АГ-Русе /тема 1/

  • 54 499
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 841
То и сега си има удобства в новто АГ. Аз останах много доволна от престоя си там и от отношение и от всичко. Бях в Гинекология и все едно бях на хотел и смело мога да заявя, че там си починах тези 5 дни, за разлика от останалите 8 месеца из нас.

# 691
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Е да, разликата между старото АГ и сегашното е огромна. И аз лежах в началото на месец март, но в патологично, чак да съм си починала - не съм, но това заради бруталния режим в 6 сутринта да ме будят с инжекция, и така три пъти на ден  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 0
http://bg-mamma.com/ticker/127239
ЗДРАВЕЙТЕ, МАМИ. И АЗ ДА СЕ ВКЛЮЧА.ИМА ЛИ ОПРЕДЕЛЕНИ ЗА АВГУСТ МЕСЕЦ.ВЕЧЕ НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ.

# 693
  • Мнения: 194
megan_rs добре дошла  Peace

Заповядай в темата за Августинчета 2013
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=724126.0
както и в темата за Бъдещите мами от Русе 2013
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=720916.0

# 694
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Аниии, чак сега те виждам. Heart Eyes
Много се зарадвах като видях лентичката. Честита и безпроблемна бременност, въпреки, че като гледам малко ти остава. Hug Heart Eyes

# 695
  • Мнения: 194
Ами Иве, както чух наскоро от една майка "Ми то сега е модерно да си с три"  Rolling Eyes, та и аз така...да не изоставам от модата и да не се прецакам  Laughing Laughing Laughing

П.П. Иначе те видях няколко пъти с количката, когато се прибирах и минавах покрай вас  Peace и аз бях изненадана, ама не се сетих, че следиш модните тенденции  Wink

# 696
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Ами Иве, както чух наскоро от една майка "Ми то сега е модерно да си с три"  Rolling Eyes, та и аз така...да не изоставам от модата и да не се прецакам  Laughing Laughing Laughing

П.П. Иначе те видях няколко пъти с количката, когато се прибирах и минавах покрай вас  Peace и аз бях изненадана, ама не се сетих, че следиш модните тенденции  Wink
Joy Joy Joy
Другия път свиркай като ме видиш, че аз все съм заблеяна на някъде. Mr. Green

# 697
  • Мнения: 107
 присъединявам се към темата и се връщам назад да  book

# 698
  • Мнения: 0
Записвам се и аз в темата. Първото си бебе родих преди три години в старото родилно, а сега след два месеца очаквам да родя в новото второто си детенце. Все още се чудя дали да избирам доктор или да карам на който се падне. С първото раждане избрах д-р Зарзаланов, но не останах особено впечатлена от него.

# 699
  • Мнения: 43
Моля момичетата, който не са избирали нито лекар нито акушерка да споделят как е минало раждането им. Наистина ли стават ужасни, когато разберат , че имаш уговорка с лекар. Моля да споделите при кого се паднахте и доволни ли сте ...малко ми остава, а вече ми е притеснено.  Crazy

# 700
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Защо се носят непрекъснато подобни митове, които само плашат бъдещите майки. То не бяха глупости, че ако нямаш екип, не си плащаш, никой няма да ти обърне внимание. Сега това, че като си с избор на екип, се държат ужасно. Според мен!, ако тръгваш с нагласата, че ще ти се случи нещо ужасно, сам ще си предизвикаш съдбата, най-просто казано. Вярно е, че в днешно време е трудно да се доверим на 100% на лекарите, но все пак за това са учили, поверяваме своя живот и този на децата ни, няма място за черни мисли!
А колкото до това кой какво бил казал - можеш да чуеш безкрайно противоречиви мнения, въпросът е сама да прецениш кое ще е твоето мнение. Не веднъж съм казвала, че когато раждах в Ескулап, ме бяха наплашили, че нямат техника, че нямат капацитета да се справят с тежък случай, доста черна статистика чух. Факт е, че се отнесоха към мен и бебето ми професионално, въпреки усложненията.
Създаваш си излишно паника. По-добре се наслади на последните мигове с голямото коремче и се настрой положително за бъдещата ти среща с новия член на семейството!   bouquet

# 701
  • Мнения: 12
Аз раждах без избор на екип и лекар. Отношението беше много добро, много съм доволна. Падна ми се Йорданова изключителна жена. Отначало доста ме изплаши, че ще боли много, че ще бъде много трудно раждане, но като видя че съм лабилна ( ревнах си яко), започна друга песен да пее и наистина не беше чак толкова страшно. По-скоро си е до нагласа и до психика. Може би като ме стрестна ми даде кураж да се справя по-лесно Simple Smile Успех на бъдещите майки! Мислете позитивно!

# 702
  • Мнения: 43
Блaгодaря ви зa подкрепaтa. Не знaм зaщо тaкa се попритесних , до сегa кaрaх спокойнa бременност. A инaче толковa нещa м нaговорихa рaзни хорa зa екипa и кaк се държaли,че слaбо кaзaно ме хвaнa стрaх...Имaм чувството,че е някaквa модa всякa дa си изкaрвa рaждaнето от ужaсно, по - ужaсно...Блaгодaря ви зa положителните думи, имaх нуждa от тях.

# 703
  • Мнения: 261
Здравейте! И на мен ми предстои второ секцио началото на декември. Първото ми раждане също беше със секцио, но по спешност. Не съм избирала лекар и екип, а отидох и който беше на смяна, той извърши операцията. Сега, след като веднъж съм минала оттам, се чудя дали да плащам за избор на лекар и екип. Не знам дали е по-добре или не.  Rolling Eyes Не съм наясно, ако не избирам лекар как се процедира - отиваш си на определена дата (която си си избрал) и който е на смяна той прави секцио ли?  newsm78

# 704
  • Мнения: 4 841
Не! Отиваш 15 дена някъде преди термина в родилното и казваш, че си за планирано секцио и си там за да ти дадът дата. От там ще извикат дежурния лекар и той ще те запише. Имай на предвид, че по мои наблюдения, който те запише той ще те оперира. Влизаш вечерта преди насрочената дата за тонове и подготовка и на сутринта си в операционната.
Аз и двата пъти бях без избор на екип за скциото и двата пъти планово секцио и съм много доволна. Не са ме третирали като "неплатла". Обръщаха ми всякакво внимание. Нямам никакви оплаквания. Само мога да хваля  Peace

Успех ти желая  Hug

Общи условия

Активация на акаунт