Тема за Иван-Вихра-Ирина

  • 117 882
  • 1 571
  •   1
Отговори
# 1 515
  • София
  • Мнения: 62 595
видях снимката. Доста кръгличко изглежда лицето й, но може да е от светлината.

# 1 516
  • София
  • Мнения: 5 884
Да позлобеем. Flutter

Цитат
Обичам тематичните партита, защото ни напомнят, че нещата могат да бъдат най-различни, но че винаги са на игра /ако ме разбирате  /
hahaha

Цитат
/тъй като професията ми изисква честа организация на събития и ползване на кетъринг съм станала полу-експерт по "бушета", "мини-воловани" и др. подобни из...ци, мога да различа даже дали са ползвани оригинални продукти, та мисълта ми е, че храната наистина бе добра/
Joy

# 1 517
  • Мнения: 5 228
Представям си ви много цветно, как седите по пейките в мърлявата квартална градинка в омазаните си анцузи, люпите семки и водите точно този разговор на висок тон. Жалка картинка.

# 1 518
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Представям си ви много цветно, как седите по пейките в мърлявата квартална градинка в омазаните си анцузи, люпите семки и водите точно този разговор на висок тон. Жалка картинка.
много ти е развинтено въображението  Joy

# 1 519
  • София
  • Мнения: 62 595
В тази гнусна зима? с кучешките лайна и боклуци навсякъде? Тц!  Naughty

# 1 520
  • Мнения: 60
Разказът е смехотворен Stop
Подробен, показен.Защо ли й е било необходимо чак толкова да се показва,хм

# 1 521
  • София
  • Мнения: 2 840
Вижте сега, аз съм общоизвестна с това, че не спазвам никакви режими и съм хард толерантна към какво ли не - видеоигри, компютри и всякакви такива, които са порицавани от майките, обаче някак си в тая тема, като обсъждаме "най-добрата майка" Laughing, ми иде отвътре да питам - като каква е била целта детето й, на видима възраст около годинка и малко, да преживее цялото това тържество, че и да танцува блус с майка си след полунощ?
Понеже аз не съм идеална майка, някой да ме светне за целта на упражнението. Може би у детето са останали трайни спомени от юбилея на родителката му? Или присъствието му там е точно знак, че добрите майки не се забавляват след полунощ, ако не са в компанията на невръстните си дечица?

# 1 522
  • София
  • Мнения: 1 509
Мен ако питаш, не по-жалка картинка е да обясняваш за партита на жените пред същия блок. От там идва разминаването. Ако го беше споделила с приятели от нейния кръг, нямаше да има и такива коментари.

# 1 523
  • София
  • Мнения: 62 595
да оправдае подпухналото си лице с малкото минало време от раждането, и за доказателство показва детето.  Wink

# 1 524
  • Мнения: 5 710
Ох боже, а злобата която на десетки страници изливате в.у тази жена с най-цветисти и грозни епитети  харесва ли ти?
Участвала е в отчетна тема, по времето  когато форума не беше полазен от толкова много простотия и спокойно си споделяхме повече, за всеки намира добра дума , споменава и отговаря на момичетата в темата, споделя си някакви радости, моменти важни , харесва се, очевидно за всички е била приятна компания. Ами не може всички да се държат като селски пръчкии, седнали на бордюра в село, да поплюят с/у тая на която не й се сяда.
Събрали сте се тука 5 жени пълни злобарки, ръсите някакви тотални простотии с/у жена, която не е казала и една дума по 'казуса' на века  и пълните ли пълните страници с абсолютна помия.

# 1 525
  • София
  • Мнения: 2 840
Представям си ви много цветно, как седите по пейките в мърлявата квартална градинка в омазаните си анцузи, люпите семки и водите точно този разговор на висок тон. Жалка картинка.
Пием бира, пушим и от време на време крещим по децата истерично.

# 1 526
  • Мнения: 60
Мен ако питаш, не по-жалка картинка е да обясняваш за партита на жените пред същия блок. От там идва разминаването. Ако го беше споделила с приятели от нейния кръг, нямаше да има и такива коментари.
Да, притеснителна е цялата тази показност пред група непознати.

# 1 527
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Представям си ви много цветно, как седите по пейките в мърлявата квартална градинка в омазаните си анцузи, люпите семки и водите точно този разговор на висок тон. Жалка картинка.

Е как бе драга...в това време...на пейките в градинката. Напротив..пред компа сме с чаша вино.
И какви омазани анцузи...това предполага, че готвим...ама как нали поддържаме Вихра, а тя е бутиков формат, над тези неща е...и ние като нея.

# 1 528
  • София
  • Мнения: 2 521
Партито е за рождения и ден 30г. , детето е на 11 месеца. Доколкото си спомням Ирина е кърмила сина си до почти годинка, ако не и повече. Там е по-закръглена, може би затова изглежда така, сякаш си е коригирала клепачи. За мен изглежда чудесно и тогава и сега.

Линкът със снимките е в отчетна тема! Ежедневно група майки родили в един месец си споделят детайли от живота - как отглеждат детето и не само.

Последна редакция: пн, 27 фев 2012, 22:04 от alpha_beta

# 1 529
  • София
  • Мнения: 62 595
Ох боже, а злобата която на десетки страници изливате в.у тази жена с най-цветисти и грозни епитети  харесва ли ти?
Участвала е в отчетна тема, по времето  когато форума не беше полазен от толкова много простотия и спокойно си споделяхме повече, за всеки намира добра дума , споменава и отговаря на момичетата в темата, споделя си някакви радости, моменти важни , харесва се, очевидно за всички е била приятна компания. Ами не може всички да се държат като селски пръчкии, седнали на бордюра в село, да поплюят с/у тая на която не й се сяда.
Събрали сте се тука 5 жени пълни злобарки, ръсите някакви тотални простотии с/у жена, която не е казала и една дума по 'казуса' на века  и пълните ли пълните страници с абсолютна помия.


Това към кого е адресирано?

Общи условия

Активация на акаунт