това ме напуши смях, защото разбрах, че броя на постовете ми е своеобразно епистоларно отмъщение към онези, които в бъдеще биха проявили интерес към моята особа. hahaha
Особено от първия ти период!  Mr. Green Wink
Нека го наричаме първи пристъп на следродилна логорея.  Laughing

# 1 558
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441

Аз се чудя колко време и пустота трябва да имаш в себе си, за да изровиш постинг от 2007ма година... чела, чела, чела, чак се забравила


Виж това се зачудих и аз, а след това ме напуши смях, защото разбрах, че броя на постовете ми е своеобразно епистоларно отмъщение към онези, които в бъдеще биха проявили интерес към моята особа. hahaha
Ти само се разведи, и вземи Андрей, например, пък тук все ще се намери кой да се порови и в в най-затънтените ти постове. Laughing

# 1 559
  • София
  • Мнения: 2 521

А Иван се оплаква от показността на Вихра  във  JoyФейсбука rotfImboИринка със сигурност води Вихра по показност, мен това със снимките ми идва в повече........ВИП Мен, ВИП мен,  Outta Joint

Иван говореше за фалшива показност на Вихра - т.е. описва по форумите едни неща а реално се случва друго. Аз така го разбрах в интервюто.
Е, що, тази да не би да не е фалшива, а?
Много щастлива, влюбена жена, обичана, .....бля-бля, и хоп изведнъж намира още по-голямата лИбов..........никой не може да ме убеди, че ако една жена е толкова щастлива, колкото се опитва Иринито да убеди всички, ей така от нищото ще се влюби във ВИП Мен.....забравих....ЛИбоФта е сляпа
За 4 години не е ли възможно да се случат безброй неща, които да доведат щастлив брак до приключването му?

Общи условия

Активация на акаунт