Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 3 296
Аз пак не разбрах, защо на лични да ти пишем? Не може ли тук да ни убедиш, че и 18 годишните слушат СНАП?

Kissing You Good Night , чета ти постовете и настоявам, че нещо ни мотаеш. Не си ученик. Искаш да печелиш на наш гръб.

# 106
  • Мнения: 41 750
И аз мисля, че стилът му не е на ученик, ама пък в края на краищата той е индигово дете с екстрасензорни способности, та може това да е повлияло. Я как е получил видение за шамарите, с които възпитаваме децата си, за липсата на любов и пр. Същи ясновидец.

# 107
  • Мнения: 10
Аз пак не разбрах, защо на лични да ти пишем? Не може ли тук да ни убедиш, че и 18 годишните слушат СНАП?

Kissing You Good Night , чета ти постовете и настоявам, че нещо ни мотаеш. Не си ученик. Искаш да печелиш на наш гръб.

За личните въпросът е принципен - в много от другите форуми, в които членувам, не е позволено да се оставят телефони, скайпове, пощи, фейсбуци и адреси в публикации. а затова, че и 18-годишните слушали СНАП.... Сами си казахте, че четете всичко само по повърхността. Иначе няма никаква видима причина да ръсите такива видимо несвързани бисери (да не използвам точния термин, че сигурно вече зле ви става от речника ми). Вникнете малко в дълбочина, ако обичате! Това ще е най-голямата радост за мене! Simple Smile

И аз мисля, че стилът му не е на ученик, ама пък в края на краищата той е индигово дете с екстрасензорни способности, та може това да е повлияло. Я как е получил видение за шамарите, с които възпитаваме децата си, за липсата на любов и пр. Същи ясновидец.

О-хоооо-, Черна Станция, дете слънчево, ти пак влезе в радиоефира! Пак предаваш в полза на майките разни глупави предавания с явната саможертвена цел да ме отвлечеш от мисълта ми, ама всичко е много плитко зарито. Иначе си забавна... И много интересна. Само да не се окажеш някоя такава личност, която е само един кух никнейм и нищо повече. Много ще ми е мъчно, да знаеш!

Андариел, ти май сама се саморазкри:

точно защото съм добра душа, насочвам вниманието на майките към реалните проблеми, които детето може да има с развитието или с родителите си, вместо да ги будалкам с някакви индиго-кристални истории и аури. Повече добро ще направят на себе си и на деацата си, ако се занимават с тях с някакви положителни неща, учат ги кое е добро и кое зло, кое е добре и кое не. Една приказка да прочетат, пак е файда.
Между друото, точно оригиналната Андарие хич не е добра душа. Май не си играл Диабло.
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://classic.battle.net/ima … EwAw&dur=1344

Поздравления за честността! Simple Smile Между нас казано, когато играех игри, вие в масовия случай сте гледали компютрите какво са от екрана на телевизора "Търново 85" вкъщи, когато дават американски полицейски филм. Бях на 4 (1997), когато вкъщи се появи първата такава машина. Така че по силата на най-елементарната логика е по-рано да се наситя на подобни занимавки и да си намеря нещо друго за играчка по компютъра. Никога не съм бил в състояние да си представя някой да играе на игри цял живот и това да е единственото, за което използва компютъра.

А колкото за индиговите деца - ние не сме секта - форумът, който сме, като се събираме, почти никога не говорим за духовност, ами най-често се лигавим и се държим като деца (повечето като 5-годишни, рядко като по-големи). Духовността, преживяванията и прозренията си ги държим за във форума. Нека там сме големи и сериозни, на срещите можем малко да му отпуснем края и да се разкиснем.... това, че правим медитации, не може да ни категоризира безапелационно като секта или някаква там кой знае каква чудесия.
Не караме никого да вярва в каквото и да е било - той вярва в каквото му харесва и му е удобно - това е най-страшната черта на нашата идея е, че нямаме нито една догма, та нашите критици и противници, ако могат така да се нарекат, така че няма по какво толкова да ни ударят... Колко сме гадни и лоши, нали? Нямаме църкви, нямаме попове, нямаме митрополити и тем подобни глупости. Събирането ни най-често е в кръг, та сме равни помежду си - дори и водача и най-незапознатият с нашите разговори неща са равни, но това е, когато го ударим на духовност. Проповядваме възпитание на децата без шамари и овикване - това пък вече ако е сектантско, аз ставам трамвай на новооткриващата се линия между ЖК "Христо Ботев" и центъра. Да ме трошат циганите, да ме плюят, да ме храчат, да ме пикаят.

А колкото до твърдението на Грета Ей, че искам да печеля нещо на ваш гръб... Не мога да разбера какво толкова иска да каже - пари ли - че аз не я знам къде живее (може да живее на другия край на Галактиката) - или кой знае какво? За ученика не съм ученик - сега съм на самостоятелна форма на обучение, защото една групичка говеда от моя клас се опитаха да ми влязат в личния живот прекалено надълбоко, та изядоха шамара - цялата компютърна зала под формата на компютри, монитори с ЕЛТ и разни периферии полетя към тях. Но ако не ми се бяха врели в живота, изобщо нямаше да им обърна внимание, камо ли да троша каквото и да е било по тях.
Но някои хора очевидно не обичат покрай тях всички да са спокойни, винаги трябва да има някой, дето да вика. Ама вече си дадох сметката, че хич не ми е мястото аз да съм въпросния пискун. Нека друг е пискуна.
Но иначе съм в ученическа възраст все още. Просто съм си дал възможност да си разширя съзнанието и познанието над полето на стандартния ботур на моята възраст, каквито в моето даскало с лопата да ринеш - не ги бива за нищо, освен да живеят на майка си и на баща си на гърба, та бих парафразирал една ваша позната много успешно:

Ще те видя какъв пълноправен европейски гражданин си ми, като хвана метлата!

А иначе първоначалното ми желание беше да поговорим градивно. Защо ме нападнахте, не ми е много ясно, явно така приемате всеки нов. Другаде казват по едно "добре дошъл" поне!
Иначе май много ви харесва да имате 18-годишен син, който пие, пуши, тътри се с по три дузини евтини ороспии и фльорци на неговата възраст по чалготеките със седмици, или дето ви пребива от бой, че не сте му дали 30 лева за доза кокаин, а?
Повярвайте ми, не ви се иска такова чудо на главата! По-добре да прочетете тези информации и тогава да обсъдим.

# 108
  • Мнения: 10
КРАТКО ОПИСАНИЕ НА ИНДИГОВИТЕ ДЕЦА:

Най-общо казано децата "индиго" са реинкарнации на по-развити духовно личности или на същества от светлина, с цел да ни помогнат при преминаването в следващото ниво на развитие. Наречени са така, защото аурата им е тъмносиня. Тези прераждания са започнали от 60/70 години и са се увеличили значително от 1979. Смята се, че днес 90-95% от децата които се раждат, са "индиго" - хора от новата раса.

Ето някои от главните характерни черти на децата "индиго":
1. Яде малко и е алергичен към някои храни.2. Общува с "невидим' приятел.
3. Липса на внимание и наличие на хиперактивност.
4. Кармичния багаж на родителите не е от значения за него
5. Учи по-скоро от опит отколкото от теория.
6. Обича да върши няколко неща наведнъж - например да чете и да гледа телевизия едновременно.
7. Бързо губи интерес към дадено занимание, бързо му омръзва и минава на друго.
8. Отказва да се подчинява, иска да знае "защо".
9. Не се чувствува разбран от близките си, често е затворен в себе си.
10. Държи се като малък човек, като възрастен.
11. Ако има енергия в повече, изразходва я често с агресивно поведение.
12. Като бебе, майката често има чувството че я разбира още преди да позне да говори и й отговаря с поглед или движения.
13. Телепатичните му способности са развити, майката често има чувството че чете мислите й.
14. Емоционалността му е зряла, като на възрастен човек.
15. Винаги върши нещата по свой начин и не обича да се подчинява на правила.
16. Има силно чувство за собствено достойнство и цена.
Същата информация можете да намерите в горепосочените сайтов.
На български информация не можах да намеря.
Тази история с децата индиго е свързана С Крион, това пък е една chaneling история, много разпространена в Западна Европа и Щатите, свързана с учители, архангели и превратни събития в 2012, но не съм я проучила още достатъчно.

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=999.0#ixzz1qgpqtIdw

# 109
  • Мнения: 10
КОИ ДЕЦА СА КРИСТАЛНИ?


Защо наричам някои деца Кристални? Всеки има енелгийно поле, в и около тялото си, и то се свива или разширява в зависимост от преживяванията на човека. Цветовете в енергийното поле се определят от енергийната структура, която на свой ред зависи от хармоничните връзки. Цветът е честота, а честотата има звук. Последством гравитационни връзки и енергийни модели всички тези звуци се обединяват и създават уникален облик от хармонични връзки за всеки от нас. Тези хармонични връзки са онова, което отличава всеки от нас в цялото творение. Но във всеки хармоничен облик, във всеки човек съществуват безброй комбинации от честоти.

Хармоничните връзки в Кристалните деца са доста по-различни. Те носят цветовете на пълния спектър. Ако можете да видите енергийните им полета (а аз мога!), пред очите ви ще се разкрие многообразие от енергии в цветовете на скъпоценни камъни като великолепни изкрящо оцветени дъги от светлина. Вместо да се разширяват и свиват като на техните предшественици, енергийните полета на Кристалните деца извършват широки махови движения, подобно на прожекторите, които понякога виждаме да се ширят в нощното небе. Представяте ли си какво е да имаш способността да изследваш етера с пълен набор от честоти!

В книгата си "Пирамиди на светлината: пробуждане за новите многоизмерни реалности" отбелязвам, че енергията е светлина, а светлината има памет. Ние сме изградени от енергия и следователно сме светлина. Светлината се разпространява под формата на енергия. За повечето от нас нашата енергия, нашата светлина се движи прогресивно - от честотното ниво, на което се излъчва първоначално енергията, до целия светлинен спектър в спирално движение, докато накрая се превърне в бяла, или съвършена енергия. Бялата светлина съдържа в себе си пълния спектър и е същата като енергията на Източника - на Бога, - т.е. на съвършенството.

Цветният спектър е пирамидален в своята структура и съдържа енергия, която, движейки се, образува спирала. Базовата честота на пирамидата - и най-широката част на спиралата - е червена. Това би звучало като съвсем нисък тон поради дългите, бавни завъртания на честотата. Ако изпратим енергия, започвайки от базовата честота, тя ще се придвижи до най-горната част на спиралата, през целия цветен спектър и в крайна сметка ще премине през всички честоти. Енергията преминава през червено, оранжево, жълто, зелено, пурпурно, виолетово, бяло и всичките междинни цветове. Нищо чудно, че цветовете на нашата система от чакри съответства точно на пътя на енергийните честоти!

Енергийните полета на Кристалните деца съдържат пълния цветови спектър. В този модел има известно прегрупиране и децата, които го проявяват, често биват наричани Деца на Дъгата. Между енергийните полета на Кристалните децаи Децата на Дъгата има някои фини разлики, но в общи линии те са едно и също. Разликите се състоят в това, че енергиите на Кристалните деца са изключително живи в цветовете и движенията си, докато тези на Децата на Дъгата са с малко по-ниска интензивност, по-пастелни цветове и по-леки движения. Децата на Дъгата са малко по-напред в еволюцията, с по-високи, по-усъвършенствани енергийни модели. Все пак двата типа  са толкова тясно свързани, че ги смятам за част от едно и също еволюционно течение. За по-лесно тук ще наричам Кристални всички деца от тази категория.

КАКВО ПРАВИ КРИСТАЛНИТЕ ДЕЦА ТОЛКОВА СПЕЦИАЛНИ?


Кристалните деца са сравнително отскоро на Земята. Те са започнали да пристигат някъде през 1997-98 г.
... Те често се появяват в сънищата на родителите си, по телепатичен път или просто като "убеденост" преди да се родят. Преди да бъдат заченати, тези деца често обявяват името си на единия или двамата родители. Освен това понякога им предават определени послания.

Кристалните деца предизвикват енергийни промени, когато се родят. Познавам една акушерка, която казва, че при появата на такова дете родилната зала засиявала. Понякога тези промени са достатъчни, за да предизвикат у всички присъстващи временно усещане за неравновесие. Веднага след раждането Кристалните деца обикновено са будни и спокойни. Те се оглеждат бавно и съзнателно наоколо. В погледа им личи мъдростта на вековете. За всички, които ги виждат, те изглеждат силни и спокойни. Оставят впечатлението, че носят нещо много специално на този свят. И това е вярно!

Кристалните деца обикновено (но не винаги) имат яркосини очи. Този син цвят при много е леденосин. Това са децата, които ви гледат на опашкатав бакалията и между щандовете на магазинитеи в очите им личи, че ви познават. Те засияват, когато ни видят, и ни грабват от в поглед, който отеква дълбоко в нас като някакъв спомен. Техните очи излъчват познание отвъд времето и пространството и обикновено ни е трудно да откъснем поглед от тях. Някои от Кристалните деца се раждат почти напълно реализирани. С други деми, те са в постоянен контакт с етерните светове отвъд нашето измерение и проявяват поразително владеене на интуитивното, 6-тото и дори 7-то си чувство. Те бързо научават, че малцина са в състояние да ги разберат.

Като бебета семействата на Кристалните (както и на повечето) деца общуват с тях на бебешки език и с глуповати играчки. Тези крехки същества бързо се одръпват във вътрешния си свят, където поддържат общуването отвъд 3-тото измерение.

...

Те притежават телепатични дарби и с тях може да се общува много добре по този начин, стига да се вслушваме в тях.

ДАРБИ И ТЕГОБИ


Кристалните деца са крайно интуитивни и запознати с чувствата си. Те са и изключително чувствителни към енергията. Усещат какво изпитва всеки от околните - енергията на емоциите, намеренията, мотивите и всичко останало на хората. През повечето време дори знаят как ще се почувствуваме след малко! Също така са склонни към съпричастност, което означава, че буквално усещат болката на другите, била тя физическа или емоционална. Поради това те са миротворците. Изпитват болката на другите, затова се стараят да поддържат равновесие в отношенията си с околните. Конфликтите са особено разрушителни за тях и те правят всичко възможно, за да ги избегнат.

Поради своята чувствителност Кристалните деца са склонни да се разболяват внезапно, често с висока температура или странни заболявания, които медицината не е в състояние са обясни. Това е, защото те не просто съзнават, но и изпитват всичко до дъното на душата си. Почти всяко тяхно чувство е дълбоко. Тъй като много от тях остават неразпознати, те са или пренебрегвани, или се отнасят снизходително към тях и те в крайна сметка трупат чувствата в себе си. Сетне болката им се проявява физически, например с необяснимо заболяване, тъй като са набрали много повече, отколкото могат да поемат.

От друга страна, виждала съм много от тези деца да владеят изцеление, което е мигновено и фино и все пак с впечатляваща сила Те го правят естествено - без да кажат и дума, с нежно докосване, понякога дори само с поглед

...

Те притежават изключителна способност за състрадание и чувство за справедливост и като че ли винаги действат, водени от мотиви за общото благо. Лошото обаче е, когато бъдат предадени, го преживяват много тежко. Не могат да разберат защо някой на света ще се отнася с тях с нещо друго, освен съвършено уважение и разбирателство, а когато смятат, че са обидени, го приемат много лично. Кристалните деца като че ли се чувстват отговорни за чувствата на другите и ги трупат дълбоко в себе си. Освен това притежават силно социално съзнание и съпричастност, които далеч не са характерни за годините им.

...

Кристалните деца са със силно социално съзнание. Те са категоричните миротворци. Имат страхотно чувство за справедливост, което идва от мъдростта на опита и зрелостта, и те често го впрягат в действие, без да се направлявани или насърчавани от другите, и за изненада на мнозина.

Макар да не са толкова често срещани, телекинезата (преместването на предмети със силата на ума) и телепортацията (изчезване от едно място и появяване на друго), са допълнителни дарби, които проявяват някои от Кристалните деца.

...

Други деца могат да бъдат видени или чути как разговарят с най-разнообразни същества от светове извън нашия. Някои от малчуганите говорят на езици, каквито няма на Земята. Всъщност на няколко пъти съм ставала свидетел как две или повече от тези надарени мъничета разговарят помежду си на странни езици. Имат вид, сякаш се познават от друго време и място и прибягват към езика, който са говорели тогава.

...

Кристалните деца обикновеночуват и виждат своите етерни наставници така, сякаш последните са тук, в 3-то измерение. С общуването на децата с други светове идва и тяхното задълбочено разбиране на живота и съществуването. Те са невероятно мъдри. Не смятат, че се различават от Учителите и наставниците, които идват при тях. За тях това не е голяма работа, по-скоро нещо съвсем нормално.

...

Някои от децата умеят съзнателно да черпят от което и да било равнище на съществуване. ... Наскоро чух за безброй деца с на пръв поглед ирационални нощни страхове от техните или други стаи в дома? Броят на малчуганите, които изпитват такива страхове, расте постоянно, тъй като на този свят идват все повече деца с висше съзнание. Те усещат не само тази, но и други руалности; виждат ичувстват други светове, същества от други равнища на съществуване и различни реалности и знаят неща, които не е възможно да са дочули или да са им били казани. Добре е да им обръщаме внимание! Те наистина знаят за какво говорят. Това, че повечето възрастни нямат подобни преживявания, не прави тези преживявания по-малко реални.

