Аз съм точица засмяна през НОЕМВРИ, ще съм при тати и мама!

  • 38 166
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Мамчета както по горе писах намен ми е втора бременност,но тази сега е коренно различна.Много ми се гади,почти постоянно ми е лошо,мисля че хубавото е че не повръщам.Много Ви моля всеки който е имал такива проблеми да сподели какво е хапвал или правил за да му е по леко.

# 61
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
хайде и аз да пожелая на бъдещите мами с ноемврийчета 2012 леко бременеене и здрави бебчета.  Наслаждавайте се на тези месеци и СПЕТЕ винаги, когато ви се отдаде възможност.  Аз миналата година се смеех, когато четях подобни изречения обаче след раждането осъзнах що е то нужда от сън. 

# 62
  • Мнения: 16
на мен също от няколко дни адски ми се гади, сутрин не мога да стана...нещото, което ми помага  е литър айрян или просто кисело мляко, но с ниска масленост. почити от вси4ко ми става лошо - сутрин и кафе не мога да пия...през деня, няк'ви леки храни и плодове или зелен4уци ми помагат също.

# 63
  • Мнения: 32
Хоп и аз в тази темичка  Flutter
видях , че на датата 6 ноември няма още никой, така че аз ще съм първата.
Да си кажа : след мисед аборт през август, това трябва да ми е първа бременност Rolling Eyes
надявам се всичко да е наред... не смея и да се зарадвам много, много  да не се получи пак като миналия път.

# 64
  • Мнения: 26
за гаденето, аз и с предишната си бременност не съм имала този проблем, засега също не мога да се оплача, но от други мами знам че сухар или солети на гладно помагат.

# 65
  • Мнения: 7
Хайде и аз да се включа.....от няколко дена следя темичката......т.е. откато видях една едва забележима втора чертичка....но пусти му страх, с толкова несполучливи бремености около мен не смеех да се зарадвам. И още малко ме държи шубето, но някакси е по-различно като ти покажат малката точица Simple Smile Иначе, казаха ми 4.Ноември по изчисления, но чак след 2 седмици можело по-точно да се определи термина, когато се видел и ембриона.......Първа бременност ми е, имам си всички симптоми по буквар - и малко гадене, и разни болки долу в стомаха....че и повечко апетит  Twisted Evil.......
Много ще се радвам да си споделяме на кой как му върви бременеенето, че да сверяваме малко часовниците  Wink
ruandelka, стискам палци този път всичко да е наред  smile3525
Лека бременност и на останалите момичета Simple Smile

# 66
  • Мнения: 32
daphne13 честита втора чертичка Hug
леко бременеене на всички

# 67
  • Мнения: 2
Привет момичета!  newsm51Надявам се да ви намирам усмихнати и щасливи, а ако не сте направете го защото чудото на този прекрасен живот трябва да ви изпълва с радост и добро настроение.
 newsm03 smile3514  love001  love001Още не съм си напарвила втори тест, но няма нужда сутрин се събуждам в 04.30, а преди в 07 трудно си отварях очите.Започнах да се замислям какво хапвам защото за четири седмици качих около 3-4 кг въпреки че не се храня по различно.Пия витамини актив мама на Допъл херц и фолиева киселина и мисля че от витамините качвам килограми така че ще ги пия вече през ден.Като изпия един витамин сутрин и ми се иска да изям света, а дори и да не хапвам много, се чувствам ужасно подута.Само да вметна че съм на 34 г., 170см, 54-55 кг, бях... сега съм 58.От Варна съм.
Ако има други мами от Варна ще се радвам да пишете нещо за наблюдаващи бременноста лекари, защото скоро трябва да посетя някой от тях.Питах GP-то, но той каза че никой не се откроява особенно, а аз имам нужда от специалист.
Някой може ли да даде идея за диетолог или разумна диета с определен брои калории нужни за всеки ден или примерни менюта по месеци.Изчетох доста неща ,знам че строго индивидуално и си направих сама програма но ми се иска да сравня с някого.Предишната бреманност напълнях 12 кг., свалих 8 при раждането и ги качих отново докато кърмех до 10тия месец.После си ги носих две години .Сега неискам да напълнявам повече от разумното и дори немога да си обясня как качих тези няколко килограма.
Хубав ден вна всичкии леко бременеене. smile3521

# 68
  • Мнения: 35
И ние от вчера сме с две пресни и дебели две чертички.
Това ми е втора бременност - първата, за съжаление приключи със спонтанен аборт в 6-та седмица точно преди година.
Сега се молим от все сърце всичко да е наред.
Хайде, да сте живи и здрави тези 9 месеца и доскоро.

