Отговори
# 720
  • Мнения: 2 282
Извинете ме за мнението ми ама и аз бих направила съшото  Crossing Arms Peace

И аз минавам от отбора на страхливците.

# 721
  • Мнения: 417
Е, и големият приятел Али какво направи.
Не е приятел този, който ти бърше сълзите, а този, който не те кара да плачеш
Али му отвори очите за нещата,които Кузей се заблуждаваше и тайно се надяваше да не е такава реалността.

# 722
  • Мнения: 2 282
Потресаващ финал. Направо се разстроих

# 723
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Дайте по спокоино моля без да се разправяме кой каквото и да е предполагал сега вече всичко е ясно аз за това си мълча понякога за да не чета после злобни коментари ... понякога за да се разбере истината трябва да се отвори най-дълбоката рана. Това ли е бил правилния начин може би не но това развърза възела според мен  Кузей да спре да вярва сляпо на брат си... Али е приятел каза му истината колкото и да е болезнена тя и му доказа че е прав без приказки с деиствия евала за такива приятели  Peace

# 724
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Извинете ме за мнението ми ама и аз бих направила съшото  Crossing Arms Peace

И аз минавам от отбора на страхливците.

тоест би ли се обосновила ако може????

# 725
  • Мнения: 18 630
Е, това беше. Може и да обвинявате Али и Кузей, но според мен Кузей трябваше да се увери в това, в което се съмняваше, гаден номер му скроиха, но поне стана ясно, че Кузей не може да разчита на брат си. На думи е силен Гюней , ама като се стигне до действия...дава фира. И още от малки е било така, все Кузей се е грижел за него. Скъса ми сърцето, като си спомняше играта на топчета като деца. Брилянтна игра и от двамата, евала!

# 726
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Някой моля моля да посне новата песен ако я знае коя е моля  Praynig

# 727
  • Мнения: 3 371
Толкова добре го изиграха, че ми се смъзна кръвта във вените, като си помисля, че може да е истина.
Много добре - точните актьори за Кузей и Гюней. Peace

Страхотна игра, наистина . Аз разбрах, че е инсценировка чак , когато Кузей погледна Гюней по онзи, неговият си начин, от който ти настръхва косъма .
Независимо, че знаеше отговорът, много го боли, много .

# 728
  • Мнения: 417
Значи поканата на Сюмер към Симай е била да си "избие" боя ooooh!

# 729
  • Мнения: 17
Не мога да съм сигурна, защото много изтървах, но според мен не Али е дал идеята.
Мисля, че Кузей е решил да направи подобна инсценировка провокиран от разговорът между двамата вечерта ! Интересно ще е какво са си говорили, може би Гюней се е опитал отново да спечели брат си със сладки приказки, знам ли ! Но съмненията отдавна се бяха загнездили в Кузей, сега просто реши да си докаже сам . Али просто му е помогнал да осъществи идеята.

Мисля, че Кузей реши това, когато говореха с Гьончо и не го слушаше, а си правеше равносметка на разбития живот.

Със сълзичките на очичките - ама ни остави това момче да го мислим!

# 730
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Скъса ми сърцето, като си спомняше играта на топчета като деца. Брилянтна игра и от двамата, евала!


Ето още нещо дето не съм го видяла пффф трябва да я гледам на спокойствие дано утре да успея  Tired

# 731
  • Мнения: 75
Много хубаво би било братята да се обичат да разчитат един на друг, но тук в семейството което ни показват ще едоста трудно защото това може да стане само ако никой от родителите не показва предпочитания към едното за сметка на другото дете Peace
Ако Хандан беше добра майка взаимоотношенията м/у К и Г щяха да са различни, но както казвате щахме да гледаме друг филм Peace

# 732
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
По голямо предателство от това на собствения ти брат кръвта ти едва ли има... да пази господ дано да не се случва... прекрасно заснета сцена настръхнах умирам си да я гледам с превод и цялата а не разпокъсана  Wink

# 733
  • Мнения: 8 651
 Wink

Последна редакция: ср, 29 фев 2012, 23:26 от ·٠•Snejka•٠·

# 734
  • Мнения: 0
Според мен ще се акцентира сега отново ВЪРХУ СИМАЙ СЮМЕР И КУЗЕЙ ТОВА ЗА СЛЕДВАЩАТА СЕРИЯ ПРОГНОЗИРАМ ! ГЮНЕЙ ЩЕ СИ ПРАВИ БИЗНЕСА , КУЗЕЙ ЩЕ СЕ РАЗПРАВЯ СЪС СИМАЙЧЕТО И ПРОБЛЕМИТЕ !

Общи условия

Активация на акаунт