"Дързост и красота"- тема73:"Кой вярва на сълзи"

  • 31 771
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте фенове на ДиК! Верни ли са слуховете за ново интро на филма или да не чакаме такова нещо? Би било добре да подновят поне интрото, че това от 2004 година е още.

# 16
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086

Все още в шок от ужасния инцидент, Амбър намира сили да поеме контрола на ситуацията, за да спаси живота на Лиъм. Обажда се на Бил, който още повече полудява от новината, че Лиъм е зле и е загубил съзнание.
 Когато Бил научава за инцидента, той веднага обвинява Амбър, че умишлено се опитва да убие Лиъм. Въпреки протеста ѝ, че е спасила живота му, той не се интересува, защото синът му е в кома.
Макар и в леглото, Брук се тревожи за децата- дали е подписала съгласието за излета. Ридж я успокоява, че вече я е сложил в раничката му. Възхищава ѝ се колко е загрижена. Естествено разговорът минава на Хоуп. Брук е убедена, че с Лиъм ще се разделят.
Лекарят на Лиъм информира семейството му, че травмите му може да бъдат още по-животозастрашаващи, поради травмата на главата, която наскоро е получил. Бил не вярва на ушите си.
Край леглото на сина си Бил изпитва емоции, които никога не е изпитвал преди. Непрекъснато обвинява Амбър в опит да го убие.
Брук и Ридж славословят съдбата, че животът им е толкова прекрасен...

 Бил е претоварен с емоции от тежкото състояние на Лиъм и се заклева да го предпази от Амбър. Заклева се, че ще да бъде арестувана и хвърлена в затвора за опит за убийство.
Кейти разказва на Хоуп, Брук и Ридж за тежкото състояние на Лиъм.
Бил е притеснен  на сутринта за състоянието на сина си, защото след снощи, когато е отворил очи, Лиъм е отново неадекватен. Амбър е още там, когато там идва Лейтенант Бейкър-старши. Повикан е от Бил, за да разбере подробности за експлозията. Той не изключва умисъл от нейна страна, защото добре я познава. Бил му препоръчва изобщо да не ѝ вярва.
Кейти споделя тревогите си за Бил и Лиъм. Притеснена е, че Бил се конфронтира с Амбър и ето какво е станало с Лиъм. Кейти изобщо не вярва за бащинството. Брук я моли да приеме реалността, нали докторът е потвърдил. "Когато се отнася за Амбър, нищо не е сигурно"- също разсъждава Ридж.
Полицаят не иска да арестува Амбър, защото са проверили и са установили, че е било инцидент. Бил продължава да я заплашва.
Кейти също не вярва, че в случая Амбър е решила да навреди на сина му. Но според нея Бил не разсъждава трезво.
Амбър влиза при Лиъм, който е в безсъзнание. "Толкова си сладък, Лиъм"- възхищава му се тя. Знае, че да има дете от нея не е каквото той би искал. Съжалява, че е съсипала живота му. "Какво ти направих!"- разплаква се тя. Хоуп е влязла и казва : "И аз бих искала да зная...". Амбър се сепва.
Бил отива да приключи сделката за имота в Малибу. Ник му препоръчва да сложи ограда на високата тераса. Преди време е паднала една жена, нека да внимава, може да стане инцидент...
Хоуп настоява, че Амбър е предизвикала инцидента, за да манипулира всички.  Настоява да го остави на мира ако наистина държи на него, както твърди. Обменят си остри реплики, тъй като става дума за това  кой ще има бъдеще с Лиъм.
Бил фантазира как ще убие Амбър. В ушите му кънтят собствените му думи: "Трябва да се справя с Амбър..."

