Търговски център Метро Сити в Младост

  • 14 390
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Някой знае ли какво ще се случва там? Чудя се дали да взема едно помещение, но се притеснявам,че е пълно с търговски центрове където си стоят празни.А другото където ме привлича,че го правят тип Мол. Ще се радвам ако има кой да ми даде някаква информация Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 985
Къде се намира този търговски център?

# 2
  • Мнения: 639
Младост 3,намира се на бул. Ал. Малинов, на сградата пише КРИТ

# 3
  • Мнения: 243
На сградата отдавна го няма надписа КРИТ, ако по това ще я търсите. Намира се на срещуположния ъгъл на МакДоналдс. В цялата сграда освен работещите офиси и спортната зала има един магазин за мъжка мода, който не работи  Rolling Eyes една работеща книжарница и едно магазинче малко за алкохол и цигари  Rolling Eyes Сега откриват и магазин за врати и още един за бяла техника.
Когато се строеше сградата идеята беше да има топла връзка с метрото  Rolling Eyes и идеята, че ще минава от там потока на хора беше много добра, за тези които искаха да наемат/купят търговска площ, но след като построиха сградата се оказа, че няма нищо такова  Naughty

# 4
  • Мнения: 330
~Илияна~, книжарницата голяма ли е? На някоя от веригите книжарници ли е? Rolling Eyes Минавала съм оттам и съм виждала, че пише "Книжарница" на един плакат, но така и не се реших да вляза...сградата ми изглеждаше...нещо недостроена...а може би, защото е грозновата така да ми се е  сторило Laughing

# 5
  • Мнения: 243
Съвсем малка книжарница е- метър на два, продават детски книжки, канцеларски материали, има ксерокс... Предлагат и литература някаква, но много малко  Rolling Eyes За съжаление не е някоя от гелемите вериги, еех, ако беше  Blush

# 6
  • Мнения: 330
Мерси за инфото Peace Аз този тип магазинчета, които продават основно канцеларски материали много-много не ги имам за книжарници, а по-скоро за "канцеларници" Mr. Green

# 7
  • Мнения: 639
Ами аз знам,че официалното му откриване ще е септември месец,дори от долу ще има Карфур

# 8
  • Мнения: 243
Ами аз знам,че официалното му откриване ще е септември месец,дори от долу ще има Карфур
Сериозно ли  Shocked От къде имаш такава информация, ако е така много ще се радвам, че ми е адски удобно  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 639
Ами нали мисля да взимам и аз помещение там и така ми казаха Simple Smile

# 10
  • Мнения: 243
Ами нали мисля да взимам и аз помещение там и така ми казаха Simple Smile
Абе  Rolling Eyes и на мене това за топлата връзка с метрото от КРИТ ми го казаха, ама  Rolling Eyes Дано поне теб не са те излъгали  Hug

# 11
  • Мнения: 639
хахаха..не можаха защото знам,че няма как да стане Joy Спирката на метрото ще е зад Билла,но ако успеят да го запълнят с магазини и както казват,че ще има заведения за бързо хранене и голям супермаркет,ще тръгне.Аз и затова пуснах темата,за да събера максимално информация преди да взема помещение

# 12
  • Мнения: 243
На партерния етаж отдавна са направили въдухоотводи или както там им се вика  Whistling Оправиха инсталацията и аз така разбрах, че ще има заведение някакво. Говореше се и за боулинг зала, ама досега не съм чула да се разбиват кегли  Mr. Green Дано да живне тоя "МОЛ" най-накрая  Praynig По проект сградата се води Метро Сити Мол  Sunglasses

# 13
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
... По проект сградата се води Метро Сити Мол  Sunglasses

Е, то по проект може да води и Интергалактическа Междузвездна Станция...  То навсякъде изникнаха изненадващи и ненужни търговски центрове, все едно тук живеят 70 милиона души... Wink

# 14
  • Мнения: 330
Това с Карфур звучи забавно...в района има Билла, Кауфланд и Фантастико...а 2 спирки по-нагоре и Хит Laughing А някъде хората са принудени да купуват от 1 магазин или да ходят доста дълго до други... Sad

# 15
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Това с Карфур звучи забавно...в района има Билла, Кауфланд и Фантастико...а 2 спирки по-нагоре и Хит Laughing А някъде хората са принудени да купуват от 1 магазин или да ходят доста дълго до други... Sad

И Карфур има на 5 минути с автобус...

