АВГУСТовската дружина във втория триместър мина

  • 29 024
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 264
Ето едно сайтче с хубави бебешки и детски дрешки: http://www.abubu.bg/index.php
Малко ми се виждат скъпички, като знам в Англия колко са евтини детските дрехи, ама поне са качествени:)

# 16
  • Мнения: 4 070
Simi , Reny, вие сте ме изпреварили. Hug HugБлагодаря много.

А, моля, моля  Naughty първа те разконспирира идеално лошата, после съм аз  Crossing Arms  Laughing
Извинявам се, ама от вълнение съм пропуснала Hug Hug Много сте мили, радвам се много, че споделяте с мен тоя прекрасен ден. Да сте живи и здрави всички и всички около вас. newsm51  love001

# 17
  • Мнения: 334
Добро утро! Тука ако имаше един емотикон като на dioni аватара, бих го пляснала Mr. Green Особено надписа отдолу! Както не пия сега кафе...

Хубава нова тема и с подобаваща бременна мишка (обещано-изпълнено)!

Блонди, ще ти свършат бременните знаменитости с нашите темпове на писане.

Набързо ми разбихте илюзиите за стийм мопа, тъкмо щях да питам Галка за впечатления като си го получи. Че бабата на стийм мопа много доволна Laughing

gundie, да ти е жив и здрав Викчо! Много да ви радва!

Кашпичка, надяваме се всичко да е минало добре, чакаме те да разкажеш и най-вече, хубави резултати!

На мен много ми харесва името Андреас, но май ще отстъпя и ще го кръстим на свекър ми Аргирис, тук традицията много се тачи и си знам, че човекът си чака. Лошото е, че няма свястно умалително, защото тук галено им викат Аки, казах на мъжа ми, само през трупа ми Joy Представям си се в Морската във Варна през лятото да крещя: "Акиииии, ела си изяж кашичката, мойто момче"  Mr. Green Мисля си за Ари, макар че е умалително от друго име. Как ви се струва?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
запис и цунки на всички  Hug

# 19
  • Мнения: 264
Момичета, харесах си още една количка:) Трябва ми мнение, коя ви допада и харесва най-много! Разликата в цените им е 100 лева, което е направо нищо. Но се чудя за моделите и удобствата, затова искам мнение от вас, да видим коя ще надделее:)

http://cangaroo-bg.com/?act=inside_product&product_id=151

http://kasida.bg/esprit-bebeshka-kolichka-za-bliznaci-duo-star-b … ck-e-44-3826.html

 Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 39
Блонди  Hug
На стийм моп-а и аз му се точа от известно време, ама май освен бабата други доволни няма. Все пак ще следя за впечатления от Галка.
Ох това чистене много ме мори още от сега  Embarassed Цяла сутрин една прахосмукачка пускам

# 21
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Маги, не допускаме никакви разочарования в нашата тема. Заповядай, специално за теб  Mr. Green  hahaha

А така Joy
Гунди,
да ви е жив и здрав рожденикът и да бъде най-щастливият батко  bouquet
Екзотична,
и двете изглеждат добре. Вчера и аз си харесах един модел Cangaroo, общо взето отзивите за тях в нета са добри, единственото което леко ме смути е, че две майки споделиха, че колелетата се разскърцвали много бързо... Иначе били здрави и маневрени. Само че интересно, тази която аз харесах е към 12 кг, а твоята уж близнашка - 14,5 Simple Smile Доста лека изглежда.
Ето тази харесах аз, модел Victoria 2011
http://cangaroo-bg.com/?act=inside_product&product_id=217
Има и само Victoria, различава се май само разцветката и е с 30-40 лева по-евтина. Ще видим, има време.
Момичета, от 2 дни усещам гъделичкане отвътре в корема и се чудя дали е бебето, или просто нещо си ме гъделичка? Много е странно такова едно, точно все едно някой минава с перушинка по кожата, но отвътре.

Последна редакция: нд, 26 фев 2012, 10:54 от Месечинка виторога

# 22
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
днес е чудесно навън, отивам да поизчистя малко и навън или в старазагорския мол  Laughing
Старозагорските молове са много вървежни  Mr. Green Hug
 Галка, и ние си го взехме от промоцията -за 160 лв, ама да ти кажа за мен са пари на вятъра, а така мрънках за него. Става за фугите, и евентуално да убива микробите от високата Т, но дотам. Пердетата не ми изглади, килимите не ми изчисти никак, за прах да не говорим, все едно по мебелите с неизцеден парцал с вода да мина, остават следи. А и където и да минеш после с хавлия трябва след него да бършеш, абе... Бабата много лъже  Twisted Evil Иначе е много зарибяваща рекламата  Laughing А той сега е намален, защото е излязла по-нова версия-един лилав вариант.
 Гунди, да ти е живо и здраво момчето и да бъде страхотен батко!   bouquet
Мери Джейн-Аро,Арго, Аги, Аго  Grinning
Блонди, мерси за темичката   bouquet

# 23
  • Мнения: X
Гундиии, да ти е жив и здрав рожденникът.. много да е щастлив, безгрижен и усмихнат. Много да слуша мама и тати и всеки ден с нещо малко да ви кара да се гордеете с него. Да сте живи и здрави и цялото семейство, за да му се радвате дълго, дълго време. Весело изкарване на празника  Hug Hug
А иначе Блонди, с "н" без "н"  Laughing.. пак не съм го прекръстила на Мохамед например  Twisted Evil и благодаря за темата, а междудругото има някои неработещи вече линкове  Hug иначе аз като прочетох какви неща стават с високо кръвно и така се наплаших, вече разбирам защо никъде не дават да се чете бг мама  Laughing Laughing та засега ги отмятам от главата си и мисля положително  Laughing аз потеглям днес за София, кой знае колко ще сте изписали  Laughing Лек ден на всички  и успешна нова седмица .. малко по малко се приближаваме към пролеттааа  Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • Switzerland
  • Мнения: 86
Гунди , да ти е жив и здрав сина , само радост и щастие да ви носи , много да слушка и да ти помага  newsm59
Блонди мерси за темичката   bouquet

# 25
  • Мнения: 50
Гунди, честит ти рожденник, да ви е жив и здрав и най- добрия батко през Август!

Блонди, благодаря за новата темичка.
И аз мисля днес в това яко слънчице да се разходим в Морската, а после може и в мола да разгледам малко колички  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 264
Маги, не допускаме никакви разочарования в нашата тема. Заповядай, специално за теб  Mr. Green  hahaha

А така Joy
Гунди,
да ви е жив и здрав рожденикът и да бъде най-щастливият батко  bouquet
Екзотична,
и двете изглеждат добре. Вчера и аз си харесах един модел Cangaroo, общо взето отзивите за тях в нета са добри, единственото което леко ме смути е, че две майки споделиха, че колелетата се разскърцвали много бързо... Иначе били здрави и маневрени. Само че интересно, тази която аз харесах е към 12 кг, а твоята уж близнашка - 14,5 Simple Smile Доста лека изглежда.
Ето тази харесах аз, модел Victoria 2011
http://cangaroo-bg.com/?act=inside_product&product_id=217
Има и само Victoria, различава се май само разцветката и е с 30-40 лева по-евтина. Ще видим, има време.
Момичета, от 2 дни усещам гъделичкане отвътре в корема и се чудя дали е бебето, или просто нещо си ме гъделичка? Много е странно такова едно, точно все едно някой минава с перушинка по кожата, но отвътре.

 Много е хубава количката:)

# 27
  • Мнения: 414
Маги, не допускаме никакви разочарования в нашата тема. Заповядай, специално за теб  Mr. Green  hahaha
[/quote]
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao
Аз да кажа,че снощи бебчо,толкова много риткаше и мърдаше,чак таткото го усети и като се развълнува и той Laughing Тъкмо се бях притеснила,че 3-4 дни не го усещах...все едно няма никой там Shocked ooooh! та снощи компенсира Laughing толкова компенсира,че чак се притесних пък защо толкова много мърда да не би да не му е добре нещо ooooh! Абе няма угодия Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 4 493
Гунди, Честит празник   bouquet  bouquet  bouquet

Надявам се с Кашпичка всичко да е наред, даже си мислех ,че кота си почине в петък ще вземе поне в събота да се включи и да напише 1 ред как е. Стискам палци  Hug Hug Hug


Добро утро! Тука ако имаше един емотикон като на dioni аватара, бих го пляснала Mr. Green Особено надписа отдолу! Както не пия сега кафе...

Joy Joy Joy радвам се че някой ме разбира  Joy Joy Joy
Наложи се да спра кафето преди около 1 година, защото започнах едно алтернативно лечение, сега се въздържам от кафе , но то не спира да ми липсваааааа

Аз пък "събирам сили" защото отиваме на гости при свекървата. "Събирам сили" = на събирам тампони за уши за да не се нервя на глупости. Придупредих мъжът си, че ако много ме натоварва мамата му,  просто следващият път ще е след 11 месеца Peace

# 29
  • Мнения: 27 524
Екзо, видях само количкатана Есприт, другата не ми се отваря (ако можеш да сложиш само снимка?). Изглежда много добре, а и Есприт са добра марка  Peace

Бюти, казвай кои линкове не работят, аз не ги проверявам, да ги махна   Simple Smile

Фейси, направо се комплексирах, как в 15-та седмица чак и таткото ще го усеща  Crazy Аз моето аз не го усещам, какво остава за някой друг  Rolling Eyes

Диони, Кашпичка замина за София, ако е имало амнио няма да пътува веднага обратно, затова не е писала  Peace

Общи условия

Активация на акаунт