Отговори
# 690
  • Мнения: 13
Аничка Praynig за татко ти да се оправи по-бързо и да овладеят тази Т Praynig
Сисли Praynig стискам палци всичко да мине по възможно най-лекия начин и да си гушкаш бебето скоро, не се притеснявай и мисли положително Peace

# 691
  • Мнения: 7 114
 Praynig Praynig Praynig за татко ти, Аничка. Дано наистина температурата не е заради някаква инфекция, но той никаква не трябва да има. Анито ще свикне, но сигурно когато си материализира представата за сестричето, с което заедно да си спят в стаята красива.  Laughing Ти все пак малко кротни.  Heart Eyes
Сисели, ако можеш да се настроиш, че познаваш вече болката и с нищо няма да бъдеш изненадана, ще боли по-малко. Не забравяй все пак колко е важно да пиеш вода, колко важно е да се раздвижваш по мъничко даже в реанимацията, а и после да не ползваш много леглото, ще бъде добре. Както и правилната изправена поза при ходене след операцията.
Миме, бързо оздравяване желая на всички ви и много оздравителни целувки на дребонките!   bouquet
Олче, много е голяма Ени, наистина! Що така чуждите деца растат толкова бързо представа си нямам.  Heart Eyes Grinning Компанията замина ли вече? Очаквах да поддържаш огъня сега тук.  Grinning
Жиема, приятни момичешки занимания. Дано и момчетата да се радват на хубав поход.
Благодаря ви, момичета. За съжаление не е толкова лесно съществуването на още 9 пръстчета да замени едно отрязано. То винаги ще се забелязва и ще се откроява.  Confused Аничка, аз също искам да си знае, но понякога мъдрото детенце ми изглежда толкова мъничко. а и след като попита нещо веднъж, помни го ужасно дълго.

# 692
  • София
  • Мнения: 5 079
рони,  hug
Много мразя да ръся мъдрости (демек утешителни глупости), само ще ти кажа, че имам много хубаво чувство за вас, всички. Hug Убедила съм се, че на Добрите и Хубави хора, Съдбата поднася болка и изпитания, за да ги подготви за нещо по - добро, за да направи Щастието им пълно и завършено. ГУШ и горе главата. Hug

Огън ще поддържам Laughing, в унисон с пушлявицата Витошка ooooh!, но ми е терсене, та знае ли се (минута за мрън Embarassed). Къщата ми никога не е била толкова тиха и подредена. Confused

Миме, бързо да ви пускат болестите... това с "чистите вируси", "поява на зъби", "амплитуди температурни" и невзимането на сериозни мерки, заради гореизброените "причини"... ми е болна тема... точно до бронхит го докараха Вели "лекари" на 10 м... настръхвам като си спомня колко тежко му мина и с колко години си съкратих живота. От тогава към диагнози, за "прост вирус", минаващ без лекарства, за седмица, с витамини и физиол. р-р и пр., съм много мнителна. Ама много.
Скорошно оздравяване на всички у дома, да се оправяте, че лято ви чака! sun

ани4ка, честита нова стая на твоето Ани, щастливо добременяване и по - малко (ако може никакви) тревоги с татко ти. Да мине и замине каквото се налага, и да не се притесняваш. Пиши как се развиват нещата. Hug

sisely, няма да отиваш със страх, всичко си струва за това, да си гушнеш рожбата. Hug
Много ще ни зарадваш със снимки на новата детска, че и аз съм на тази вълна и само събирам идеи в последно време... Ани4ка, и ти я покажи завършена, с Андреа барабар! Blush

Сега се чух с морските. Засега мога да докладвам, че плажуването минава приятно, единият брой (Големият) не мОж го изкара от водата  sport027, кисне до посиняване. Елината е по пясъчната част, дефилирането с плажни костУми, фръцкане и имитиране на позите на какичките, по хавлиите. sun
От 8ч тая сутрин се даваше зор да се ходи на "меЕто" (морето), дано само ги заваря и си ги прибера здрави. Praynig

