Св. Св. Константин и Елена

  • 67 328
  • 306
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
То освен,че го дават в този кратък интервал от време,не е и хубав.Минали години разбрах,че бил хубав

# 226
  • Мнения: 27
Здравейте ,а някой ходил в Сириус може ли да ми каже как е със забавленията за деца там ? а за сладоледа ?

# 227
# 228
  • Мнения: 7 605
 
За самият хотел нямам отзиви, но не бих почивала в него предвид местоположението му. Главният път Варна - Златните е точно над него, околността не е много привлекателно. Виж в гугъл стрийт вю!

# 229
  • Мнения: 225
Здравейте!

Завърнахме се преди 2 дни от Делфин Марина в Комплекс Гранд Хотел Варна. Бяхме платили за 6 нощувки, но на място много ни хареса и доплатихме още 4 и така останахме общо 10 дни.
На мен и моето семейство хотелът и целият комплекс страхотно ни харесаха, толкова близо до морето не съм била, като изключим времето, в което си на плаж - просто през цялото време морето е на една ръка разстояние, разкошна гледка...
Бяхме настанени в апартамент с голяма тераса и невероятен френски прозорец - като легнеш на леглото и имаш чувството, че си в кораб, защото виждаш само море и нищо друго....

Храната много ни хареса, дори малкото ядеше, а миналата година на Албена не искаше да вкуси нищо от техните "специалитети" Grinning
Притесненията ми за сладоледа се оказаха безпочвени - като нямаха пред очите, дори не се и сещаха - нито веднъж не сме взимали от сладоледената им къща.
Напитки може да се консумират на плажа с оферта класик - то си е написано изрично в информационната дипляна, която дават при настаняване, но дори на рецепция не бяха много наясно.

Много забавления за деца, съоръжения и пространство за тичане, наистина си починахме, защото и децата бяха доволни и щастливи.

Хареса ми определено, единствено плажът е слабото място, защото си личи човешката намеса, за да го има, но останалите плюсове надделяват.

Специални благодарности на ♥Elfita♥ за информацията, която ми даде - определено ми помогна, за да се реша да посетим комплекса, от който всички останахме много доволни!

# 230
  • русе
  • Мнения: 646
И ние миналата година бях ме в Долфин Марина ,гледката е страхотна .За рецепцията те май с доста неща не са наясно Joy но както си написала с изключение на плажа всичко друго си е ок .Децата ми са доста злояди но там не съм ги виждала да ядат толкова много и различни неща.Това място е наистина за почивка с деца !!!!Тази година исках да отидем на ново място където не сме ходили и ще сме в Аркутино Ризорт дано да не съм сбъркала .

# 231
  • Мнения: 225
Това място е наистина за почивка с деца !!!!Тази година исках да отидем на ново място където не сме ходили и ще сме в Аркутино Ризорт дано да не съм сбъркала .

Освен, че са предвидили много забавления за децата, много ми хареса, че в Гранд хотел Варна не таксуват допълнително за второто дете - почти няма хотели, в които две деца да са безплатно. И предлагат настаняване в двойна стая за семейство с две деца, което прави цената достъпна - ние бяхме в апартамент, но не сме доплащали, просто така ни бяха настанили.

Аркутино много ми харесва и на мен, но ми идва скъпо, защото вариантът, който предлагат за нашето семейство е само апартамент, който ми е скъп. Дано да ви хареса и да си изкарате добре!

# 232
  • русе
  • Мнения: 646
Дано да ни хареса ,че иначе децата ще ми пилят дълго време .Те искаха отново на същото място Peace
Да малко са хотелите ,който предлагат настаняване 2+2 в нормална стая.Това е проблем и доста качва цената за съжаление.Все пак и многодетните семейства/2+3/ искат да почиват #2gunfire

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ей,dudu,много се радвам,че сте доволни.Ние бяхме за първа година в Гранд Хотела и на нас много ни хареса

# 234
  • Мнения: 97
Здравейте,имате ли отзиви за хотел Аврора.Далече ли е плажа и как се стига до него?

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 560
Искам да попитам как е морето пред Азалия-плитко ли е или изведнъж става дълбоко

# 236
  • Мнения: 934
Искам да попитам как е морето пред Азалия-плитко ли е или изведнъж става дълбоко

Точно пред средната част на хотела има пясъчна плитчина.
Днес имаше вятър, вълни и червен флаг  Sunglasses

# 237
  • Мнения: 99
направих резервация в хотел чайка-може ли отзиви ако някой е бил там

# 238
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
направих резервация в хотел чайка-може ли отзиви ако някой е бил там

Прочети мненията на 12 та страница

# 239
  • Мнения: 1 531
а миналата през септември имаше само 2 вида сладолед, да не говорим, че е и от детските, които мен не ме радват хич... ама пък да няма цял ден...
сега белят ли краставиците в долфин Crazy

Общи условия

Активация на акаунт