Тема за Иван-Вихра-Ирина

  • 117 939
  • 1 571
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11
Нали не мислите, че си водя статистика за излиянията на Вихра? Не, че е нужно, защото няма сайт и вестник, в който да не се бълва информация за нея. Дори една част да са журналистически драсканици, тя не показа, че й е неприятно. Чак в събота се сети, че няма смисъл да се води диалог чрез медиите. И в резултат, какво? Направи публично изказване  Grinning чрез медиите
Щом приемате, че поведението й на жена и майка е нормално - ок.

# 61
  • USA
  • Мнения: 7 378
Нито един от триъгълника не ми е приятен.Най -противен ми е Иван от край време.В него виждам един лигав хлапак ,преминаващ през труден пубертет.

А аз в него виждам - успял мъж.
В България обаче,хорицата,заслепени от завист и злоба,естествено ще оплюят успял човек,защото не може един да е зле,а друг да е добре,нали така?
Бил пиел много - Нещо го е мъчило - пиел е.Сега защо отказа алкохола? Елементарно,намерил баланс и хармония,които са му липсвали преди,няма нужда от утеха в чашката.

Друг аспект - Защо се бил оженил? 100 поста с този въпрос.Човека си го каза в интерюто.
Когато човек мине определена възраст,си мисли,че вече нищо ново и хубаво(в любовен план) няма да му се случи.Смирен,че явно е достигнал максимума на 'най-хубавото възможно за него',жени се за майката на детето си.

# 62
  • Мнения: 6 742
Чета ви ...

# 63
  • София
  • Мнения: 679
Аз бих добавила (към ПР на Вихра) и платените или безплатни статии във в. Уикенд...

# 64
  • Мнения: 2 592

От както е започнало предаването и  е все на теми , които лично я касаят , вярно е че, не са интервюта но, тя със всяко появяване споменава развода и раздялата си с Иван.

И какъв е проблемът  newsm78
Въпросът за изневярата е въпрос, който вълнува нея и много други хора. Актуален е.
Нормално е да направи поне в началото теми, които лично я касят

# 65
  • София
  • Мнения: 1 762

Чети по- бързо, че ей сега ще стане страшно  Joy

# 66
  • Мнения: 11
Нито един от триъгълника не ми е приятен.Най -противен ми е Иван от край време.В него виждам един лигав хлапак ,преминаващ през труден пубертет.

А аз в него виждам - успял мъж.
В България обаче,хорицата,заслепени от завист и злоба,естествено ще оплюят успял човек,защото не може един да е зле,а друг да е добре,нали така?
Бил пиел много - Нещо го е мъчило - пиел е.Сега защо отказа алкохола? Елементарно,намерил баланс и хармония,които са му липсвали преди,няма нужда от утеха в чашката.

Друг аспект - Защо се бил оженил? 100 поста с този въпрос.Човека си го каза в интерюто.
Когато човек мине определена възраст,си мисли,че вече нищо ново и хубаво(в любовен план) няма да му се случи.Смирен,че явно е достигнал максимума на 'най-хубавото възможно за него',жени се за майката на детето си.

Недей, че и теб ще те почнат  Laughing
Разбира се, че Иван е успял. А това, че пиел - все едно мъжете на тук присъстващите са абсолютни трезвеници. Но ние обичаме само лошите неща да виждаме. А, това, че точно заради Иван Вихра има този стандарт на живот, не го коментираме

# 67
  • София
  • Мнения: 221

От както е започнало предаването и  е все на теми , които лично я касаят , вярно е че, не са интервюта но, тя със всяко появяване споменава развода и раздялата си с Иван.

И какъв е проблемът  newsm78
Въпросът за изневярата е въпрос, който вълнува нея и много други хора. Актуален е.
Нормално е да направи поне в началото теми, които лично я касят
И като има предавания по темата -какво ? Ще се спрат изневерите ли,  ще откриеш нещо ново в тях ли, нещо което отдавна не знаеш от приятелки примерно или от личен опит. Темата за това колко е безмислена появата и в това предаване е отделен въпрос. И да дразнещо е да обръща въпросите ВИНАГИ към себе си, уж има гости, които са център и техните проблеми съответно. Тя все цвили, моят мъж това, моят мъж онова , ами Той не е неин мъж вече, както и Ирина , не му, е любовница, а жената с която живее-факт. Може и съпру,га да му стане.

# 68
  • Мнения: 2 592
Нито един от триъгълника не ми е приятен.Най -противен ми е Иван от край време.В него виждам един лигав хлапак ,преминаващ през труден пубертет.

А аз в него виждам - успял мъж.
В България обаче,хорицата,заслепени от завист и злоба,естествено ще оплюят успял човек,защото не може един да е зле,а друг да е добре,нали така?
Бил пиел много - Нещо го е мъчило - пиел е.Сега защо отказа алкохола? Елементарно,намерил баланс и хармония,които са му липсвали преди,няма нужда от утеха в чашката.



Айде сега, нещо го било мъчело  ooooh!
Жената да е виновна, че мъжът е хроничен пияница, колко удобно

dmаria, докато не излезе решението за развод е любовница, независимо дали й харесва или не. Пък после как ще се зове слабо ме вълнува

# 69
  • Мнения: 411
Искам да ви кажа, че за първи път попрочетох няколко от старите постове на Ирина - ами струва ми се страхотен човек. Мила, интелигентна, прекрасна майка... Също така със много добър стандарт на живот (тогава) , така че едва ли се е хванала с Иван заради пари.. Явно наистина си се обичат хората. Случва се, никой не е застрахован, нито имунизиран срещу чувства.
(само искам да вметна, че няма да поменавам ника на Ирина нито тук, нито на лични, въпреки че доста хора го знаят и много лесно се намира)
Като започнете с тези конспирации, само ми намирате работа да търся из форума! hit
В този случай се обръщам към Вихра: не си струва да се разправяте за такива неща. Животът е пред вас!
Ирина ми е прекалено флегматична и монотонна и това е една от причините да не я харесвам.

Ако някои знае ника на Ирина и желае да сподели нека сподели тук или ми пише на лични.  Blush

# 70
  • Мнения: 11
И като е бил хроничен пияница, защо Вихра е търпяла това?

# 71
  • Мнения: 637
Каквото го мъчи Андрей това го мъчи и Иван Joy
Жалко за жениците, които си мислят, че ще ги променят.
Алкохолът и слабите ангели не се лекуват.

# 72
  • Мнения: 637
И като е бил хроничен пияница, защо Вихра е търпяла това?

Ами има си жени за всичко. Горе писах-надеждата, че ще го промени умира последна.

# 73
  • Мнения: 2 592
И като е бил хроничен пияница, защо Вихра е търпяла това?

Питай нея, нито знам, нито ме вълнува. Или сега е виновна и за това, че е търпяла хроничен пияница?
Освен, че е виновна и за това, че пие разбира се  Laughing
Сигурно е виновна и за студовете, които настанаха тази зима  Whistling

# 74
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399

И аз  Laughing И също търся публикациите на Ирини  Blush
Не ми е приятна тази жена, още от едно време, от изявите и в Сблъсък. Не мога да обясня точно за какво, но предизвиква неприятно усещане. Вече и Иван не ми е приятен, така че одобрявам връзката им  Laughing И да, малко ми е жал за Вихра. Мисля, че наистина го е обичала-иначе такъв не можеш да го траеш 9 години.

И като е бил хроничен пияница, защо Вихра е търпяла това?

Казва се любов, не вирее на всякъде.

Общи условия

Активация на акаунт