От Франция до България - превоз на покупките ни (13)

  • 53 429
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 6 574
принципно до скоро се пишеше името на поръчващия и името на Иванка Вълчева, от известно време го смениха и вече се пише само името на поръчващия, а до улицата се пише ИД-то на поръчващия от техния сайт  Peace
а така. нямам уведомителен мейл или съм го проспала. поръчката ми е от средата на април, ако това изобщо има значение.

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 381
принципно до скоро се пишеше името на поръчващия и името на Иванка Вълчева, от известно време го смениха и вече се пише само името на поръчващия, а до улицата се пише ИД-то на поръчващия от техния сайт  Peace
а така. нямам уведомителен мейл или съм го проспала. поръчката ми е от средата на април, ако това изобщо има значение.
аз също от тук научих. ще видим какво ще дойде с курса следващата седмица  Confused така и не можах да разбера нещо пристигнало ли е на френски адрес или не.

# 677
  • София
  • Мнения: 6 574
Говорих със СД. Ще проверят във Франция и щ се чуем в края на деня.
 Моят случай бил прецедент и нямало други такива... засега (това го пиша специално, за да не създам паника Simple Smile). Дори и да не ги е имало на адреса,което било малко вероятно, би следвало поръчката да се върне в Ла Редут, а не да ходи в пункт. Принципно имало уговорка с фр. пощи да им събират нещата и да им ги карат в определени дни/часове,  в които на адреса имало хора със сигурност.

# 678
  • Мнения: 11 607
Има ли информация,дали курсът на ФБГ,ще пристигне днес

Сега погледнах - на 7-ми ще е тук явно........

27.04.2012
   

07.05.2012
   

пътува

Read more: http://www.francetobg.net/bg/kursovje/

# 679
  • Мнения: 1
принципно до скоро се пишеше името на поръчващия и името на Иванка Вълчева, от известно време го смениха и вече се пише само името на поръчващия, а до улицата се пише ИД-то на поръчващия от техния сайт  Peace
а така. нямам уведомителен мейл или съм го проспала. поръчката ми е от средата на април, ако това изобщо има значение.
ooooh! и аз от заспалите
но пак - аз ли трябва всеки ден гледам - " да не променили ли превозвачи условия" Thinking или пак хора трябва ми пратят меил  Crossing Arms

ако пратка ми ще въднет се  Whistling превозвач ще платили ми пратка и пощенски? newsm78 защото 45 дена вече минали Tired

# 680
  • София
  • Мнения: 35 286
принципно до скоро се пишеше името на поръчващия и името на Иванка Вълчева, от известно време го смениха и вече се пише само името на поръчващия, а до улицата се пише ИД-то на поръчващия от техния сайт  Peace
а така. нямам уведомителен мейл или съм го проспала. поръчката ми е от средата на април, ако това изобщо има значение.
ooooh! и аз от заспалите
но пак - аз ли трябва всеки ден гледам - " да не променили ли превозвачи условия" Thinking или пак хора трябва ми пратят меил  Crossing Arms

ако пратка ми ще въднет се  Whistling превозвач ще платили ми пратка и пощенски? newsm78 защото 45 дена вече минали Tired
В този ред на мисли, чакам 20 поръчки. Ако стане проблем ще е много, много лошо. Всичките са пуснати с името на Иванка Tired За какво им е тая система, уж я правиха най и хай. Да бяха разпратили един групов мейл.

# 681
  • Русе
  • Мнения: 621
Здравейте, ще правя за пръв път поръчка от френския C&A. Моля някой който е поръчвал да ми каже как да платя - с карта или с Paypal?

# 682
  • Варна
  • Мнения: 323
 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Статус курс 30.04.2012 - пътува
планувана дата на пристигане 8-9.05.2012
Здравейте,
Има забавяне на последния курс. Разбираме напрежението от голямото забавяне, но сме с вързани ръце в момента. В България имаме готовност да реагираме максимално бързо след като пристигне курса. Очаква се да пристигне вторник вечер или сряда сутрин (8-9.05.2012)
Камионът се е забавил при последната си спирка с товара, вторник (01.05.2012) във Франция е имало забрана за тежкотоварни превозни средства, събота и неделя има забрана в Европа за движение по магистралите. Лошото е, че това забавяне се случи точно след проблемите, които имахме, но неволята не пита.
Спокойни и ползотворни почивни дни.
 
това е от сайта на смарта

# 683
  • София
  • Мнения: 9 517
 Joy Joy Joy курсът изобщо не е тръгнал на 30-ти - почивен ден за Франция....

# 684
  • София
  • Мнения: 35 286
Joy Joy Joy курсът изобщо не е тръгнал на 30-ти - почивен ден за Франция....
и 1-ви също Joy
Прозрях го преди страници....

# 685
  • София
  • Мнения: 1 209
Еееееееее, подминаха отново края на седмицата.Сефте ! ooooh! Явно вече трябва да уточняват края на коя седмица. Crossing Arms

# 686
  • Мнения: 1 140
А колко ли пратки са натоварили, ако изобщо е тръгнал курсът? Май като пристигне ще се окаже, че не са всички, но засега и по този въпрос мълчат  Wink

П.П. Честит имен ден на всички, които празнуват днес! Живи и здрави!

# 687
  • Мнения: 5 604
принципно до скоро се пишеше името на поръчващия и името на Иванка Вълчева, от известно време го смениха и вече се пише само името на поръчващия, а до улицата се пише ИД-то на поръчващия от техния сайт  Peace

Даа,и аз съм го пропуснала,а редовно чета секция "Новини" в сайта на СД-там го няма споменато.Тази тема съм я пропуснала ,сега научавам за промените .Моля,СД,ако четете тук,вкарвайте си промените в НОВИНИ,да не се лутаме насам-натам  Peace

И ако не могат да намерят Иванка Вълчева на адреса,то Драган ,Петкан и др. от България ли ще намерят  newsm78,едва ли това е причината за връщане на пратки .

# 688
  • Мнения: 317
А колко ли пратки са натоварили, ако изобщо е тръгнал курсът? Май като пристигне ще се окаже, че не са всички, но засега и по този въпрос мълчат  Wink

Ами и аз имам тези подозрения..моите две поръчки са на адреса от 20ти април..и съм почти 100% сигурна, че няма да са в курса от 30.04, но по-страшното е, че няма тръгнал друг... Confused

# 689
  • Мнения: X
И аз така с промените в СД...
Искам да пусна поръчка сега и се зачетох, но нещо не чаткам. В сайта им на показаните снимки с описание си стои начина на полълване с името на Иванка Вълчева, а след нея името на поръчващия. Какво аджеба да напиша  newsm78 И аз съм възмутена от неинформираността, Фбг пускаха за всяко нещо мейл  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт