Аз съм точица засмяна през НОЕМВРИ, ще съм при тати и мама!

  • 38 170
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 166
Аз не съм видяла две чертички, но много се надявам този месец най-накрая да ги видя, за това се записвам при вас и дано да остана в темичката Simple Smile Имам си най-прекрасното момиченце, но много ми се иска да си има братче или сестриче.

Пожелавам на всички много лека и изпълнена с положителни емоции бременност и на финала сладки и пухкави бебоци!!!!

  bouquet

П.П. След някоя друга седмица ще пиша, дали съм се класирала за края на Ноември.  Wink

# 31
  • Мнения: 1
Привет и от мен ! Вчера и при мен се появи втората черта!! Надявам се всичко да е ОК и на есен и у нас да плаче.....По калкулатора термина е 7.11.2012, но Божа работа. На мен и на всияки останали си пожелавам безпроблемна бременност Simple Smile)

# 32
  • София
  • Мнения: 279


Пожелавам ви от все сърце всички да дочакате щъркела тази есен  Hug

# 33
  • Мнения: 26
Честита баба Марта, бъдете бели и червени, румени и засмени.
Пепи, термина ми е на 05.11.2012 и ми е втора бременност. А и съм от София  Laughing
Усмихнат ден  Peace

# 34
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Преди 5 дни и при мен се появи втората чертичка. Беше ноечаквано и стряскащо в първия момент, тъй като това е втора бременност за мен, но вече се успокоих и мога да се зарадвам на хубавата новина. Терминът ми трябва да е 5 ноември. Успех на всички  мамчета

# 35
  • Мнения: 240
Може ли да попитам бременните момичета,какви ви бяха първите симптоми и от кога точно започнахте да ги усещате.Аз имам някакво чувство че съм бременна не знам дали се лъжа обаче.Но някак ми е невероятно след седмица от рисковия контакт да започна да усещам че съм бременна той беше на 21.02 - а последният ми цикъл беше на 13.02. И следователно очаквам да ми дойде около 10-12 март ,но вече не съм много сигурна.
Ще се радвам ако ме осветлите малко!

Последна редакция: чт, 01 мар 2012, 14:40 от p4eli4kata_86

# 36
  • Мнения: 10
Божеее моите съфорумки такива хубави пожелания са ви спретнали,че за мен нищо не остана. Simple Smile .И при мен се навършва година от вълшебството на зачеването (утре) .А на вчерашната дата ,мин.година,когато ми връзваха мартеничка си пожелах да стана мама....... И това ако не е чудо Simple Smile.....Затова ви пожелавам сбъдване на съкровеното желание а бъдеш мама  Simple Smile

Последна редакция: пт, 02 мар 2012, 10:56 от villsАlex

# 37
  • Мнения: 0
Радвам се и аз да се присъединя към чакащите бебенце ноември. Скоро видях двете чертички и обезумях от радост . Но сега съм изправена пред дилемата , къде да проследя тези хубави месеци и при кого . Моля споделете ако познавате някой специалист от Тина Киркова .

# 38
  • Мнения: 7
Кесмет, бъдещи мамчета !

Желя ви безпроблемна бременност и леко раждане , живи и здрави дечица!
Спомените ми от миналата година по това време са прекрасни и незабравими!

# 39
  • Мнения: 1 466
Моля споделете ако познавате някой специалист от Тина Киркова .

д-р Томи Попмарков - страшен пич Simple Smile Раждах при него и съм много доволна!

# 40
  • Мнения: 16
отностно симптомите...още в на4алото запо4нах да 4увствам умора (преди да знам за бремеността). първия тест, който направих беше отрицателен (направих го в дена, в който трябваше да ми дойде на 25.02), но от нетърпение го направих ве4ерта - може би заради това е бил отрицателен... следващия беше няколко дена по-късно и двете 4ерти бяха на лице... за момента нямам нещо пове4е от умора.. според календара съм 6-та седмица, а вероятния термин е за 02.11.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 97
Здавейте мили бъдещи  (като гледам и настоящи Wink ) мами!
И аз вчера видях моите две черти и по калкулатора в форума излизам на термин  8 ноември Simple Smile
По отношение на симптомите при мен беше чувството че всики момен ще цъфна  Mr. Green ама не ,но нещото което ме накара да направя тест е голямата чувствителност в гърдите особенно след като си свалям сутиена. Иначе за момента друг по осезаем симптом нямам . Blush
Момичета вие кога мислите да ходите на УЗ да видите точицата Simple Smile Аз смятам  карая на другата седмица да ходя и се надявам тогава да се види вече ембрионче Simple Smile Пожалавам на всички ни едни хубави пухкави бебета на финал .
Пепи -Аз съм от Бургас, Първа бременност и термин за сега 08.11.2012г

# 42
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз малко като свекърва, ама да ви подсетя всички, които вече сте видяли двете чертички и тези, които ги чакате - почвайте да пиете фолиев киселина, много е важно Peace

# 43
  • Мнения: 16
вярно, за фолиевата киселина - мерси...това го бях забравила. смятам към девета седмица да ида на ехо - тогава мисля, 4е трябва да има и сърде4ен ритъм.

# 44
  • Мнения: 26
Пепи, благодаря за подсещането Simple Smile Фолиевата я почнах през декември. Мисля че е важно да правиме всичко каквото зависи от нас, пък останалото е Божа работа Simple Smile Единственото което засега мисля да си спестя е безумния биохимичен скрининг.

Общи условия

Активация на акаунт