Поради своята надареност Кристалните деца освен това не мислят като повечето хора, а заедно с движенията на енергията - холографски и секционно, общувайки с околните и средата като живи попивателни. Информацията постъпва и се класифицира на съответното място в мозъка. Когато отделни сведения, които на пръв поглед нямат връзка помежду си, изникнатв съзнанието им, тези деца незабавно ги съхраняват за по-нататъшна употреба. Когато открият ново парче от мозайката, съхраняват и него - и така, докато не сглобят цялата картина.

...

Медикаментите не променят същността им; само ги вцепеняват достатъчно, за да забравят за различията си. С течение на времето, ако се обезсърчи или не използва дарбите си, детето най-често започва да ги забравя. След като вратите към другите реалности се затворят, то става като другите деца. В най-лошите случаи този вид потискане може по-късно, когато детето порасне, да предизвика различни проблеми - понижена самооценка, депресия, усещане за малоценност или вътрешно убеждение, че не всичко в този свят е нарид. Не бива да забравяте, че в новите ни еволюционни процеси няма нищо "нормално".
...
Кристалните деца мислят толкова бързо, че често сякаш скачат от тема на тема и за околните става трудно да следят мисълта им. Те са хиперосъзнати - чувстват дълбоко нещата и реагират със светкавична скорост. Не можеш да ги излъжеш.

...

В общи линии Кристалните деца са с добър баланс между лявото и дясното мозъчно полукълбо. Те са с много висок интелект, и все пак подхождат към проблемите с истинско чувство за справедливост и от сърце. Липсва им достатъчно търпение, за да разсъждават линейно, тъй като мигновено виждат цялата картина, колкото и подробности да има в нея.

Често се случва изведнъж да изтърсят някое дълбоко прозрение. Ето някои примери с деца, които познавам лично:

- Целта на живота не е само да се сдобиваме с вещи и такива работи, а да обичаме себе си и другите колкото е възможно повече.

- Иска ми се хората да разбираха, че когато се ядосват или са щастливи, или тъжни, те споделят тези чувства с всички наоколо. Чувствата са енергия, а енергията движи.

- Ако Бог е в мен, значи трябва и аз да съм Бог. Това всъщност означава, че съм творец на целия си свят!

...

Поради способността си да вършат много неща едновременно, Кристалните деца може да изглеждат разпилени за страничния наблюдател. Те започват една дейност, скачат на друга и т.н., вместо да свършат едно нещо и тогава да започнат второто. След тях обикновено остава диря от играчки и други вещи, защото нещо друго е привлякло вниманието. А това често е вбесяващо за родители и учители!

Друг проблем е храненето. Кристалните деца са склонни да ядат по-скоро като птичета, отколкото като хора. Те обичат да се хранят по малко и начесто и изобщо не разбират идеята да се седне и да се яде много наведнъж. Една вечеря от 3 блюда им идва в повече, дори може да ги разболее. Също така са особено капризни за храната. Те сякаш знаят от какво имат нужда.

Повечето Кристални деца имат спомени за минали прераждания и за "дома". В един или друг момент повечето от тях са изразявали желание да си отидат "в къщи". Родителите им казват: "Но, миличко, ти си си у дома!" Децата обаче възразяват, че всъщност не са. Една майка попитала сина си какво си спомня за своя "дом", след като веднъж казал, че иска да се върне там. Той отговорил: "Това, което си спомням най-ясно е, че бях много свободен!" Друго момче пък казало на земния си баща: "Помня истинския си татко. Той никога не умира".

Когато изучаваме метафизика, често ни се казва, че ние сами избираме живота и родителите си. Човек често се чуди дали това е истина или просто плод на нечие въображение. След като прекарам известно време с такова дете обаче, за мен не остава никакво съмнение, че се случва нещо фантастично. Едно от моите любими Кристални деца, нежно и много талантливо момиченце на име Кристина, казало веднъж, още в съвсем ранна възраст: "Когато бях "там, горе" и си избирах родители, разгледах много хора, но знаех, че сте много мило семейство, затова се спрях на вас".

Познавам майка й. Момичето имаше право!

Кристалните деца са на този свят с велика цел и с охота разказват на всеки, който има желание да ги чуе, че целта им е да донесат безусловна любов на човечеството и да помогнат за установявяне на световен мир, като влеят съзнание за единство в колективното съзнание.
...
Кристалните деца носят в себе си съзнателни спомени за вековете, които с желание ни дават.
...

