Белгия - 23

  • 46 360
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Semmerzake, Белгия
  • Мнения: 46
Честита Баба Марта ! Да сте бели и червени като мартенички, много весели и засмени !

# 46
  • Мнения: 258
Честита баба Mарта на всички.
 
jeje- имам много добър специалис уши-нос-гърло в Антверпен. Ако искаш ще дам координати.Спортът помага- Анджело е с по редки заболявания сега. Спортува редовно.

Нели- страхотна темичка, благодарско.  bouquet

Brux. -леко раждане ти пожелавам.

# 47
  • Мнения: 505
Честита баба Марта.

Тук съм народе.....още няма бебе. И какви казахте са залaганията. Laughing...и какъв процент е за мен Thinking....

Да се оправям с малчо, да решим според дохода, че нали се сещате че приходите от лотариите тук не са обложени. Да спестим някои лев от данъци просто, не е за друго. Joy Joy Joy

Майтапа на страна. Още сме си 2 в 1. Нещо затихнаха признаците. Ама вече сме март и когато иска може да ме изненада. И мамата доволна, и бебето доволно ще е. Grinning

# 48
  • Мнения: 27 524
   

Брюксел, отърва кожата ти  Mr. Green

Мурчица, всеки път отговарям на този въпрос за езика по един и същи начин - определя се от това (според мен) къде ще живеете. Защото ако сте в Антверпен и знаете френски, няма да ви служи за нищо. Ако сте във франкофонска част, съответно с фламандския сте за никъде. Та мисля, че това трябва да е водещото в избора на език.  Peace

# 49
  • Мнения: 258
bruxelles1- верно отърва 29-ти. Мартенче ще е. Peace

Блонди - Страхотно утро е с твоите разкошни мартенски чашки.   bouquetТи как си, мина ли омниото?

# 50
  • Мнения: 27 524
Крис, сега в 12  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 41
честита баба марта момичета!
 
 Мартенички - Веса Паспалеева

Мартенички! - Светъл знак
на пробудената пролет.
Във гората кукуряк
ни се е засмял отколе.

С мартенички по света
всякой си ръката кичи.
Кой не чака пролетта?
Кой цветята не обича?

Мартенички! - Светъл знак
на пробудената пролет.
Колко слънце и възторг
блика в сините простори!
 
 Блонди успех мила! Всичко , ще бъде наред сигурна съм!

 bruxelles1 Леко раждане от мен! Ти както доказа вече си силна и според мен със завидно спокойствие.

Аз ако съм в твоето положение сега, да съм се ошашкала още преди два дни.

Стиснати палчета на тези които са на преглед тези дни, аз съм на втората ФМ другата седмица на 07.03. От сега ми треперят мартинките. Дано всичко е наред , че тази мойта шийка много податлива да му се невиди.

Весел ден от мен!

# 52
  • Мнения: 112
Честита Баба Марта, момичета! Да сте здрави и много засмени Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА МОМИЧЕТА НА ВАС И НА ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА!
 БЪДЕТЕ МНОГО ЗДРАВИ,ЧЕРВЕНИ И ЗАСМЕНИ Simple Smile


СТРАХОТНИ ПОЖЕЛАНИЯ МОМИЧЕТА! Темата върви много цветно и приятно Simple Smile
Надявам се,че всички имате мартенички .
Bruxelles1 и аз залагам за 3-ти март   ylinfant

Хубав ден и поздрави от БГ Simple Smile

# 54
  • В близката далечина...
  • Мнения: 18
Честита Баба Марта, момичета!
Пожелавам ви много здраве , късмет и усмивки ♥
Бъдете винаги така отворени към красивото в живота и заразявайте хората около вас с позитивизъм!


Пишете ме и мен за 3-ти Grinning
Брюксел нали юначе щеше да бъде бебчето...значи трети е  числото-славна , някак мъжка дата ми се струва  Grinning

# 55
  • Мнения: 505
muyldermans , Аз и спокойствие са две различни неща. Но е вярно че относно мен съм малко неглиже...карам през просото.

Така изкарах две операции преди да мога да се шашна и да се уплаша.

Стискам палчета за Блонди за амниото и за теб за FM-а. Вече знаете ли какво ще е бебето???

На всички останали чакащи бебчета, успех на следващите изследвания и прегледи...

Ще я видим тази работа за 3-ти. Накараха ме да си взема час за мониторинг за 5-ти, така че.....Йоан може да е решил да изчака...знам ли го.

# 56
  • Мнения: 305
аз съм заложила за днес, никой ли не ме подкрепя  Sad

А може човека да си е решил да си изчака деня. А нали е и мъж, хванало го е шубето в последния момент....  Mr. Green 

# 57
  • Мнения: 258
bonni  - подкрепям, аз също мисля,че ще е днес. Тъй де да изненада мама.

# 58
  • Мнения: 27 524
Аз съм за 4-ти  Party

# 59
  • Мнения: 258
Блонди  - пиши след омниото, успех- всичко ще ок.

Общи условия

Активация на акаунт