АГ-Русе /тема 1/

  • 54 500
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Щом пък да не може да си извикаш друг фотограф. С любителски снимки може, значи и с друг фотограф може.
Вътре докато обличат бебето дори и татко му не пуснаха  Shocked Аз си го снимах самичка + младото момиче от студиото. Иначе сега като се замислих и моите снимки от изписването са доста некадърни. Толкова се старах на бебо всичко да му е в тон. Къде ли не търсих и поръчвах и накрая на бяло-сини дрешки с мики маус те ми сложили рамка от кафеви мечета   ooooh!
Така си беше и преди повече от 3г.още в старата сграда.Не пускаха други фотографи.Явно имат лични отношения май.... Thinking

# 676
  • Мнения: 4 841
Нас като ни изписваха преди нас момичето си снима с камера. С обикновенна любителска камера, но си снимаха бебето как го обличат. Аз пък изобщо не ми мина и през акъла да снимат как ми обличат бебето. Исках обикновенни снимки с мен, таткото и бебето и родата. После като сравних снимките от фотото и от обикновенния ни фотоапарат то нямаше разлика.

# 677
  • Мнения: 12
Здравейте! И аз да се включа по темата за снимането в АГ-то. Ние си извикахме наш фотограф и никой не ни направи забележка или нещо. Влязоха таткото и фотографката и снимаха обличането в стаичката, после излязохме отпред за общи снимки. А тия които снимат там по принцип вземат яка цифра и накрая не ти дават файловете, което не е редно. Един познат щеше да ги съди и като се стигна до там виж как бързо дават всички файлове. Който иска на лично ще му дам инфо за фотографката, прави и фотосесии на бременни и на деца.

# 678
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 37
Тиквичка давай кординати,че ми се иска една фотосесия на беба ама да не е много солена

# 679
  • Мнения: 1 270
vuo фотосесиите са си с постоянни цени, освен ако фотографа не ти е познат. За 10 кадъра - 50 лв. За повече цената се намаля до 4 лв./кадър

# 680
  • Мнения: 25
Здравейте, може ли някой, който е раждал скоро в АГ комплекса, да ми каже какво бельо разрешават да се ползва? Може ли еднократни гащи или със собствено бельо + превръзка и кое според вас е по-добрия вариант? Благодаря предварително  Simple Smile

# 681
  • Мнения: 1 270
greteto за мен е по-добре със собствено бельо. По време на визитация си само по превръзка  Mr. Green през останалото време както ти е удобно.

# 682
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Някой може ли да сподели колко пари е нормалното раждане и съответно секцио с избор на екип? Че почнаха да ме вълнуват тия въпроси  Embarassed

# 683
  • Русе
  • Мнения: 62
Добро утро! Родих преди 7 месеца. Никой не ти се бърка с какви гащи ще си, важното е на визитация да си без тях!  Laughing А колкото до цените при наемане на екип: нормално раждане 250 лв, секцио - 300 лв. Хубав ден!

# 684
  • Мнения: 4 841
Някой може ли да сподели колко пари е нормалното раждане и съответно секцио с избор на екип? Че почнаха да ме вълнуват тия въпроси  Embarassed

Ако не се лъжа ти предният път си раждала секцио, нали? Сега мисля няма да имаш проблеми пак да си секцио. Поне при мен казаха, че вече не ми трябва документ от невролог, за секцио по медицински причини, защото първото ми раждане е такова. По добре си питай гинеколога за повече информация. Мисля, че има разлика в цената ако си секцио по медицински причини с избор на екип и секцип по желание с избор на екип.

# 685
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добро утро! Родих преди 7 месеца. Никой не ти се бърка с какви гащи ще си, важното е на визитация да си без тях!  Laughing А колкото до цените при наемане на екип: нормално раждане 250 лв, секцио - 300 лв. Хубав ден!
Ай,за 4г.с 100лв.повече е таксата  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 2 352
Мисля че ако избираш екип разлика в цената няма.

# 687
  • Мнения: 43
Момичета,


за болницата освен нощници трябва ли да има и халат? Аз имам с късо ръкавче и не са разголени и се чудя дали ми трябва халат. Thinking

# 688
  • Мнения: 4 841
При нормално раждане са ми казвали, че ти става едно студено след раждането. Вземи си и чорапки  Peace и нещо друго врхно леко по плътничко. Аз бях си взела чорапки само, но така и не ми потрябваха. Беше ми адска жега, а климатика не го пускахме, понеже на едно (от пет) момиче му беше студено.

# 689
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Със секцио родих първото, предполагам, че няма да им се рискува и пак така ще раждам. При всички случаи не е пожелателно от моя страна, но като знам рисковете заради първата бременност, не бих го мислила твърде дълго. Беше стигнало до ушите ми нещо от сорта на 600лв, което ми се видя доста сериозна сума, при все, че в Ескулап раждах за 1000лв с всичките удобства, грижи и дълъг престой. Благодаря ви за отговорите.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт