Фигура лесно се показва щом Дюкан се спазва - 260

  • 47 069
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79
Да разпиша и аз в новата тема !
Вещи  bouquet !
 Успех на всички в изпитанието thumbsup !
Лека  love001 !

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 360
Не ща бялото, ама другото няма да ми стане  Mr. Green


На Мегле 0.1 % пише 4.7 гр. протеин и 4.8 гр. нъглехидрат на 100 гр. продукт . Та в тази връзка, ако се сложи желатин/ нали е чист протеин /  в киселото мляко , увеличава ли се количеството протеинив него  и с колко  newsm78


katti79, хайде оздравявайте вече   bouquet Мечото грозде отводнява, действа диуретично и не задържа водата в организма , пий си го спокойно / от личен  опит  / .

# 17
  • Мнения: 86
Четох старата тема и гледам пак сте подхванели темата за млеката. За мен намирането на подходящ йогурт (в Германия няма кисело мляко) за режима се оказа трудна работа... Най-доброто, което изрових и за което пътувам веднъж седмично по 20 км, е със следния състав: Протеини 4,2%, въглехидрати 4,7% и мазнини 0,1% Оказа се, че дори нормалните йогурти не са с белтъчини по-високи от 4,5%  newsm78 Да не говорим, че почти е невъзможно да се намери нискомаслен йогурт с по-малко от 6% въглехидрати в него  newsm78 Затова и купувам от далече. По тази причина много рядко консумирам само йогурт. Обикновенно го смесвам с извара тип Кварк. Тук вече ситуацията е друга - протеини 12%  Crazy въглехидрати 3,9% и 0,2% мазнини. Да живее кварка  Mr. Green Страхотен крем се получава, като ги смеся, само аромат и стевия и ....ммм
И да не забравяме че е пеееееееееетъъъъъък  Party Crazy Whistling

# 18
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добра ви вечер  Hug
                (не)Обикновена, какви с тези приказки, какво е туй прасе!? Скоро да го затваряш в кочинката, че като нищо ще  afwitch да те   341uu...
                Айде..., Ivllin и тя същата песен запяла...  ooooh!
                very nice, на мен лично всичките тези готови меса са ми много солени, така че предпочитам да си метна две пържолки или бутчет, или една рибка в торбето за работа и да ми е мирна главата. Но всеки преценява сам за себе си  Peace Колкото до подслодителите, си абсолютно права, за това и съм ги ограничила до степчета... Триците ги предпочитам солени, а режимни сладкиши хапвам само от среща на среща  hahaha Дано утре пак има нещо вкусничко...  thumbsup
                merypopins, нали трябва да си оправдаят заплатите, бе жена  Joy Какво им се връзваш?
                Вещи, така е, но и не е бЪш така, поне според мен де, защото се оказва, че от това, което Дюкан има предвид и това, с което разполагаме ние в търговската мрежа има Балкан разлика...
                masha24, ами... приемаме, къде ще идем?
                krassy67, ако някой намери кисело мляко, което да е абсолютно режимно, ще си е цяло чудо, така че ядем каквото има и ни е вкусно и се примиряваме...
                desitka*, обезмаслени, ама пълни с нишесте... Просто избираш по-малкото зло.
               О, isache, къде си траеш ти в сенките? Я по-честичко да се разписваш  Heart Eyes
               almeg, че как няма да е доволна!? Поздравления  Peace
               Охо... и нова тема имаме вече... Не отказвам хубаво бельо, независимо от цвета му, стига само размера да е по-мъничък , пък ако върви в комплект с "техник" по свалянето му ехе...  Wink
               ANNAFACE, това ми звучи не като шоколад, а като продукт на химическата индустрия и на твое място бих предпочела да се поглезая с това при повод  Peace
               Я и MariDi се появи... Но като чета написаното от нея си мисля, че е крайно време TheNMaser да се появи на някоя среща с тиганите за такива като нас...
               bigbaba4Heart Eyes
               katti79, след такова подканяне... хич няма и да се замисля  hahaha
               Само да напомня за последно
Софиянки, очакваме ви на среща утре, от 13 часа на обичайното място - Дивака на Гладстон  Hug
                   Хайде, раздавам и аз козинките и... отмърквам, че да съм Юбава утре  Wink

     

                    Лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug

# 19
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кати, оздравявайте, де!  Hug Ако лекар ти е препоръчал Уринал, не го спирай на своя глава. Просто съвет! Малко е сложничка връзката режима ни и бъбреците, ако човек е предразположен към проблеми с тях. За синузита, май, миналата година писах как се оправям, като закъсам. Преди мнооооооого години живеех във Варшава и пипнах ужасен синузит. Лекарката ми искаше да се беси с дипломата си на шията, защото 2 месеца не намери подходящия лек. Накрая ме излукева с памук, натопен в кокаин. Правеше ми пункции с него. Гадна работа!  Shocked Но! Друго ще ти препоръчам. Сега го правя винаги, като усетя, че нещо се задръства в синусите. Правя си всяка вечер, в продължение на 1 седмица, инхалации с борово клонче. В канче слагаш вода и борово клонче с дължина около педя. Включваш котлона, в момента, в който водата заври, го изключваш. Навеждаш се над канчето и си покриваш главата с хавлиена кърпа. С едната ръка държиш двата края на кърпата от едната страна, с другата ръка - другите два края, за да не излиза пара, а да я вдишваш. Дишаш и през носа и през устата. Ако можеш само през носа, по-добре. Инхалацията се прави преди лягане. В никакъв случай не трябва да я правиш през деня и да излизаш след това, защото може проблемът да се изостри. Успех!  Hug

..........
smileys не ми казвай, че не си яла шоколад от както си стартирала Дюкан - защото няма да го повярвам  Whistling  Rolling Eyes

Съм, съм яла. Няколко пъти, черен с възможно най-големия процент какао, който съм намирала. Но откакто открих тази рецепта, не съм купувала, а ям само домашен.

Исаче, къде изчезваш, а?  Hug


# 20
  • Мнения: 459
Хубав уикенд, момичета!
Вещи,   bouquet

# 21
  • Мнения: 1
Че какво му е на бялото бельо бе девойки  newsm78 я какви сатенки, какви дантелки, герданче и сандалки,  че и дънерчето не лъже Joy

И с хавлийка на дънерчето - направо кърти hahaha Joy

Аз свърших хапчетата, сега вече от четири дни се боря с огромните поражения - да видим колко време ще ми трябва да се навра в дрехите. Снощи голям зор беше да устоя на един шоколад и сладолед, ама устисках. Като знам , че идва топлото и на мен ми става само един панталон, а в другите съм като натъпкана наденичка и набързо ми мина мерака за шоколад.

И аз също като Анафейс големия ми проблем са въглехидратите, аз от тях качвам, и мисля че за 4-та много по-добър вариант е черен шоколад, отколкото парче торта. А и няма да споменавам за редицата доказателства колко е полезен черния шоколад в разумни количества. Мисля , че за 4-та трябва всеки да преценява какво и как му се отразява и да спазва здравословни принципи в храненето си. Например: по-добре червено качествено вино, отколкото бейлис или уиски, авокадо и малко сурови ядки, отколкото масло или крем, сушени червени боровинки пред сушени смокини или фурми, мед пред захар  и т.н. в този ред на мисли  - според мен е разумно да се храним със здравословни храни в ограничени количества в 4-та, за да не се изпада в някакви крайности и тотално отказване от всичко.

А относно киселото мляко, според мен, българското дори и 3,6% е много по-добро от всякакво обезмаслено, което продават навън, може би единствено ако си в Япония е по-различно, или ако си купуваш някакво био, ама те тези продукти и навън са скъпи.

 Не(обикновена), тъкмо си мислих къде се изгуби
MariDi , и ти се появи най-сетне!
А къде се изгуби Верони?

За среща съм на линия - само кажете

Последна редакция: сб, 25 фев 2012, 07:34 от alis_1

# 22
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добро утро  Hug
               Кое ли му е доброто две пощурели котки да те събудят в събота в 7, ама нейсе... Така поне си изпих кафето на покойствие, че даже спретнах и за вас  Hug

     

                    Усмихнат, мързелив и все по-малко зимен, но режимен ден  Hug

# 23
  • Мнения: 911
Добро утро,

Отчитам 1-ви ден - УСПЕШЕН! Много съм горда, защото имаше дълъг период, в който не можех да погледна месо.

Сега хапнах мляко с трици, за обяд и вечеря мисля печено пиле  в плик, че да няма нищо прибавено, освен собствения му сос.

Приятно изкарване на срещата, момичета!

# 24
  • Мнения: 79
Прекрасен ден  Laughing!
Докато се наканя да стана и гледам ,че  mimensita е раздала кафето Heart Eyes!
Сребърна паричка   профилактично ли си пиеш мечо грозде ? Аз си го мислих но като знам каква горчилка е и се отказах Close !
smileys добре ,че са твоите рецепти ,кеф ти сладко -кеф ти солено, за всеки по нещо  Heart Eyes!
Усмихнат ден ви желая  newsm53!

# 25
  • София
  • Мнения: 54
И аз съм за черното, то по принцип ми е любимо  Sunglasses

Да се похваля с още 1 кг.  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 13
Пролетта ли идва или да Grinning
krrasy честито ти веселие минусче  bouquet
masha24 само така , напред и надолу Laughing mimensita благодаря ти за кафенцето , но и това в средата също не го изпускам Rolling Eyes

Истината е, че и аз избрах черното, амаааа   newsm78   да питаме и някой МЪЖ,какво ли ще каже  Wink Laughing Joy

# 27
  • Испания
  • Мнения: 37 503


Истината е, че и аз избрах черното, амаааа   newsm78   да питаме и някой МЪЖ,какво ли ще каже  Wink Laughing Joy

Ще каже: нито бяло, нито черно. Само по парфюм!  Wink

almegHug

# 28
  • Мнения: 86
smileys, айде де и аз това викам  Crossing Arms В първия момент помислих, че ми предлагаш кока  Crazy и си викам ааа  Stop  Sick Sick Ама тази инхалация  добре звучи, а трябва ли връхчетата за да точно от бор или става и елха например, че такова имам в градината  Thinking
alis_1 много добре си го написала. И на мен ми е проблема в сладкишите, особенно шоколада  Blush ама така да го обичам ... Отсега го мисля как ще я карам в 4-та фаза.  Другите не ме притесняват - знам, че ще се справя. После ще е трудното  ooooh!
krrasy честито минусче, бързо да идва и следващото.
almeg чу те гадината най -етне и таз сутрин отчете още - 300  Crazy Така за поредните поредните 5 П стават общо - 800  Simple Smile Капка по капка - море става.

# 29
  • Мнения: 45
Добър ден Simple Smile
Чудесно е времето навън Simple Smile Само за срещи и разходки Simple Smile Да напомня за последно, днес 16:30ч. пловдивска среща в Макалали Party Който има желание и възможност да заповяда Simple Smile
Хубав и усмихнат ден на всички Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт