Търговски център Метро Сити в Младост

  • 14 371
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Това с Карфур звучи забавно...в района има Билла, Кауфланд и Фантастико...а 2 спирки по-нагоре и Хит Laughing А някъде хората са принудени да купуват от 1 магазин или да ходят доста дълго до други... Sad

И Карфур има на 5 минути с автобус...

# 16
  • Мнения: 639
Благодарение на всички тези големи вериги,търговски центрове и молове,малкия бизнес умира Cry Всички ходят само в големите вериги да пазаруват,затова и аз съм се ориентирала на там и малкото оцелели съм сигурна,че и те ще го направят.

# 17
  • София
  • Мнения: 1
Здравейте, живея в зградата на МЕТРО СИТИ МОЛ Младост . Наскоро са наели фирма която да напълни мола. Що се отнася до Карфур помещенията не го позволяват . Най вероятно ще има заведения за бързо  хранене . За метрото да.... има проект но той е за напред ,след като се завърши връзката Младост - Дружба- летище т.е. най-рано след 5 години ще имаме връзка и с Младост 4 Simple Smile

# 18
  • Мнения: 243
Наскоро са наели фирма която да напълни мола.
Какво по-точно имаш предвид  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 1
Наели са фирма която да намери наематели на помещенията, и да започне  зградата да функционира по предназначение Simple Smile работи се усилено в рамките на 1 месец вече имаме 2 магазина на лицето на зградата  вътре в момента правят един за дрехи някакви си AVANTISS или нещо подобно, имаме и един за мебели Simple Smile Надявам се да съм била полезна Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3
Първо да ви кажа на всички, че ще има топла връзка с метрото. Метростанцията, която сега ще стартира предсрочно на 25-ти април няма нищо общо с тази, която ще бъде в сградата! Очаква се финансиране единствено, проектът е изготвен и одобрен. И да, наели сме фирма, която да управлява търговската част.

# 21
  • Мнения: 243
Първо да ви кажа на всички, че ще има топла връзка с метрото. Метростанцията, която сега ще стартира предсрочно на 25-ти април няма нищо общо с тази, която ще бъде в сградата! Очаква се финансиране единствено, проектът е изготвен и одобрен. И да, наели сме фирма, която да управлява търговската част.
Привет  Hug Кои сте Вие? И какво точно ще представлява така наречената "топла връзка"? Къде се предполага, че  ще се "свърже"? Живо ме интересуват отговорите.
Благодаря!

# 22
  • Мнения: 639
Мола е почти пълен,което е много добре Grinning На 15.10. е откриването

# 23
  • Мнения: 243
Мола е почти пълен,което е много добре Grinning На 15.10. е откриването

E, това трябва да е вица на деня  Joy
Офисите и жилищната част може и да са пълни, ама търговската  ooooh!

# 24
  • Мнения: 639
На първия етаж,всички магазини са заети,просто още не са започнали да се нанасят.Сега ще започнат септември най вероятно.На втория етаж има още свободни помещения,но както вървят нещата и те ще се запълнят.

# 25
  • Мнения: 243
Аааа, това е друга работа Wink Надявам се да се напълни! А надолу на -1?
Дано да отворят интересни магазини.

# 26
  • Мнения: 639
На -1 мисля,че ще бъде за ядене Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1
Значи за третия етаж изобщо дане става дума? А  тези с мебелите защо се изнесоха преди  откриването точно хахаха

# 28
  • Мнения: 639
Миналата седмица бяха там,не знам да са се изнесли Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 243
Малко ми е съмнително как за десетина дена всичките празни магазини ще се нанесат за откриването  Thinking Вярно, че всички магазини са купени или отдадени под наем, ама честно казано не мисля, че някой ще се излъже да "заработи"  Rolling Eyes
Ако беше вярно онова, което говореха преди години, че сградата ще има топла връзка с метрото, щеше да има огромен човекопоток и положението щеше да е съвсем друго ...

Общи условия

Активация на акаунт