Професионални серии за коса - 30

  • 45 097
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 616
Страхотен цвят има мацката!  Twisted Evil И косата е разкошна!  Heart Eyes

Н е е по темата, но гледах наскоро сесия хай-енд ретуш на коса, много работа, но накрая всяко гнездо излиза като на тази снимка. Като й гледам текстурата на кожата на мацката, косата също е мноооого далеч  от реалната, и цвета е с допълнително тониране. Ако ти е успокоение по някакъв начин  Laughing

# 16
  • Мнения: 372
Мога ли да добия малко обем повече обем, предвид факта, че не съм много добра със сешоара.  Hug

 Hug

В корена или и по дължините?    

Топката на Тиги май се препоръчваше във втория случай. За обем в корена, аз ползвам спрея на Пол Мичъл.

# 17
  • Мнения: 434
Момичета,благодаря ви.  bouquet  Убедихте ме ще го поръчам L2. Grinning
Първо малката опаковка за проба,а ако ми хареса ще взема и голямата.
Ама като гледам тя и малката не е чак толкова малка...100мл. си е ОК.
Всъщност не знам колко е икономичен де. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 41
Feeling, не разбрах за какъв имейл говореше, но няма нужда да се ровиш, поръчах си балсама на джойко.  Flutter
Благодаря ви за отзивите, ще пиша, когато пристигне.

# 19
  • Мнения: 1 282
Страхотен цвят има мацката!  Twisted Evil И косата е разкошна!  Heart Eyes
Н е е по темата, но гледах наскоро сесия хай-енд ретуш на коса, много работа, но накрая всяко гнездо излиза като на тази снимка. Като й гледам текстурата на кожата на мацката, косата също е мноооого далеч  от реалната, и цвета е с допълнително тониране. Ако ти е успокоение по някакъв начин  Laughing
Hug Абе гледаше ми се, че не е читава работата с този цвят, което не означава, че не ми харесва, де.  Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 6 258
Feeling, благодаря за темата и положения труд   bouquet


a.l.e.n.a , обичам да изпробвам нови неща, а и при толкова положителни отзиви от коприната в темата едва ли ще сбъркам Peace

Мисля, че пропуснах да спомена, че съм очарована от реконструктура на Чи Дийп брилианс Heart Eyes
Престоях малко повече с него(около 40мин с щапка за баня) , не беше предвидено, но така се получи, но смятам че повече от 15 е излишно.
Косата е страхотно жива, напомпана( не в смисъл на бухнала) , самия косъм се усеща уплътнен, в същото време много мека, еластична и с хубав блясък. Оставих я да изсъхне сама и нищо не съм слагала след него. Heart Eyes
Използвах го след подхранващия шампоан на Чи.

# 21
  • Мнения: 372
Момичета,благодаря ви.  bouquet  Убедихте ме ще го поръчам L2. Grinning
Първо малката опаковка за проба,а ако ми хареса ще взема и голямата.
Ама като гледам тя и малката не е чак толкова малка...100мл. си е ОК.
Всъщност не знам колко е икономичен де. Rolling Eyes

И аз така правих, когато го взех за пръв път - малка опаковка, като за проба.
Икономичен е, изкарах над 2 месеца с опаковка от 100мл., при положение, че пръсках след всяко къпане(на 2 дни).   Grinning


Feeling, не разбрах за какъв имейл говореше, но няма нужда да се ровиш, поръчах си балсама на джойко.  Flutter
Благодаря ви за отзивите, ще пиша, когато пристигне.

Отговориха ми на моята поща.   Peace
Честито за поръчката, надявам се да ти хареса много!    Hug

# 22
  • Мнения: 812
И аз съм много доволна от Л2 на лакме,получих го от размяна и страшно ми хареса,доста му се чудех преди дали да го поръчам,определено като свърши пак ще  си взема,придава хубав блясък.

# 23
  • София
  • Мнения: 580
Hug

В корена или и по дължините?    

Топката на Тиги май се препоръчваше във втория случай. За обем в корена, аз ползвам спрея на Пол Мичъл.
В корена. Много ти благодаря!  bouquet

# 24
  • Мнения: 85
Най-накрая и аз да се похваля с подходяща комбинация.Първо обилно намазване на цялата коса с арганово масло за 1 час със шапка, след това шампоана на Афоджии,двустъпковия протеин след него маска Абсолют рипеър на Лореал и за финиш само коприната на Ши.Резултата е страхотен, нямам спомен от кога косата ми не е била толкова мека, лъскава и подредена Peace

# 25
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
~Étoile~  Hug аз пък нямам опит с този р-р , но му е крайно време да го "опитам"  Blush ще го планирам  Peace

# 26
  • Мнения: 3 416
Леле кога стигнахте до 2-ра стр Crazy
Feeling  bouquet  bouquet

За да не е гол записа да похваля този активатор за къдрици на Лакме. Чудесно оформя къдрици с дифузер,при положение,че косата ми баш не е чуплива,еластични,подхранени изглеждат,а и фиксирани,акар и степен 2 Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 047
Здравейте момичета  Hug
Иска ми се вашето мнение, че доста ми е помагало при избор досега   bouquet: скоро ще ми свърши шампоана, ползвам Абсолют Рипеъра и сега търся нов. Чудя се дали разликата в цената на тези двата е същата, както в качеството :
http://zlatnaribka.com/shampoan-za-dylboka-hidrataciq-za-suha-i- … -ml-424-3408.html
и http://zlatnaribka.com/shampoan-za-ukrepvane-na-kosata-loreal-ag … -ml-240-1839.html
А този за обем дали няма да ми я пресуши? Мия я често, тънък ми е косъма, прав, сухи краища :
http://zlatnaribka.com/shampoan-za-obem-chi-magnified-volume-350-ml-276-2003.html

# 28
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
...да похваля този активатор за къдрици на Лакме. Чудесно оформя къдрици с дифузер,при положение,че косата ми баш не е чуплива,еластични,подхранени изглеждат,а и фиксирани,акар и степен 2 Peace

оооо  Heart Eyes това ще се пробва  Party Party Party

# 29
  • София
  • Мнения: 5 476
Честита тема!!!!

Една анкета дали забелязваме ползите от употребата на професионалните серии.  Wink
Това ще е добро за анкета,аз преди няколко месеца изцяло смених козметиката си за коса с професионална и виждам ползите,много съм доволна Mr. Green Определено има разлика.
 

Общи условия

Активация на акаунт