Белгия - 23

  • 46 400
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ!!!!
Аз залагам на 2 март   baby_neutral  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 240
Честита Баба Марта и от нас!!!!

Брюкселче, мъжът ми е на 3-ти март роден и мисля, че е много хубава дата. Както той казва цяла държава празнува рождения му ден  Mr. Green  Обаче аз залагам за 5-ти  Hug

Днес подарих мартенички на хората около мен и Алекс като я видя, първата му асоциация беше "Пло-пло" - това идва от Каботер Плоп (не знам гледате ли Студио 100 във френската част  Laughing)

Блонди, още веднъж дано всичко мине бързо и резултатите да са перфектни!  Hug

# 62
  • Мнения: 305
bonni  - подкрепям, аз също мисля,че ще е днес. Тъй де да изненада мама.
newsm10

ама голямо залагане се разигра  Mr. Green
Брюксел, тук ли си?   Обаждай се от време на време да знаем кое е загубил и кой остава в играта...

# 63
  • Semmerzake, Белгия
  • Мнения: 46
Мурчица, напълно подкрепям мнението на Блонди за избор на език. Много е важно в коя част на Белгия живеете. Вярно е, че тъпия нидеррандски не е много разпостранен по света, но тук при нас е немислимо да се живее без да го знаеш. До колкото съм информирана, моето дете, ще започне да учи френски и английски език в училище в пети клас. Даже още тази година ни предлагаха  курс по френски език, един ден в седмицата, но аз отказах, може би догодина ще я запиша. Все пак още се бори с нидерландския  Grinning.
Брюксел, аз залагам на 2-ри март  Hug
Ники също занесе в училище мартенички днес, придружени с едно кратко текстче, ще видим после как се е възприело от децата и госпожите. Тя естествено се накичи с мартенички като коледна елха  Joy!
Блонди, дано всичко е ок на омниото!
Хубав ден на всички

# 64
  • Мнения: 505
Тук съм си и няма и помен от контракция....Не вярвам да е за днес, ама има още 10 часа до края на деня, така че може и да стане нещо.

Ходих до магазина да си купя зелен лук и гъби че ще правя дроб сърма. Моят мъж каза че от както съм забременяла съм се научила да готвя...Не че е заслабнал за 11 години живот с мен, де...ама сега взе да си облизва пръстите, че и свекито покрай него...

# 65
  • Мнения: 240
Брюкселче, няма да е днес явно. Чакам аз 5-ти  Mr. Green

Аз да се оплача. Тъкмо намерих бавачка за Алекс и докато набавя всички документи и днес и звъня да и кажа, че сме ОК и тя ми заявява, че няма вече свободно място. Идваше ми направо да я  #2gunfire При положение, че в петък и казахме, че сме съгласни.... и уж е позната на мъжа ми... егати и белгийгите проклети #2gunfire #Cussing out

# 66
  • Мнения: 0
Честита Баба Марта!  Hug Здраве и късмет!
Леко раждане на bruxelles1 - аз мисля, че бебчо ще се роди на 6-ти   Simple Smile
Дроб сърма не мога да готвя  Blush, но Kris 71 я прави страхотна    bouquet

# 67
  • Мнения: 505
Оhlalaaa, как може такава безотговорна жена. При условие че си се съгласила и сте и казали че сте ок. Луда работа....
Ама не се ядосвай, ще намерите друга по свясна жена да гледа Алекс.

И аз съм за 5-ти март ама да видим. Със сигурност ще съм в болницата защото имам запис на тонове него ден....

Лиота
, и аз не съм правила но ще се пробвам с една рецепта от форума. Все вкусни ми стават гозбите с тукашните рецепти...

# 68
  • Мнения: 258
Liota* - еее, това си беше чиста реклама, мерси. Проблеми няма, гостоприемни сме.

# 69
  • Мнения: 0
 newsm10  bruxelles1 значи готвиш с много любов, важна подправка!

# 70
  • Мнения: 112
Сетих се да ви питам - знаете ли в колко часа е последният влак от Антверпен за Брюксел. Трябва ми превоз след или около 12 през нощта. Ще ходя на концерт на Пол Маккартни, ще пътувам сама, а не мога да се ориентирам  в сайта на железниците.
Благодаря за всяка информация!

# 71
  • Мнения: 27 524
Върнах се, момичета, всичко е ок засега  Hug

Нелкааааа, има шанс, каке, и за теб, мойто момче се оказа момиче  hahaha

До следващия път  Joy

# 72
  • Мнения: 258
Блонди  - супер, радвам се много. Видя и, че тревогите ти бяха напразни. А честито розови гащи. Peace

# 73
  • Мнения: 0
Ехааа   bouquet Блонди честито и аз се зарадвах за розовите гащи!
Сега на 8-ми март съм на преглед, дано всичко е наред с бебчо, тайничко се надявам и моите сини гащи да кажат, че са розови  newsm44 Макар че малко раничко почнах да пазаря май за бебо. Странно някаква шопинг треска ме е ударила. Нетърпелива съм нещо  Thinking

# 74
  • Мнения: 305
Ехххааааа Блонди, каква изненада! Мъжо е много щастлив сигурно. И аз много се радвам, че ще има една дама в тая мъжка година. Радвам се че всичко е наред  Hug

Общи условия

Активация на акаунт