Лазер, Фото или Elos...3

  • 82 943
  • 757
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Milena, извинявай за объркването  bouquet

kylva4, а мажеш ли с нещо белезите?
Белези на 3 години няма нужда да се мажат с нищо.Иначе когато бяха пресни падаше яко мазане.

# 61
  • Мнения: 7
Lija, има един хубав крем, който способства за по- бърза епителизация на засегнатата кожа. Стига обаче да не е минало много време от направената процедура. Много ли е хлътнало въпросното място? Значи, след като някой е допуснал грешка, не мога да разбера, защо не си поеме и отговорността? Каква е тази лекарка, която няма да се позаинтересува и откликне на проблем, който тя е създала?!

# 62
  • Мнения: 0
потресена съм....какви хора има  Sad даже не се интересуват какво са направили...ужассс

# 63
  • Мнения: 5
ужас  Shocked Shocked Shocked
как може да има такова отношение към хората, които й дават парите си и се надяват на нещо......потресена съм #Crazy
аммм да попитам някой може ли да изкаже мнение за дермалогикум на България в София

# 64
  • Мнения: 737
Аз съм на 3 процедури лазерна на почти цяло тяло.
Имах голяма надежда, защото нещата се случваха добре...
Обаче сега вече 4-5 месеца след това като че ли пак е същото.
Имам намерение да продължа, но вече не съм толкова сигурна в резултата Sad

# 65
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
т.е ти направи 3 процедури - по 1 месечно и направи пауза 4-5 месеца - след което предишната картинка  Rolling Eyes Embarassed

# 66
  • Мнения: 737
Да. Точно така.

# 67
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
предполагам, че не са били достатъчни, макар, че при мен с напълно достатъчни  Rolling Eyes но зависи и каква зона

ако не беше толкова скъпо - човек да направи повече процедури, но те разбирам  Peace

нека се включи и a_n_g_e_ll  Hug тя има повече реален опит с всякакви случаи, аз имам наблюдения само над себе си, което е "частен случай"  Embarassed

# 68
  • Мнения: 7
 За траен ефект се препоръчват между 6-8 регулярни процедури (за зони по тялото). Под регулярни се разбира тези процедури да се извършват последователно всеки месец по веднъж.

 С 3- 4 процедури, направени така,  се осигурява едно разреждане и забавяне растежа на косъма, за около няколко месеца. Трайно редуциране- не. Ще има ефект, но той няма да надхвърля повече от 25-30% "изгубени тарйно" косъмчета.

# 69
  • Мнения: 737
Благодаря много за инфото Simple Smile
Аз мисля да изкарам поне 6 процедури. Просто "малко" забавих времето между 3-тата и 4-тата, защото бях по топлите държави през ноември и се понапекох от слънцето, даже се белих малко, и трябваше да чакам да ми падне тена.
После пък температурите в БГ станаха -20 градуса и при мисълта, че трябва да се събличам в студио затоплено с климатик и да ми духа онази студена охлаждаща струя на лазера.... бррр
Но вече може би трябва да запиша следващия час.
Дано да има резултат, че в момента съм като космато животинче ...

# 70
  • Мнения: 0
Feride в кое студио ходиш?

# 71
  • Мнения: 54
Lija, има един хубав крем, който способства за по- бърза епителизация на засегнатата кожа. Стига обаче да не е минало много време от направената процедура. Много ли е хлътнало въпросното място? Значи, след като някой е допуснал грешка, не мога да разбера, защо не си поеме и отговорността? Каква е тази лекарка, която няма да се позаинтересува и откликне на проблем, който тя е създала?!

Oooo, "откликна", как да не "откликна". Слушайте как. Тя много добре разбра, че колежката и ме е изгорила, но когато си тръгвах след процедурите - все едно нищо, дума не обели. Очаквах да се обади и позаинтересува, но не, естествено. Аз и звъннах на третия ден и тя ме извика, за да погледне изгореното. Изведнъж се направи на много загрижена и започна настоятелно да ме убеждава, че едва ли не нищо особено не е станало, нищо притеснително и, че белег нямало да остане. Нито изрази съжаление за станалото , нито се извини. В един момент си помислих, че май си въобразявам, че са ме изгорили Joy Продължи да ме убеждава, че това било търсен ефект, че така се излющвала кожата и ала-бала, това повторено няколко пъти. На коментара ми,че  изгореното е на съвсем различно място от капиляра, отговора беше: "Ама не се притеснявай, ние така нарочно горим, има хора дето целите ги правим така на черти" Shocked Да се смее ли човек, да плаче ли?

Изгориха ме на 21.01., мястото няма как да е много хлътнало, защото кожата отгоре на носа е много тънка. Кой е този крем? Моля те, пиши ми на лични  bouquet

# 72
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
 Shocked Shocked Shocked Shocked

при фотоподмладяването, което се прави с такива апарати има лек пилинг ефект, обаче - няма видимо изгаряне  Shocked

по случайност попаднах на такава процедура - след като спрях да кърмя (7 месеца), толкова бях отслабнала (45 кг, при 51 - нормални) ...бях един клатещ се скелет, очите ми черни дупки с огромно синьо наоколо  ooooh! ooooh! ooooh!

след 1 такава процедура синьото изчезна завинаги - никога не съм имала подпухнали или сини очи (синьо под очите) ..... обаче след раждането - недоспиване, хормони, нещо се пренареждали ...пигментите не знам си какво .....та - лекарката ми каза, че се получава и пилинг, изписа ми един крем с ХК от аптеката за мазане и всичко беше  ОК  Peace

# 73
  • Мнения: 0
Feride и на мен подобно нещо ми се случи, ходих 4 пъти и след това 3-4 месеца нямах възможност, защото бях извън страната и пак изниканаха косъмчетата, обаче повече бяха от преди Sad и аз незнам нямам думи...и аз на лазерна епилация ходих...от 7-8 косъмчета станаха доста повече  newsm45...незнам какво да предприема...

# 74
  • Мнения: 737
White Orchid, ходя в Лазер център, а ти къде ходиш?

Общи условия

Активация на акаунт