# 16
  • Мнения: 639
Благодарение на всички тези големи вериги,търговски центрове и молове,малкия бизнес умира Cry Всички ходят само в големите вериги да пазаруват,затова и аз съм се ориентирала на там и малкото оцелели съм сигурна,че и те ще го направят.

# 17
  • София
  • Мнения: 1
Здравейте, живея в зградата на МЕТРО СИТИ МОЛ Младост . Наскоро са наели фирма която да напълни мола. Що се отнася до Карфур помещенията не го позволяват . Най вероятно ще има заведения за бързо  хранене . За метрото да.... има проект но той е за напред ,след като се завърши връзката Младост - Дружба- летище т.е. най-рано след 5 години ще имаме връзка и с Младост 4 Simple Smile

# 18
  • Мнения: 243
Наскоро са наели фирма която да напълни мола.
Какво по-точно имаш предвид  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 1
Наели са фирма която да намери наематели на помещенията, и да започне  зградата да функционира по предназначение Simple Smile работи се усилено в рамките на 1 месец вече имаме 2 магазина на лицето на зградата  вътре в момента правят един за дрехи някакви си AVANTISS или нещо подобно, имаме и един за мебели Simple Smile Надявам се да съм била полезна Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3
Първо да ви кажа на всички, че ще има топла връзка с метрото. Метростанцията, която сега ще стартира предсрочно на 25-ти април няма нищо общо с тази, която ще бъде в сградата! Очаква се финансиране единствено, проектът е изготвен и одобрен. И да, наели сме фирма, която да управлява търговската част.

# 21
  • Мнения: 243
Първо да ви кажа на всички, че ще има топла връзка с метрото. Метростанцията, която сега ще стартира предсрочно на 25-ти април няма нищо общо с тази, която ще бъде в сградата! Очаква се финансиране единствено, проектът е изготвен и одобрен. И да, наели сме фирма, която да управлява търговската част.
Привет  Hug Кои сте Вие? И какво точно ще представлява така наречената "топла връзка"? Къде се предполага, че  ще се "свърже"? Живо ме интересуват отговорите.
Благодаря!

# 22
  • Мнения: 639
Мола е почти пълен,което е много добре Grinning На 15.10. е откриването

# 23
  • Мнения: 243
Мола е почти пълен,което е много добре Grinning На 15.10. е откриването

E, това трябва да е вица на деня  Joy
Офисите и жилищната част може и да са пълни, ама търговската  ooooh!

# 24
  • Мнения: 639
На първия етаж,всички магазини са заети,просто още не са започнали да се нанасят.Сега ще започнат септември най вероятно.На втория етаж има още свободни помещения,но както вървят нещата и те ще се запълнят.

# 25
  • Мнения: 243
Аааа, това е друга работа Wink Надявам се да се напълни! А надолу на -1?
Дано да отворят интересни магазини.

# 26
  • Мнения: 639
На -1 мисля,че ще бъде за ядене Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 1
Значи за третия етаж изобщо дане става дума? А  тези с мебелите защо се изнесоха преди  откриването точно хахаха

# 28
  • Мнения: 639
Миналата седмица бяха там,не знам да са се изнесли Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 243
Малко ми е съмнително как за десетина дена всичките празни магазини ще се нанесат за откриването  Thinking Вярно, че всички магазини са купени или отдадени под наем, ама честно казано не мисля, че някой ще се излъже да "заработи"  Rolling Eyes
Ако беше вярно онова, което говореха преди години, че сградата ще има топла връзка с метрото, щеше да има огромен човекопоток и положението щеше да е съвсем друго ...

# 30
  • Мнения: 639
Малко ми е съмнително как за десетина дена всичките празни магазини ще се нанесат за откриването  Thinking Вярно, че всички магазини са купени или отдадени под наем, ама честно казано не мисля, че някой ще се излъже да "заработи"  Rolling Eyes
Ако беше вярно онова, което говореха преди години, че сградата ще има топла връзка с метрото, щеше да има огромен човекопоток и положението щеше да е съвсем друго ...

Аз също имам магазин там и още нищо не съм започнала да правя Mr. Green
Метро ще има ама след две години Joy

# 31
  • София
  • Мнения: 1
Освен,че кметицата каза,че от догодина  започват да копаят връзката с Бизнес парка на сайта на метрото можете да видите  на картата,че наистина по проект метрото се отклонява от младост 1 по булевард Малинов и има 3 спирки и 4-та в Младост 4 . Дишайте спокойно метро ще има! http://www.metropolitan.bg/bg/map/  Mr. Green Що се  отнася до мола и да стане нещо според мен ще е пълна скука! Май  май няма да има един голям марков ,надявах се поне един за спортни стоки да направят ама уви  май няма  да стане.

# 32
  • Мнения: 12
Маминче прочетох, че живееш в тази сграда и в тази връзка искам да те питам продават ли се още апартаменти там и ако да на какви цени ориентировъчно на кв.м? Също ме интересува има ли гледка от там към Витоша, колко големи са апартаментите,?  Ако искаш може и като лично съобщение да ми пишеш или да ме насочиш с кого и на какъв телефон да се свържа за повече инфо, че нещо в нета само за офисите открих. Предварително благодаря.

# 33
  • София
  • Мнения: 1
Здравей ,за съжаление не съм аз човека който може да ти помогне .... В нашият вход всичко е продадено и почти всички са се нанесли ,някои си дават апартаментите под наем.... По размер са най-разнообразни от малки едностайни до огромни  мезонети  Simple Smile Ако се интересуваш сериозно можеш да отидеш при оправителя на зградата той можеби има повече информация защото познава повечето собственици. Той се намира  като влезнеш през централния вход на първия етаж .

# 34
  • Мнения: 12
много ти благодаря за инфото  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 1
Какво става с този наш мол  нали уж на 15.10.2012 щеше да е откриването днес  сме 11 и като гледам вътре е празно newsm78  май нищо няма  да  се пполучи ,все се надявах дда стане ама като гледам.............

# 36
  • Мнения: 243
Какво става с този наш мол  нали уж на 15.10.2012 щеше да е откриването днес  сме 11 и като гледам вътре е празно newsm78  май нищо няма  да  се пполучи ,все се надявах дда стане ама като гледам.............
Няяяякой хуууубав слъъънче дееен, в далееечното бъдеще може и да стане, ама силно ме съмнява  Thinking

# 37
  • Мнения: 639
Сега новото е,че на 01.11.12г. трябва да открие неофициално,а декември официално Whistling

# 38
  • София
  • Мнения: 1
А причината за отлагането?

# 39
  • Мнения: 243
Е, причината според мен е, че там магазините са меко казано обречени  Rolling Eyes каква им е далаверата на собствениците/наемателите да отварят магазини, да плащат наеми на 100%, да плащат заплати...
Така мисля аз  Rolling Eyes

# 40
  • София
  • Мнения: 1
Ами от това,че са празни- собствениците само  губят нали се сещаш,че за тия помещения има само разходи без нито 1 лев приход. От къде мислите идват заплатите на оправителя,чистачката,градинаря осветление,потдръжка и куп други неща....Аз  доколкото знам от неофициален източник вече са толкова назад ,че за 1 година наемателите няма да плащат наем на помещенията  само и само да ги привлекат. Освен това смятам,че обречени есилно преовиличено все пак зависи какво ще сложат вътре. На мене друго ми е чудно нали  уж имаше  наематели за  целия първи и почти целия втори етаж те къде са? newsm78 Кой знае какви далаверки се въртят ....

# 41
  • Мнения: 243
newsm78 Кой знае какви далаверки се въртят ....
newsm53

Мен друго ме вълнува ... онези, дето друсат хорА цяла вечер имат ли правото да надуват главите на живущите в блока примерно в 20:30 часа? Ясно ми е, че сградата е с някакъв смесен статут, не е само жилищна, ама...

# 42
  • София
  • Мнения: 1
За радост ние не ги чуваме  newsm03 но не ,не е редно оплачете се  да си изолират помещението  кви са тия работи ,то като цяло зградата не е добре шумоизолирана много се чува всичко....