# 69
  • Мнения: 668
И аз малко плахо се присъединявам към вас.
Преди около месец разказвах на лични на една мама тук как вече от една година съм се примирила, че ще имаме едно детенце само, а ето че пиша тук. Просто не мога да повярвам.
Това е и причината от една седмица тайничко да ви надничам, някак още не ми се вярва.
Дано всичко мине добре.

Радвам се да споделям с вас тези прекрасни мигове.
  bouquet

# 70
  • Мнения: 0
Дано всички ни очакват леки и безпроблемни 9 месеца. Аз вчера видях за първи път малката точица, такова щастие , че чак да те е страх да се зарадваш. На мен ми е втора бременност , имам прекрасен син 1 клас. С него не си усетих бременността , дано и сега да е така и за мен и за всички вас , мами  Grinning

# 71
  • Мнения: 668
emili_vip,  Grinning и моята дъщеричка е първи клас

# 72
  • Мнения: 531
Хайде и аз да се присъединя! На 29 трябваше да ми дойде,но не.Направих си тест на 1.03 - положителен с много бледа чертичка.Днес си взех направление за гинеколог,но мисля че още е рано да отида.по мои изчисления съм в 5г.с. На 4.02 ми  беше последната М.Кога мислите,че е добре да посетя гинеколог? Личната ми лекарка ми каза,че мога да отида и в 3 месец чак.Но ми се иска да отида по-рано за да ме посъветва някои неща свързани с работата ми. Знам че са изписани доста неща и че винаги трябва да мислим положително,но винаги имам и едно наум! Дано всички се радваме ноември месец заедно! Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 180
Хайде и аз да се присъединя! На 29 трябваше да ми дойде,но не.Направих си тест на 1.03 - положителен с много бледа чертичка.Днес си взех направление за гинеколог,но мисля че още е рано да отида.по мои изчисления съм в 5г.с. На 4.02 ми  беше последната М.Кога мислите,че е добре да посетя гинеколог? Личната ми лекарка ми каза,че мога да отида и в 3 месец чак.Но ми се иска да отида по-рано за да ме посъветва някои неща свързани с работата ми. Знам че са изписани доста неща и че винаги трябва да мислим положително,но винаги имам и едно наум! Дано всички се радваме ноември месец заедно! Rolling Eyes
Здравейте и от мен, момичета! След няколкодневно колебание и аз реших да се включа в темата, дано да не избързвам - малко ме е страх.
От три години правим опити за бебе, които винаги приключват в болница с операция от киста и последващо лечение с контрацептиви. Вече съм три пъти оперирана, а последния път (преди три месеца) лежах двадесет дена на легло вкъщи и на собствен риск, за да махна поредната кистата с медикаменти. Казаха ми, че още една операция ще е фатална и трябва да се маха всичко наред. Много доктори споделиха с мен, че няма да мога да забременея, заради сраствания на тръбите+ трите операции и едиственият ми шанс е инвитро. Все не стигах до клиника по стерилитет, защото събраните средства винаги биваха похарчени "за кисти".
СТАВАТ ЧУДЕСА! Три години - толкова болка и отчаяние, а сега на 29ти трябваше да ми дойде, на 5ти март се появиха двете черти, но аз не им повярвах и отидох да си направя кръвен тест. Днес повторих теста и нивата на hCG + beta са се удвоили от 388 на 1061mIU/ml за 48 часа!
Deiza, хубаво в възможно най-скоро да се отиде на лекар. Пък е и добре да се изключи извънматочна бременност - от, което мен ме е много страх Sad Другата седмица съм на лекар.
Пожелавам на всички позитивно мислене и много здрави бебчета! Надявам се да се "виждаме" в темата поне до ноември  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 26
Пожелавам на всички бъдещи майчета от сърце прекрасна бременност и доносени бебчета до Ноември!
Малкия ми мъж вади зъби и честно казано на моменти забравям че съм бременна изобщо,но  се убедих че всяка бременност е различна, кой ме би през устата да се хваля че не ми се гади, като днес от всичко което подуша ми се гади и съм цял ден на солети и чайове.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт