Отговори
# 705
  • Мнения: 13
ma_lolo весело изкарване на море! Защо всички сте се юрнали към Гръцко и Турско?(визирам и доста мои познати, които гледам по фейса почиват в съседко) нашето море на мен си ми е много миличко и хубаво Heart Eyes
Принцеса Рая браво на вас, много сте оправни!В Австрия предполагам е хубаво, хайде да ни пуснеш снимчици от там Wink
Как ми се иска и на мен да се преместим на стария континент, че тази часова разлика ме побърква и за пътуване е ад(в най-добрия случай 10 часа със самолет) ooooh!
Поемче как е татко ти?
Рони вие на море ще водите ли принцеса Мария?
Олче ти кога застъпваш морската смяна?
В събота водих Диди на басейн, леле няма такъв кеф, не мож я изкара от водата Laughing
Цунки от нас и до скоро  bouquet

# 706
  • Мнения: 541
Само ви прочитам набързо, все не намирам време да се разпиша подобаващо  Crazy Дооправянето на стаята и подготовката за бебето ми заемат мнооого време.Имам чувството, че никога няма да приключа  Tired Направила съм си един голям списък със задачи и той все си стои небутнат, а аз не се спирам  ooooh! Направо издивявам вече.Да не говорим, че в жегата съм като костенурка  ooooh!Така ми се иска да забегна някъде без дете и без мъж  Mr. Green Анито я бяха взели за уикенда, но аз пак не се спрях  Crazy Добре че дойде една моя приятелка от Варна, да изляза за малко от вкъщи  Mr. Green
Принцеске много се радвам, че сте се отървали от пустинята и дано вече се наредят нещата при вас  Hug Heart Eyes
Страхотно изкарване на всички, които ще ходят на почивка  Hug

# 707
  • Мнения: 7 111
Миме, завидях ви за плажа. И аз искам такъв.
Хубаво да си изкарате по гръцко, Ма Лоло. И на Калинчето много спокойно и усмихнато море, че после и снимки да видим. Simple Smile
Аничка, още мъничко почакай преди да забегнеш на мъж и дете, не че и тогава ще бъдеш без дете. Simple Smile
Приятна ваканция на Гришко!
Олче, хубаво да си нагушкаш Чернушка и Катранчо. Че и време за включване от мястото на събитието с подобаващ снимков материал да отчетеш.
Пиша, а Мария ми пее "черен влак се композира, Ленче бе ..."  Joy
Как да не го води човек на море това водно торпедо. От онзи ден опява, че много и липсва морето и утре, когато се наспи трябва да я водим на море отново.
Миме, има доста причини вече хората да се ориентират към комшийските морета. Обслужване, ЧИСТОТА, цени ...
Я малко снимки да пльокшна.
Май от тези циганьорчести снимки натам не съм показвала. Има и едни кофти вандалски кадри.  
http://glorimaria.snimka.bg/children/2012.670889.27762977

# 708
  • Мнения: 541
РОНИ, отваря ми този сайт http://www.cybercrime.bg/bg  Shocked

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте и от нас  Hug
на всичките ни бременлийки, леко добременяване и да се пазите от жегите  Hug
Далинка най-накрая и нея я огря и вчера направи първа баня  Party няма такова щастие и кеф, бяхме ходили два пъти до сега на плаж, но защото все нещо не беше съвсем здрава, не й беше позволено да припарва до водата. Сега обаче и тя намаза  Crazy
Последните дни все гледам да й направя кефа когато мога, че с тия болести я ограничавам от всякъде иначе... ходихме 4 дни на ясла миналия месец и толкоз беше  Tired
От днес отново е при децата, че голяма скука сама по цял ден с две баби.  Peace
Ходихме и на пони и на пясъчни скулптури, кара си колелото (вярно малкото) и тротинетката... но е много щастлива, щото само плаче за тях като излизаме рано сутрин.
При мен вече ще понамалее работата и може и да ни се наложи да отидем до майка ми за известно време, че финасите и те ще се стопят... хич и не ми се мисли обаче как ще се доберем в тези жеги като знам колко часа път са това...  ooooh!
Тази вечер имахме гости, две приятелки мои с децата им и ... моето дете яде!!! не можах да я позная... до сега не беше близвала таратор, ни краставица, ни ... никакви плодове и зеленчуци... е няма такова злоядо дете просто  Twisted Evil На мен ми отказва всичко... но като й предложи едната ми приятелка, да видите... чак втора порция изяде  Mr. Green Heart Eyes
 Приятна отпуска на всички запътили се туристи  Hug Heart Eyes

П.П. Рони, аз много не разбрах какво ви се е случило, но преди доста години, пак в градския транспорт в София имахме и ние проблем. След някакъв трясък, автобуса спря и се оказа, че има на едното стъкло дупка от куршум... после даже бяха викали брат ми за свидетел... Вашето разбрах че е вандализъм... дори не смея и да си помисля какво сте преживели...  Hug Hug Hug Марчето, да се оправя  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 7 111
Браво на Дали! ДА се изненада човек как могат и да ядат понякога тези овнести деца.  Hug Дано да й бъде хубаво отново при дечицата и да не прихваща от тях никакви вируси. Бен, дано и ти откриеш нещо подходящо, докато се върне ритъмът на същинската ти работа. 
Аничка, не знам защо се отваря това. Снимките са качени в снимка бг.
След случката с камъните по автобуса се возя доста често на такси, защото се оказа че същите вандали са пияни, рецидивисти, но и луди и това е добър повод да бъдат пуснати само ден след погрома и да си се возят пак така фиркани по същата линия.  Tired

# 711
  • София
  • Мнения: 1 535
Рони, на мен ми се отварят нормално снимките. И виждам, че и Мария оценява любимия ми напоследък Be free сладолед на Дарко  Heart Eyes. Да я нацелуваш красавицата от нас.  Grinning Дано хъркането се е повлияло добре от новата терапия и стискам палци да не стигате до махане на сливица, пък макар и само трета. И аз знам, че до 7 г. не е хубаво да се прибягва до таз манипулация. На мен са ми махнати и трите на 7-8 г. и впоследствие се сдобих с чуден хроничен фарингит. От години не пия нищо газирано, от хладилник директно също не мога да пия и въобще гърлото си ми е слабо място (гласа ми пада много лесно). Та съм на мнение, че тоз орган си има своята функция в организма ни.

Бен, браво на Дали за доброто похапване с приятелчета. Организирай й по-често такива срещички и току-виж и станало навик.  Simple Smile Стискам ти палци да намерите оптималния вариант за вашето лято и да се възползвате максимално от моренцето.

Хубави морски моменти и на ма_лоло и фамилия, както и на вашата дружина, Олче. Чакаме включване и морски отчет. Simple Smile
Ние също, живот и здраве, планираме една седмичка на Тасос.
Миме, на нас ще ни е сефте с децата на чуждо море - да ти кажа точно заради чистота, цени и разстояние, ако щеш се преориентирахме тази година. Дано се окажат оправдани очакванията ни. Ще разказвам към края на месеца.

Поемче, покажи и тук снимчици от двете визии на русокоско Simple Smile  А положителните ни мисли си ги имаш...Hug

Аничка, на финала си вече, поспри със задачките. Стискам палци да се насладиш на последните приготовления и да не се натоварваш толкова.  Hug

Сисли, имаш стиснатите ми палци за утре - всичко да мине като по вода и те чакаме да се похвалиш.  Hug  Heart Eyes

Аз пък си чакам прегледа в четвъртък, че сякаш много време мина от последния... Отделно две близки приятелки са в деветия също и с една дума ми е едно бебешко настроението....  Heart Eyes

# 712
  • София
  • Мнения: 1 535
Да се запиша пак след мой пост Simple Smile
Надзъртах тия дни за новинки от Сисли, и в юлската темичка надзъртах, но и там няма. Сигурно ще се включи от домашен терен. Стискам палци раждането да е минало както си трябва и да са добре с бебката. 

Да се отчета след вчерашния мой преглед - по-спокойна не съм излизала от кабинета  Grinning, направо съм много щастлива от снощи, пу-пу  Heart Eyes Бебката расте много добре и док ми каза да забравя за притеснението, което имахме покрай развитието на червата й (че се виждаха по-светли от самото начало), защото, ако е било въпрос на някаква аномалия в тези ми седмици е щяло да се види. Дай Боже всичко да е точно така  Praynig Отделно състоянито на шева от секциото е добро, няма напрежение там и каза, че чак в осми месец ще го следим по-изкъсо (а миналия път от петия лежах). Даде зелена светлина за моренцето след десетина дни. Та така - аз щастлива  Grinning
И довечера забягваме пак на басейнче в Долна баня - да се скрием от 40-градусовите жеги, които ни обещават.
Пожелавам хубав петък на всички и се пазете и вие, и дечицата.   bouquet

# 713
  • Мнения: 44
Прекрасни дечица, смели майки, морски поздрави- все хубави неща виждам. Не съм влизала, че си натрупах на главата още няколко задачки. Явно се чуствам жива, когато ми е трудно... Ма кой каквото си направи... и аз така "Като е гарга, да е рошава..."
Никаква почивка не виждам за нас тази година. С тоя ремонт дето подхванахме и "редовното" плащане на заплатата на Васко.....нямам думи направо. Но няма да ви развалям настроението - искам да пожелая на всички скоро раждащи или наскоро родили много бързо възстановяване и едни здрави, прекрасни дечица.
Морските ви снимки ще са ми утеха, така че не се стискайте, моля...  Laughing

# 714
  • Мнения: 13
Днес правим точно 7 месеца  newsm44! Черпя виртуално с пожеланието да ми е здраво, все така любопитно и чаровно усмихнато сладкото ми Емили  Heart Eyes
Пожелавам ви прекрасни почивни дни и морски почивки, и аз ще въздишам тайничко разглеждайки снимки  bouquet

# 715
  • Мнения: 65
Здравейте!
Минавам да се отчета.  Grinning
Сестричката на Пресиана се роди на 11 юли в АГ болница-Варна с цезарово сечение и спинална упойка /успях този път да си чуя детенцето как изплаква и да си го видя/ в 9,25 сутринта. Нарекохме я МИРА. Тежи 3450кг и е висока 51см.
Хайде бай, че ме викат!  Laughing

# 716
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Сисли, честито! Да ви е жива и здрава! Голяма да порасне и да стане добър човек! Да ви е радост и опора!   bouquet
Мама герой си ти, прекрасни мерки има слънчицето.  Heart Eyes  Hug

Прекрасно изкарване пожелавам на всички почиващи и плажуващи! Hug

# 717
  • Мнения: 3 211
Сисли, честито ви малко съкровище! Да ви е здрава, щастлива и късметлийка!

# 718
  • София
  • Мнения: 1 535
Sisely, честита втора дъщеричка!!! Жива и здрава да е, да носи много радост в семейството ви!
Чудесни мерки наистина, а как само те бяха стреснали, че ще е мъничка. Важното е, че всичко е наред   bouquet И сте избрали много хубаво име  Heart Eyes Ще чакаме по-подробен разказ и да ни ги покажеш двете с каката.

Миме, честита месечинка и на твоето малко слънчице. Все така да ви радва. Покажи и ти снимчици Simple Smile

Жабче,
и ти липсваш с разкази и снимки за твоите бандитки Simple Smile

Ние днес следобед си чакаме баткото след едноседмичен лагер от градината - да видим на кого повече ще му е домъчняло за останалите от фамилията.  Grinning

# 719
  • Мнения: 494
Добре дошла на Мира!
Да ви е жива и здрава и да радва вси4ки около нея!Желаем и прекрасно детство и страхотни игри!

Общи условия

Активация на акаунт