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте,
случайно попаднах на темата, докато търсех друга информация във всезнаещия bg-mamma форум, и реших да споделя впечатления.

Преди 3 месеца за малко да вляза като наемател в Метро Сити Мол и добре, че се видях със стар приятел, който живее там, за да ме запознае със ситуацията. Това, което търсех беше офис около 100-ина квадрата, но избор там няма. Във вход А, който е в задната част на сградата и в близост до жилищните помещения, подходящи свободни офиси нямаше, но при трите ми посещения там, за да видя какво свободно има (вечер) шумът, подсвирканията, маршовете и музиката бяха меко казано стряскащи. Това разбрах, че идваше от зала за Народни танци. Единият път бяха отворили прозорците и се виждаха хорá и приклякания, а музиката ехтеше в съседните блокове. Дори на 100-ина метра, които вървях до колата, си беше притеснително силно. Нямам идея в затворените помещения до тях как това се е чувало. Вярно беше към 20 часа, но това означава, че е невъзможно да се работи до по-късно, а понякога се налага. Лично аз не знам как моят познат издържа със семейството си близо до народните танци, макар и да не е в пряко съседство с тях. Той ми сподели, че не музиката е дразнеща, а това, че в сградата има много метални конструкции и тропането предизвиква вибрации във всички посоки.

При следващи огледи във вход Б си харесах помещение, но моят познат ме предупреди, че положението там е същото, само дето постигат този ефект със зумба и тае-бо. Бил ги чувал много пъти, защото е клиент на някаква фирма в съседство. Там имало някаква спортна зала на 5-тия етаж. При положение, че всичко е заето от 7-ми нагоре, просто не остава избор. Молът с магазините е до 3-ти етаж. Той ми разказа и за всякакви други малки неуредици и неразбирателства сред управата и според него няма шансове с тази политика, която се води, тази сграда да придобие нормален вид за сериозна работа. Лично за мен тишината е от голямо значение, защото се занимаваме с обработка на информация и най-вече цифри. Не бих направил компромис дори и за по-ниския наем, който ми предложиха.

Та така

# 44
  • Мнения: 0
Здравейте на всички. Случайно попаднах на темата и реших да Ви дам малко светлина по въпроса. Аз се казвам Тома и съм представител на Делта 3, която е агенцията, която от скоро управлява търговските площи в  Metro City Trade & Business Center.
В сградата към момента има постоянен поток от 800 души. Повечето от тях няма да ги видите да се мотаят по цял ден в сградата, защото те работят в офис частта.

Първата копка на линията на новия лъч на Метрото беше направена преди месец. Това ще бъде единствения Търговски Център с топла връзка с метрото в София. Топла връзка означава, че от метростанцията хората ще могат директно да влизат в Търговския център. В момента има промоционални условия за наем, които с в пъти по-добри от другите наеми в района. Повече може да видите тук -

http://www.delta3.bg/Property/view/442/metro-city---targovski-i-biznes-tsentar

# 45
  • Мнения: 243
Здравейте, Тома!
Знае ли се къде точно ще е връзката с метрото?
И отново за тази група с народните танци - предполагам че сградата е с някакъв смесен статут, но явно на всички им пречи шума, който идва от там  Rolling Eyes не може ли да се направи нещо по въпроса?

# 46
  • Мнения: 0
Здравейте,
Благодаря за въпроса!
Сградата е със смесен статут. В нея има офиси, търговски площи, площи за заведения за хранене, има фитенс, зала за народни танци и т.н.
Относни шума от залата за танци - от 2 месеца ходя в сградата всяка седмица и досега нищо не съм чул, нито някой от наемателите се оплаква.
Метростанцията ще бъде на 15-тина метра в ляво от сградата. М/у сградата и кръстовищет  на бул. Александър Малниов и улица Филип Аврамов. Топла връзка ще съществува - вече 100% потвърдено.
За повече информация може да следите на delta3.bg или да ми пишете на staykov.delta3@gmail.com

# 47
  • Мнения: 3
Аз искам там да нема офис сега. Знам, че наемите са на нормални цени. Нещо ми е трудно телефон да намеря обаче  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт