Лазер, Фото или Elos...3

  • 82 905
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
По друго направих аналогия- по това, че има допир на накрайника до кожата. Тъй като повечето лазери имат едни ограничители отпред,т.е са на разстояние от кожата поне на 3-4 см. А на "Борекс" лазерите се допират, та оттам...

# 46
  • Мнения: 7
Виждала съм подобно изгаряне, на краката, но на мехури, при нелекувана и неказана стафилококова инфекция. Тогава момичето стигна до болница(заради мехурите). Виждала съм изгаряне на цели ръце, след епилация (лазерна), направена един час след посещение на солариум. Вижала съм, и сме коментирали, изгаряния по лицето, от повтаряне. Те са най- гадни, дълбоки и бавни като минаване.

Гадното на тези изгаряния е, че минават бавно, понякога остават белези, а "добрият" им вариант са (де)пигментации, които се премахват понякога след година- две.

# 47
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
не се ли вижда веднага, че има изгаряния ...докато се нащрака целия крак  Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 6 010
Лелеле, какво е това чудо?  Shocked
Съжалявам, миличка!
Ходи ли на дерматолог вече?

# 49
  • Мнения: 7
амиии, не винаги.първо кожата си почервенява(нормален признак) после бавно се очертават едни кръчгчета, които от тъмночервени стават морави, надуват се и така...това се случва в продължение на няколко часа, т.е процедурата може и да е приключила вече...

# 50
  • София
  • Мнения: 6 140
Уау, направо останах без думи.   Shocked  Дано не ти останат белези.  Praynig

# 51
  • Мнения: 2
амиии, не винаги.първо кожата си почервенява(нормален признак) после бавно се очертават едни кръчгчета, които от тъмночервени стават морави, надуват се и така...това се случва в продължение на няколко часа, т.е процедурата може и да е приключила вече...
Много точно си го описала,точно така стана.Само че при мен мехурите се видяха още в края на процедурата,защото беше доста дълга заради многото области за обработка.А да отговоря и за клиниката,те нищо не направиха.Лекарката обаче ми осигури много тестери на какви ли не кремове за изгаряния и в последствие за пигментации.

# 52
  • София
  • Мнения: 176
 Shocked Shocked Shocked
Съжалявам за това, което ти се е случило. Благодаря, че го сподели с нас.
Вече не съм сигурна, дали бих пробвала лазерна епилация. newsm78

# 53
  • Мнения: 7
Milena*, за съжаление това може да се случи не само с лазер, а с всички подобни апарати за трайно обезкосмяване. Никой не застрахован.

# 54
  • Тук
  • Мнения: 237
Офф,и после как да се навия  Sad Много гадно с тия изгаряния, а аз си имам доста белези по краката от врастнали косъмчета,та и такива ако ми дойдат до главата сигурно трябва да се гръмна...

# 55
  • Мнения: 1
Малеее...много страшно #Crazy

# 56
  • Мнения: 54
амиии, не винаги.първо кожата си почервенява(нормален признак) после бавно се очертават едни кръчгчета, които от тъмночервени стават морави, надуват се и така...това се случва в продължение на няколко часа, т.е процедурата може и да е приключила вече...

a_n_g_e_ll , при мен кожата първо побеля, направо си беше стопена, а и в средната част на носа тя е доста тънка. На другия ден стана червена, а после се образува коричка. Сега не знам дали този белег изобщо ще се заличи, защото най-горния слой на кожата е направо отнесен. За цвета на белега, да не говорим Sad Когато попитах Паздерова дали белега ще се махне, тя ми отговори; ами то проблема е, че има няколко капиляра, които един вид дават цвета. Shocked И тъй, не само не ми се махна капиляра, заради който ме изгориха, ами се сдобих с белег и още капиляри Sick

Milena, това е направо потресаващо! Минаха ли ти белезите?

# 57
  • София
  • Мнения: 176

Milena, това е направо потресаващо! Минаха ли ти белезите?


Слава Богу Praynig, снимката не е моя, на kylva4 е. Но и аз се интересувам дали са останали белези...

# 58
  • Мнения: 2
За съжаление все още имам.Малко са,но все пак..По краката са в прави редички JoyКогато имам тен изпъкват повече,но мисля че след още няколко години може и напълно да изчезнат Praynig

# 59
  • Мнения: 54
Milena, извинявай за объркването  bouquet

kylva4, а мажеш ли с нещо белезите?

Общи условия

Активация на акаунт