# 17
  • Мнения: 0
Като свърши филма се чу новата музика, значи трябва да има ново интро!  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 18
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Като свърши филма се чу новата музика, значи трябва да има ново интро! 
Ето го прословутото интро:

# 19
  • Мнения: 0
Като свърши филма се чу новата музика, значи трябва да има ново интро!  
Ето го прословутото интро:
Много е хубаво, но въпросът е дали ще се излъчва, днес още беше досегашното. newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Последна редакция: вт, 28 фев 2012, 18:03 от Oliver Jones

# 20
  • Мнения: 144
Добре дошъл сред феновете на ДиК,  Oliver Jones  Hug
Предполагам, че и ти си също запален ДиК фен като нас след като те интересуват такива детайли като интрото на филма?

Марси, чудесно е че си успяла да освежиш с новите елементи първата страница   bouquet!

# 21
  • Мнения: 0
Добре дошъл сред феновете на ДиК,  Oliver Jones  Hug
Предполагам, че и ти си също запален ДиК фен като нас след като те интересуват такива детайли като интрото на филма?
   bouquet!

Благодаря! Да, изключително съм запален по филма! Цял ден следя стари епизоди, и направо живея в сериала, което не знам дали е хубаво. Жалко, че съм нямал възможност да гледам филма от началото - не съм бил роден, когато е започнал в БГ! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 22
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Да, изключително съм запален по филма! Цял ден следя стари епизоди, и направо живея в сериала, което не знам дали е хубаво. Жалко, че съм нямал възможност да гледам филма от началото - не съм бил роден, когато е започнал в БГ!

Ох,  караш ме да се чувствам стара като Брук

Това е шегичка, но...  сигурно ще позная ако кажа, че харесваш мнооого Брук newsm78

# 23
  • Мнения: 0
Като чета старите теми - вие много обсъждате тази Брук. Кой я мрази, кой не.... Аз не знам преди 2000 епизод каква е била, но след това доста мъже имаше. Имам въпрос: мога ли да поствам видео с епизода, който е бил днес? Така както ти си постнала интрото?

# 24
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Пълните епизоди ги постват horormen и oknevenko във v box:

                                     B&B

Повечето са с дублаж, но ако разбираш английски, в You tube  ги има всякакви - откъси, цели епизоди....., каквото ти душа иска

# 25
  • Мнения: 0
Аз също имам профил и качвам всичко там:
http://vbox7.com/user:boldandbeautiful
Окневенко ги качва последно излъчените епизоди, хоррормен качва най-новите, аз съм се постарал уж да правя и двете. Не си правя реклама, и с двамата сме приятели там и обичаме филма!
Така и не разбрах даваш ли да поствам по 1 видео след всеки излъчен епизод, за да може повече хора да имат възможност да гледат? Питам те защото май ти си модератора тук(или греша)?
ПП Благодаря, Чарлз Брейди!

# 26
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Добре дошъл, Oliver Jones и от мен!  Hug
Днешния епизод много ми хареса. Амбър наистина съжалява за случилото се, може да е лъжкиня и да e жадна за пари, но наистина се разкайва.  Grinning

# 27
  • Мнения: 65
Новото интро е ужасно! Винаги съм харесвал първото, трудно преглътнах промяната му. Носеше ми винаги приятни спомени за детството и за това колко интересно ми се е струвало тогава. И освен това музиката е много по-динамична и ефектна. Като слушам сега нищо не ми трепва, а и ефектите, които са добавили са изключително неестествени... а да не говорим, че повечето актьори са като мумии в лицата. Много лоша работа, поне за мен. Радвам се на хората, на които им харесва, аз го превъртам винаги! Grinning

# 28
  • в омагьосващият свят на изкуството, киното и вечната любов
  • Мнения: 1 107
Е, това интро беше много готино.  Hug Като го даваха бинаги гледах  интерес снимките на всички герои.  Peace

# 29
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Добре дошъл, Oliver Jones и от мен!  Hug
Днешния епизод много ми хареса. Амбър наистина съжалява за случилото се, може да е лъжкиня и да e жадна за пари, но наистина се разкайва.  Grinning
Да се разкайваш значи да поправиш нанесената щета. На думи всеки може да се разкайва.  Naughty

Оливър, този въпрос може да го зададеш на tatti, защото мисля, че не позволяват  качването на видео с такава дължина.

Общи условия

Активация на акаунт