Отговори
# 15
  • Мнения: 3 743
....
силве, да няма някоя любов нещастна твоя голям мъж? а може да е от ваканцията, че си е свикнал у дома...

 Laughingдоколкото знам за сега всичките му любови са щастливи...в смисъл споделени Laughing

...
Силвенце, нали знаеш марти, колко е чувствителен. Почти съм убедена, че някой нещо му е казал в училище, преди ваканцията.

Питах го и за това, дали някои не го е обидил, но ми каза, че не е.
Имаше преди известно време едни по-големи юнаци, които му се подигравали, че му е голяма главата, но това беше отдавна и уж се разбрахме, че няма да им обръща внимание...

...
Светле, а ти настоявай внимателно да ти разкаже какво става в училище, може и да има някой проблем със съученик/чка или пък с предмет. Но все пак може и да е от стоенето в къщи с мама. Мишо така не иска да ходи на градина, защото постоя повечко в къщи и край...Не че е база за сравнение, но все пак се сетих и за този момент.

Марти точно това ми обяснява, че много му харесвало да си седи в къщи ... компютър, телевизия, мама... всички екстри Wink.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 262
Ами да в един момент усещат разликата, в задълженията в училището и лекия и готски живот в къщи и през ваканциите, разбирам го прекрасно и аз имах много такива периоди като неговия. Милия ми той, колко много още му предстои да се учи за да сполучи (което май не се оказа най-голямата истина  Cry), няма отърване за сега. Единственото, което ми идва на ум е да говориш многократно с него, че училището е необходимо зло и колкото по-бързо се заеме с него толкова по-бързо ще дойде ваканцията - УРА!
А аз да ви кажа, когато на човек не му върви, не му върви и толкова, няма управия, оказа се, че ехографа е повреден и чак другата седмица ще го оправят, е аз до тогава слабо казано ще лудна, да чакам да видят наличието на задължителната сърдечна дейност, просто не е възможно вече да няма, защото сме успяли в началото на декември и колкото и да броя, дори най-крайния период на забременяването трябва вече да сме в този етап, в който се е появила сърдечна дейност. Исках да питам, случайно някой да има книгата "Аз съм бременна" тя е първа част - като втората даже незнам за какво беше, и ако не му трябва да я ползвам да си опресня спомените и възстановя знанията, после я връщам или ако реши мога да я купя на някаква по-ниска цена. Предишния път я ползвах и съм много доволна от нея. Така че ще съм ви благодарна, ако ми я намерите и сега. Ако не ще търся да я купя от Славейков или някъде другаде.

# 17
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Иги - аз имам книгата. Всъщност имам и двете- твои са- за сега не ми трябват Wink
Изплю камъчето значи:)Ах, ти палавница. Много, много, много се радвам за тебе.

# 18
  • Мнения: 542
Честито Мамо Иги!
Колкото повече - толкова повече... само здраве и обич да има!
 pregnant Two Hearts newsm64 family
Щастливо бременеене и леко раждане Wink

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Здравейте момичета!
Честита Нова Година от мен! Бъдете много здрави и силни духом, всичко друго ще си дойде  само!
Аз малко се извинявам, че чак сега се включвам Embarassed, но нещо не бях в настроение да пиша.

Мамо Иги, честито!!!! Лека и безпроблемна бременност!

При нас има хубави новини - Пепи проходи Grinning. Разбира се прави по 7-8 крачки само все още и го е шубе да се пуска на открити пространства, но за мен и това си е голяма работа. Предполагам, че чака да достигне коригираната си годинка, за да се отпусне съвсем Laughing

Целувки на всички!

# 20
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Mama Igi , честито, дано всичко да  енаред и се радваш освен на безпроблемна бременост и на здраво и весело детенце!!!
Момичета, както всички знаете от известно време има проблем с форума, не зная дали всички влизате в клюкарника, но се оказва , че съществуването му до голяма степен натоварва системата, Ето темата, където се решава съдбата му, ако не ми бяха пуснали линк в друга тема, щях да я пропусна. Вижте я и вие.

# 21
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Мамо Иги честито! Дано скоро оправят ехографа и да се успокоиш  Simple Smile, лека бременност!
Mira_V, честито ви прохождане!
От днес тръгваме пак на рехабилитации, честно казано от както спряхме да ходим по празниците, Яни ми се превърна в съвсем разлчно дете, нито е толкова бесен, нито толкова непослушен, не че е съвсем кротушко, но с фурията отпреди нямаше нищо общо... Явно съм го преуморявала с това непрекъснато пътуване и упражнения и сега наново... Направо ми призлява като си спомня преди какъв ужас беше... Ама трябва, няма начин...

# 22
  • Мнения: 882
Ние тук все си редуваме добри и лоши новинки. Не може ли да са само хубави?
Днес без никаква причина сме болни. Висока температура, кашлица, болно гърло, сополи и естествено високи захари.
Не сме я извеждали навън, няма никакви контакти с болни хора и как става тая работа. Абе имам чувството, че децата просто ей така от време на време си боледуват. Извикахме няколко лекарки и те всички на различно мнение. Едната антибиотик, другата не и аз пак ще се доверявам на майчиния си инстикт.

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Mira_V, БРАВО НА ПЕПИ!!! Че той в такъв случай е изпреварил връстниците! Хайде от тук нататък само добри неща, той да е здрав а ти да си спокойна. Ама да не вземеш да ни забравиш?
bebiradi, бързо оправяне и да чуем пак добри новини Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 882
Ох, аз от нашите грижи, забравих да честитя на Мира.
Честито Ви ходещи крачета. Браво на Вас, колко сте малки, а вече ходите. Вие нямате ли такива обичаи, когато детето проходи да си избира някакъв предмет и по това да си гадаете, какво професия ще има то като порасне. Разбира се всичко в кръга на шегата.

# 25
  • Мнения: 3 698
Мамо Иги,страхотна новина,леко бременеене, много се радвам  Hug
Браво на ходещият Пепи, честито на Мира Heart Eyes
Аз пък да се оплача-Лори е със сополи, втора нощ се мъчи милото, диша през устата, но й е много трудно,през нощта татко й я разнася и приспива, а денем аз опитвам да я успокоявам, а тя плаче и с оплакващ се тон хленчи : "маммммм" Cry.Направо ми се къса сърцето като я гледам как се опитва да диша през носа.Капем капки, пръскаме спрей,вит С и т.н.Утре сме на преглед.
Желая хубава седмица на всички
  bouquet

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Момичета, вчера Ви се похвалих, че дребния прави по 7-8 крачки, а днес го заведох на Рожден ден и там като почна да си обикаля, все едно цял живот това е правил Grinning
Ще меся питка - вече е крайно време. Само искам да Ви питам знаете ли кой ден от седмицата се прави Прощъпулник?

ljuboznatelna,  има две момченца, които са колкото Пепи по коригирина възраст и не могат да ходят още, но по календарна май повечето отдавна са проходили.

bebiradi, ще правим Прощъпулник, но аз исках да започне да си стъпва по-уверено за да не изпълзи след питката Wink

setony, на Пепи му помага Виброцил, когато му е запушено нослето и Стеримара е безсилен. Успех и бързо оздравяване на Лори!

# 27
  • Мнения: 3 743
Хей, какви са тези сополи и температури, я Ради и Лорка бързо да се оправят Hug  bouquet

Аз пак да се оплача...днес беше същата истерия в училище, даже още по-зле от вчера Confused. В 11ч отидохме при училищната психоложка, уж всичко беше  наред, говорихме си 2 часа, и когато стана време Марти  да влеза в час - отиде до класната стая и след 2 секунди излетя от там плачейки, толкова неудържимо, че не можеше да си поеме въздух... е, в крайна сметка (да не разказвам с подробности) се успокои и отиде за последния час (и аз бях в класната стая Rolling Eyes). Направо не знам какво му става, твърде възможно е да се е почувствал засегнат и изолиран от някой съученик, на който държи. Разказа ми как миналия път когато отсъства (беше 2 седмици болен) и в междучасието неговия "приятел"  не му обърнал внимание Crossing Arms. Но това вероятно е една от многото причини...притеснява ме, че се настройва негативно и се самонавива, колко ще му е гадно, как ще се разплаче, че ще му се подиграват и т.н. 

# 28
  • Мнения: 3 743
Момичета, вчера Ви се похвалих, че дребния прави по 7-8 крачки, а днес го заведох на Рожден ден и там като почна да си обикаля, все едно цял живот това е правил Grinning
Ще меся питка - вече е крайно време. Само искам да Ви питам знаете ли кой ден от седмицата се прави Прощъпулник?
...

Честити проходили крачета  bouquet
Не си спомням точно кой ден от седмицата сме правили прощъпулника, дори не знаех, че има значение.

# 29
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
МАМА ИГИ   bouquet  bouquet  bouquet
и ...знаеш си:) много да се пазиш, много да си почиваш...такива неща сега са ти важни:)

Марти...нещо го мъчи..Светле дано успееш да разбереш какво е и да го оправите този проблем бързо.

Болничките деца...и за тях ми е гадно, като знам ние как прекарахме последната седмица...беше си просто МНОГО гадно отвсякъде. Още си пием антибиотиците, а аз такова нещо не бях помирисвала от стотици години.
Диана все още отказва да яде и кара само на сокове, та сигурно ще стане в скоро време и тя жълта...но аз и ги сменям соковете, та може да стане на шарени петна примерно.
Хубавото е, че поне се усмихна днес...значи и се връщат силите...

Mira_V   честито!:))) Такива неща ми се иска да чета повечко....Simple Smile

bebiradi стискам палци да оздравявате по-бързичко!

Йепе и agneshka ...много сложно е това с жилищата:( но на две съседски семейства им дадоха от общината страхотни жилища без никакви връзки..само със стандартните документи си кандидатстваха. Не става ли да пробвате по тази линия?

А на всички, които не споменах -  Heart Eyes Hug  bouquet  bouquet Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт