Джансел Елчин и Фахрийе Евджен - "Лъжовна пролет", преди и след *24*

  • 47 574
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Ох, Себи няма да ни е лесно почти месец без теб.  Hug Hug

Ето Ахмет и граф Монте Кристо, специално за теб с много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




Кали, аватара ми е с най-добрите, и оригинал и автор -  Джансел и Фунда.
Топъл и искрящ, искрен и кадифен поглед в истинска хармония с кехлибарено-кристалните отблясъци на чашата с вино.  Hug Hug Hug

Скрит текст:
Двойно тъжно ми е тази вечер, моят любим отбор на "Синовете на боговете" изостава чувствително в резултата. Нищо, отново ще има утре, след месец, след два, през септември.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 22:16 от riminiii

# 16
  • Мнения: 14 496

">#t=3s[/video]


   Шатци Laughing ти не забеляза ли ,че пижама , а не нощница се каня да взема Wink Wink Wink
    Рими Hug Hug Hug за Графа - харесвам ги и Кристо и Ахмет.


   Може ли да ви сложа да спите по- рано ,че утре е петък -последен и труден ден от седмицата  в която Джансел толкова радост ни достави.

# 17
  • Мнения: 15

     Аз съм готова с пижама, при това тъмно синя (имам и черна) Joy Joy Joy, станала съм в 5 часа, само си чакам дозата Джансел.  Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 14 496
              





   Шатци с този Азиз ти пожелавам да си лягаш всяка нощ докато се появя отново hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пт, 24 фев 2012, 00:54 от sebilMM

# 19
  • София
  • Мнения: 7 886
Себи , това с нощницата е камъни в моята градина  Wink Wink Wink ама нищо  hahaha hahaha hahaha
Ми не е рано тамън като за мен да си лягам , за другите не знам  Grinning
Ай Себи   bouquet

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 22:25 от Shatzi

# 20
  • Мнения: 14 496


   А...А....Шатци   аз си нося и пижама и червена нощница /за всеки случай Wink Wink Wink/
Рими Heart Eyes  Hug Heart Eyes повече ми харесва тъмносиньото-пък и ще ти отива много hahaha hahaha hahaha


             Лека нощ!
Утре ще си пием и кафето - нали?

# 21
  • София
  • Мнения: 7 886


   А...А....Шатци   аз си нося и пижама и червена нощница /за всеки случай Wink Wink Wink/
Рими Heart Eyes  Hug Heart Eyes повече ми харесва тъмносиньото-пък и ще ти отива много hahaha hahaha hahaha


             Лека нощ!
Утре ще си пием и кафето - нали?
И питаш , естествено да  Hug за да не стане значи нямам нет или не дай Боже комп  ooooh!
 

# 22
  • Мнения: 15
Лека нощ, до утре на кафе!  Hug

А като се върнеш освен дуел, ще си спретнем и едно парти по пижами.  hahaha hahaha hahaha

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 5 334
Иф, милинка, толкова много ти благодаря за темата! Hug Hug Hug
Много съжалявам, че така те натоварвам - опитвам се да уцеля да съм тук за пускането на нова тема, но, уви - тези дни все повече и повече не ми се получава.
Затова ти казвам отново - безкрайно ти благодаря! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 14 496
               

Последна редакция: пт, 24 фев 2012, 01:27 от sebilMM

# 26
  • Мнения: 14 496
 

                                             

# 27
  • Мнения: 14 496


    

Последна редакция: пт, 24 фев 2012, 01:49 от sebilMM

# 28
  • София
  • Мнения: 7 886
Добро утро  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 7 886
Този клип е специален поздрав за Танчето  Hug
Честит Рожден Ден   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт