АГ-Русе /тема 1/

  • 54 498
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 261
Благодаря за бързия отговор agnesana  Hug Аз се чудех за избора, но в крайна сметка не всеки има възможност да заплати определена сума, която не знам вече колко ли е стигнала.
А след реанимацията, по колко мами са в стаите и кога ти дават бебето при теб?

# 706
  • Мнения: 1 270
Ако не се лъжа 350 лв. е избор на екип за планово секцио.
По принцип лежиш в интензивно/не знам колко, аз родих в 11 вечерта и сутринта ме качиха в родилното/ В стаите са 2 човека. Бебето го носят на следващия ден.

# 707
# 708
  • Мнения: 4 841
 newsm78

Аз бях оперирана по обяд. От там в реанимация. Вечерта ме вдигнаха за раздвижване ( а и аз много настоявах за това). Сутринта ме качиха на 4тия етаж, където са бебетата и веднага ми връчиха бебето.

Предният път в старото АГ ме оперираха сутринта, на другата сутрин ме преместиха от реанимация в гинекология. Там прекарах още ден и след това ме качиха при бебетата. Там през шибъра...

Сега в стая има по 2 момичета, а бебето си е при теб и ми го донесоха малко след като ме настаниха. Вечер ако желаеш може да ти го вземат сестрите, че да си починеш и да се наспиш. Това при секцио е желателно, но всеки сам преценява.

# 709
  • Мнения: 261
Здравейте! Може ли да ми кажете колко струва запис на сърдечните тонове на бебето?

# 710
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте! Може ли да ми кажете колко струва запис на сърдечните тонове на бебето?
Между 8 и 15лв варира цената.

# 711
  • Мнения: 261
А трябва ли да се взема бележка от следящия бременността, или да се записвам предварително? А от какво зависи цената?  newsm78

# 712
  • Мнения: 4 841
Цената зависи къде ще ти правят записа. Няма ли апарат при гинеколога ти? По принцип на мен моят гинеколог ми правеше записите. При д-р Кунев е 15лв, а при д-р Дуваджиев е 8лв. В родилното май е 10лв.

# 713
  • Мнения: 261
Аз съм при д-р Кунев, ама не съм го питала кога ще почваме записите. И не знам цените. А от коя седмица започваха записите?

# 714
  • Мнения: 107
от 30 седмица

# 715
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 56
Има ли нови майки.... Simple Smile . Темата май нещо е заспала.

# 716
  • Мнения: 336
Има ли нови майки.... Simple Smile . Темата май нещо е заспала.
записвам се да следя

# 717
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
newsm78

Аз бях оперирана по обяд. От там в реанимация. Вечерта ме вдигнаха за раздвижване ( а и аз много настоявах за това). Сутринта ме качиха на 4тия етаж, където са бебетата и веднага ми връчиха бебето.

Предният път в старото АГ ме оперираха сутринта, на другата сутрин ме преместиха от реанимация в гинекология. Там прекарах още ден и след това ме качиха при бебетата. Там през шибъра...

Сега в стая има по 2 момичета, а бебето си е при теб и ми го донесоха малко след като ме настаниха. Вечер ако желаеш може да ти го вземат сестрите, че да си починеш и да се наспиш. Това при секцио е желателно, но всеки сам преценява.
Всичко е както го описа Агнес. Само вечерта ми се направи на важна една от детските, когато я помолих да вземат бебето за през нощта. Това ми била възможността да свиквам с детето си, дрън дрън.  ooooh! като цяло имаха сбъркан режим, къпеха ги в 3 през нощта, едната ваксина я биха в 11 вечерта, не те улесняват в желанието ти да си починеш поне малко след операцията.

# 718
  • Мнения: 14 133
Всичко е както го описа Агнес. Само вечерта ми се направи на важна една от детските, когато я помолих да вземат бебето за през нощта. Това ми била възможността да свиквам с детето си, дрън дрън.  ooooh! като цяло имаха сбъркан режим, къпеха ги в 3 през нощта, едната ваксина я биха в 11 вечерта, не те улесняват в желанието ти да си починеш поне малко след операцията.
Peace

# 719

Общи условия

Активация на акаунт