Хубав и спокоен ден от мен! И да пишете. Kissing Heart

# 693
  • Мнения: 3 211
рони  Hug Трудно е да се обясни на малко дете смъртта, то големите не можем да го преодолеем, а какво остава на малката душичка. Габи беше на почти 3 години, когато внезапно почина чичо й (на мъжа ми малкия брат), тя много го обичаше. Аз й обясних, че е на небето и я гледа от там, тя плака, но някакси наистина прие, че я гледа от небето, качваше се на едно столче на терасата в апартамента на свекърва ми, където той живееше и му пееше песни, както обичаше да прави като жив Cry Според мен трябва да се споделят и тъжните моменти, те са част от нашия живот и децата трябва да са съпричастни. Нека да знае защо понякога се натъжаваш без причина Cry Hug Hug
Тази нощ Вики се събуди в 4 и пол. с лека температура, заспа чак в 6 след като я свали. Много се чудих дали да я будя за ясла, но накрая реших да я събудя и да отидем. Толкова ми е свито в момента. Може и да е добре и нищо да й няма, но пък може като легне да спи на обяд да вдигне пак, просто не знам какво става, беше й останала съвсем малко кашлица-отхрачваща и си беше добре, пак я повтаря ли? Close

# 694
  • София
  • Мнения: 1 537
Джиема, как ги разделяте така децата? При нас не става. Вики не може да спи без кака си, постоянно я търси.
А пък за пола съвсем сигурни ли сте? Нали знаеш, че децата имат 6-то чувство?
При нас може би се получава, защото още от бебе като беше сме оставяли баткото за по 1 нощ при баба и дядо, после и нея, но вече по-голяма след отбиването. И като е за по една нощ никак не им прави впечатление. Отделно Емо ходи още след втора група на лагер от градината за по една седмица. Тогава вече много говори за него, особено след 2, 3 ден, но не се разстройва чак. Повтаряме по няколко пъти къде е, какво прави и кога ще си дойде. Сега двете вечери като си бяхме самички все тръгваше да нарежда и за него по масата разни неща от храната или в магазина искаше да взимаме и за него нещо, но после се сещаше и казваше, а ние сме сами днес, утре с Емо.. и така Simple Smile Не знам дали сме прави, но не ни се получават драми. А те обичат да ходят по планини - Емо се запали покрай татко си, ние на този етап няма как да ги придружаваме.
А за пола - вече на два пъти ми каза доктора, а му имам пълно доверие за всичко и апаратурата му е много добра, та не вярвам да има грешка. Вярно е това за детската интуиция, но тя по-скоро се зарази от желанието на батко й за братче. В началото говореше само за бебе и после след неговите думи се превърна в "момче"  Grinning Живи и здрави да сме само.
Оздравявайте бързо цялото семейство, Вери.  fingerscrossed

Сисли
, да ти кажа и аз като минала по този път два пъти - Рони ти е написала най-важното супер точно: движението, пиене на много вода и изправената стойка. За мен второто секцио мина в пъти по-леко, въпреки че самата операция ми беше по спешност и е продължила близо 2 часа (бях с пълна упойка). Възстановяването ми беше много по-бързо. Отдавам го най-вече на това, че макар и за 3 метра ме вдигнаха още същата вечер (и двете деца са раждани по обед, но след първото, раздвижването ми беше на следващата сутрин). Не се настройвай да мислиш за болката, мисли си за дечицата. Първата нощ след раждането на Гергана разбираемо не спах много, но през цялото време си представях как ходя по улиците хванала двете си деца в двете си ръце и това ме караше да се усмихвам.  Heart Eyes Пиенето на вода ще ти помогне и за кръвното, и за кърменето. Няма значение, че първите дни не се яде много, важно е да пиеш вода, кърма ще си имаш. Стискам палци всичко да мине леко за теб и бебката.  Hug

Аничка,
честито пренасяне на Анито в детската стая. Все така да си я харесва и да свикне бързичко да си спи целонощно там.  Grinning Ще чакаме да покажеш някоя снимка. Извинявай, ако е имало, но последните бяха от ФБ, а аз там нали не ги виждам...
Стискам палци за татко ти всичко да се нареди добре и да не се тревожиш ти.  Hug

Миме, имаш стиснати палци от нас да се оправяте бързо целофамилно. Неприятно наистина какъв е този вирус...  Hug

Рони, направо настръхнах като те четях. Не мога и да си представя какъв ужас си/сте изживели.  hug Много прегръдки от нас  Hug Hug
Емо беше на 3 и половина, когато почина свекърва ми. Той прекарваше доста време с нея и много я обичаше. И ние му обяснихме за небето и как тя го гледа от там и продължава да го обича. Периодически се сеща и говори за нея, мисля, че на тези годинки могат по малко вече да разберат нещатa. Само споделям  Hug Hug

Олче, много приятни морски занимания на дечицата си описала. Все така да им харесва и да са ти здрави. Ще си говорите по тел. честичко и ей го къде е, ще се изтърколи седмичката и ще сте при тях.  Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 1 537
Къде сте, момичета? Май всички се крият от жегите.

Сисли
, ти не трябваше ли да си на 4.07. на преглед за бебката - кажи как вървят нещата ?

Надявам се всички болнички от изминалите дни да са вече възстановени  Hug
Ходят ли дечицата ви още на ясла/градина или ги спирате вече за лятото?
Гергана е в сборна група, но с нейните си лелички и в нейната си стая и засега се чувства добре. Въпреки че видях тези дни като я взимах няколко дечица от другата група - по-малки са и се разплакват като се появи някоя майка да взима детенце, но тя не се впечатлява много от това.
Единственият проблем е, че направихме две поредни вечери излизания и съответно по-късно лягане и тази сутрин вече беше страшна мъка ставането, но все ще оцелеем някак до уикенда.  Grinning

Желая ви хубав и спокоен ден. Пазете се от слънцето.   bouquet

# 696
  • Мнения: 309
Привет от дълбоката австрийска провинция! Grinning
Нашето приключение Катар приключи!С много нерви и неприятности си заминахме към края на юни за България.Бяхме си вкъщи точно 3 дни и заминахме за Австрия.Мъжа ми си намери нова работа в България, която започва с 3 месеца командировка в Австрия, а може и да се удължи.Щастливи сме, че най- сетне отново сме в Европа.От пустинята, сега сме на другата крайност- в гората! JoyНия не може да се нарадва, че може да излиза навън! Laughing
На всички болнички желая бързо оздравяване! Hug
Аничка, надявам се татко ти да е вече по-добре и всички лоши неща да са зад гърба му! Hug
Поемче, как е твоя татко, дано всичко е наред! Hug
Прекрасни летни дни, момичета! Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 1 537
Принцеске, много се радвам за вас! Звучиш по съвсем друг начин.  Simple Smile
Късмет на мъжа ти с новата работа - дано е нещото, за което сте си мечтали!
А на Ния - много весели игри на открито.  Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 494
Еййй,Принцеске,опасни сте!Толкова авантюристи4ни!Браво на вас!Много се радвам за вас и ви желая много успехи и добро настроение!
Относно градините-при нас градината затваря за 3 седмици и  може да ходи в съседната,но това за мен изобщо не е алтернатива и ще се гледаме вкъщи:)

# 699
  • Мнения: 172
Еййй принцеске, супер! Звучиш много добре, мноо се радвам, че сте избягали от пустинята! Сигурна съм, че само хубавини ви предстоят!  Hug
Джема, ние не сме в сборна група...и се прибираме от градина с голяяямо нежелание  ooooh! Реве, че исам да го взема- от както се е затоплило стоят целодневно на двора и горяма игра играят явно. Много сладка тази Гери  Heart Eyes И какви умозаключения прави... дори не мога да си представя Сами да иска да си даде нещичко негово на някого друг...сигурно е страхотно да виждаш любовта между децата си  Heart Eyes
 Мара Подробната, вие дълго чакахте за градина в немско, нали? Оправи ли се фурийката? Беше споделила за някакви ушни проблеми? Няма ли да си идвате към БГ и към Варна  Mr. Green
 При нас...Сами е от късокосместите вече  Joy Много ми е странен, различен, момчерлеещ...но вече няма да го подстригвам  Crossing Arms  Crazy Правихме му и една фотосесия захедни детски дрешки и когато ми пратят снимчиците ще го покажа/все още беше дългокосо русо / .
 
  

Последна редакция: чт, 05 юли 2012, 16:55 от poem

# 700
  • Мнения: 7 114
Поемче, заслужавате татко ти да се пребори и да води пълноценен живот. Да се радва на красивото си внуче, което е върнат спомен за детството на неговото лично пораснало момиченце и ако случайно е имало пропуски навремето, да си ги наваксат със Сами в игри и приключения.  Hug
Браво, Принцеске! Дано да ти харесва дълго далече от цивилизацията в горите австрийски.  Grinning
Жиема, явно не само при нас има проблем със спането. През деня вече не се спи, че "на Мария не й остана време да спи днес" (работи баба си максимално малкото джереме  Crossing Arms), но и нощем не спи, защото хърка като банциг.
Преди малко се върнахме от УНГ-преглед след като вчера на два пъти й се "запуши ухото"+нощните будувания и нестихващ вече не знам колко време секрет. Минаваме на анти алергична терапия за известно време и ще видим кога ще се срещнем пак с лекаря. Вече леко полека започнах да се настройвам за отчаткване на третата сливица, че е изключително досадно нещо.
Олче, мерсаж за морското приключение на Манекенката и Морякът.  Grinning Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 285
Здравейте да се отчетем и ние
Аз си ви чета но при нас няма с какво да се похваля гледаме се в къщи или по точно само около обяд през останалото време сме навън Тайфунките правят беля след беля но поне сме здравички и с нетърпение чакат другата неделя когато пътуваме към морето , на тях ще им е първо посещение много се радват. Отиваме при брат ми в Бургас така че бургаските майки искат да се видят с нас пратете едно ЛС с координати  Mr. Green
Принцеске радвам се за вас в Австрия със сигурност се чувствате много по добре  Hug
Рони  Hug Аз съм на мнение че децата трябва да знаят всичко бяха около 2,6 г когато ме попитаха кой е на една снимка в спалнята /в спалнята имаме голям портрет на моята прабаба/аз им обясних коя е и им казах че сега е горе при звездичките и от тогава ти знаят и не ми питат.
Олче как са морските.

# 702
  • София
  • Мнения: 5 079
Морските са екстра, правят баба си и дядо си хахо, не слушат хич... но здрави да са, в неделя при тях каца лошото ченге (демек моя милост Mr. Green) и ще имат друг обект на тормозене. Whistling
Мерси ви на всички, които ни споменават. Heart Eyes Hug bouquet

поемче, дано татко ти ви изненада всички и възстановяването му е по - успешно и от най - смелите прогнози. Praynig
Самчи наистина голям мъж така, но той всякак си е хубавец голям. Да го нацелуваш.

принцескее, тези дни си мислих за вас, как сте "там" в пустинята на тези жеги дето тук ни морят.. Голяма изненада ни поднесе, пожелавам ти все на хубаво, че и на по - хубаво да се развиват вече нещата.
Покажи Ния, че я забравихме. Crossing Arms

Сега, за сега ви казвам чаЛ, ще се опитам да се включа от мястото на събитието, дано wireless-а е читав.

Целувки на всички малки сладурковци, да са здравички и много да ги слушате. Hug

# 703
  • Мнения: 581
Здравейте и от нас. Спряхме Гришко от яслата вече оконочателно. Яслата излиза в ремонт и децата ще трябва да ходят на другия край на града. Това хич не ни устройва. Затова сега на есен с песен на градина. Гледа го баба му.
Олче, с баба на море  Sunglasses Wink Sunglasses Wink И моите ходят всеки ден от началото на седмицата на море. Лудницата е пълна, въртят баба си и дядо си както си искат. Излизане от водата няма, но поне водата е топла като чай.
Поемче дано баща ти се оправи !
Принцеса Рая много се радвам, че кошмарът наречен Катар свърши вече. В Европа вече е нещо съвсем друго.
Рони дано Мария се оправи само с лекарства, да не се налага махане на 2 сливица. Децата обикновенно я израстват  до 7год и не се налага махане. Дано и при вас е така  Peace
Мария е една малка принцеса от снимките във Ф.
Вери Найс как е Вики?
Аничка пази се! Дано всичко е наред с баща ти!!!
Сислей пази се и ти не остана много.

Когато Валя беше на  2г 8 мес почина леля ми. Поне един месец я търсеше и питаше къде е. Апартамента и остана празен. Валя с баба си ходиха да поливат цветята и тя казваше че леля и е там в апартамента. Но това мина вече от много години не я е споменавала. Обеснявахме и че е звездичка на небето.
Мимето - оздравявайте всички и дано този Хамерикански вирус не се окаже нещо по -сериозно!!!

# 704
  • Мнения: 9
Здравейте мами.
Пак се изгубих, но ви чета редовно. Ей, вече се вижда края на тази тема.
Как ви понасят жегите. Ужасен мор е навън. Хей, бременилки надявам се, че сте добре и стискам палци за скорошни бебешки новини.
Аз в момента стягам багажа и после дим да ме няма към гръзкото море, както казва Калина.  Grinning
Хубава почивка пожелавам на всички и до скоро. юЦелувки от мен.
Калина снощи цяла вечер ходи с пояс из къщи. Сухи тренировки.

Общи условия

Активация на акаунт