Отговори
# 705
  • Мнения: 3 371
Е, получихме всички отговори ! Кузей също - получи отговорът, който вече знаеше !

# 706
  • Мнения: 417
Офффф,изпуснах целя епизод ooooh!

# 707
  • Мнения: 2 282
Ооооо,да Party
Кузей-Знаех си.Исках и от теб да го чуя.Вече не си ми брат!

Пак ще има доволни и щастливи, защото Г. показа образа си на страхливец.

# 708
  • Мнения: 8 631
Кузей не биваше да се съгласява на подобна постановка.  Peace Много тъпо общо взето. Crossing Arms

# 709
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
определено беше добре нагласено и определено и двамата играеха страхотно на Киванч му отива образа на силния стабилния а на Бурга много му отива слабия образ страхливия не готов да влезне в затора и аз бих направила така бих го проверила по този начин да се обедя че всички са прави а аз не ....уникална сцена евала....  Shocked

# 710
  • Мнения: 17
Толкова добре го изиграха, че ми се смъзна кръвта във вените, като си помисля, че може да е истина.

# 711
  • Мнения: 75
Неразбирам турски но май К каза на Г че дотук е било всичко м/у тях?
Според мен Кузей знаеше че така ще стане . Ако брат му беше като него нямаше да го остави 4 год в затвора. Така или иначе е близко до акъла, незнам защо им беше нужно да правят всичко това за да доказват неща които всички знаят. Peace

# 712
  • Мнения: 2 282
Е, получихме всички отговори ! Кузей също - получи отговорът, който вече знаеше !


Очарована ли си?Нали трябваше да се сън според теб.

# 713
  • Мнения: 0
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Е това е моя човек ,който плаче и се страхува ,днес показа доста емоционалност и при разговора  с Кузей!!!! Реви реви още ще ревеш Гюней , тепърва започва лошото....

# 714
  • Мнения: 2 282
Е, и големият приятел Али какво направи.
Не е приятел този, който ти бърше сълзите, а този, който не те кара да плачеш

# 715
  • Мнения: 8 631
Толкова добре го изиграха, че ми се смъзна кръвта във вените, като си помисля, че може да е истина.
Много добре - точните актьори за Кузей и Гюней. Peace

# 716
  • Мнения: 186
Жалко, ако това е краят между двамата братя.
Лека нощ, момичета ! Hug
Подтискащ край, нищо радостно не се случва.
Добре , че Гюлтен внася положителна емоция.

# 717
  • Мнения: 75
И отсега натам няма пречка за връзка м/у Кузей и Джемре  Flutter

# 718
  • Мнения: 17
И как ще дочакаме до следващата сряда!?

# 719
  • Мнения: 3 371
Не мога да съм сигурна, защото много изтървах, но според мен не Али е дал идеята.
Мисля, че Кузей е решил да направи подобна инсценировка провокиран от разговорът между двамата вечерта ! Интересно ще е какво са си говорили, може би Гюней се е опитал отново да спечели брат си със сладки приказки, знам ли ! Но съмненията отдавна се бяха загнездили в Кузей, сега просто реши да си докаже сам . Али просто му е помогнал да осъществи идеята.

Общи условия

Активация на акаунт