Нашите деца са нашето бъдаще. Бъдещето, което ни носят, може да ни накара да направим голям завой за благото на цялото човечество - стига само да се вслушаме в думите им!

Нека ги почетаме и обграждаме с любов и приемем възможността нопякога децата да знаят повече от нас. Нека не ограничаваме възможностите на необятната реалност само защото не ги разбираме.


Мег Блекбърн Лоузи - "Децата на новото време"

Източник: http://indigota.com/index.php?topic=253.0#ixzz1qgrC99j8

# 110
  • Мнения: 10
Ето това е моята информация по въпроса. Дано поне си признаете, че не съм дошъл да се заяждам с вас напразно. Мисля, че информацията е достатъчно изчерпателна. Simple Smile

Мир вам и Kissing You Good Night!!!

# 111
  • София
  • Мнения: 62 595
Не знам какви са индиговите, но ако ти си техен типичен представител, страдате от логорея и егоцентризъм.

# 112
  • Мнения: 41 750

А иначе първоначалното ми желание беше да поговорим градивно. Защо ме нападнахте, не ми е много ясно, явно така приемате всеки нов. Другаде казват по едно "добре дошъл" поне!


Щом не разбираш, май наистина си социопат. Което май се потвърждава и от другите ти писания де. Като започнеш първия си пост с "тъпи патки" какво посрещане очакваш? Честно казано много се радвам, че не можеш да ме замериш с компютърни конфигурации Twisted Evil
Иначе добре владееш деконструктивните похвати на споровете в нета, но мен това повече не ме засяга, защото се махам от темата. В края на краищата нямам какво да деля с теб, с нищо не ми пречиш и ми е все едно как ще си подредиш живота. Нямам и никакъв стимул да се надприказвам с теб. Давай, щом ти харесва, а аз отивам да си живея окаяния живот и да потискам детето си.

# 113
  • Мнения: 14 478
Лелее-и аз махам от тук.   Хора-пазете децата си от подобни мозъчни промивки.

# 114
  • Мнения: 26
Предлагам да извадим и кристала и да се почва  Laughing

И да ви кажа, че сте много назад с материала. Вече има и диамантени /елмазени/ деца   Flutter

За последните чувам за първи път. Иначе, индиговите деца са се появили по масово след 1970 г. Тяхната задача е да разрушат тази система и начин на живот. След 2000 година започват да се раждат кристалните - строители на новото време.

имам няколко близки начални учителки; те също казват, че всеки следващ випуск е различен, да, ама в смисъл, че всеки следващ е по-зле от предния Wink

Учителите не знам, но психолог, работещ от години с деца отчете, че толкова проблемни деца колкото има през последните няколко години никога не е било.



ЗА всичко е виновна ЧАЛГАТА !!!

# 115
  • София
  • Мнения: 3 296
Уф, мен човекът успя да ме обиди, а се оказва, че съм индиго, отговарям на всичките 16 точки. Жалко, че
ръся такива видимо несвързани бисери (да не използвам точния термин, че сигурно вече зле ми става от речника му). А и чета всичко, което пише, не като вас по диагонал.

Нищо де, не съм на 18 и няма какво толкова да си кажем с него. Ще си отворя тема за индиго работещи мацки.

# 116
  • Мнения: 11 727
Kissing You Good Night  ти не си индиго, колкото и да ти се иска, просто твоите родители са хора, за които родителството не е било на първо място (по инфо от първият ти пост, другите нямах нерви да ги изчета)

Хората, които не могат да се справят с децата си търсят всякакви други решения, но не и това да признаят пораженията си. А на тези деца им е нужно просто възпитание.

И да има "специални" деца, то те са не повече от едно на милион. Всички останали са разглезени малки идиотчета.

Чак яд ме хваща, как може да си вярвате на глупостите  ooooh!

# 117
  • Мнения: 1 479
Щом не разбираш, май наистина си социопат. Което май се потвърждава и от другите ти писания де. Като започнеш първия си пост с "тъпи патки" какво посрещане очакваш?
Очаквал е класическо а ла булгар посрещане, затова и човекът започнал с подходящ за тази цел увод. Че от каква "патка" човек може  да очаква такава характеристика ("социопат") ?  И аз навремето като Хамлет си зададох въпроса каква трябва да бъде "патката" за да се присмива над дете, което е завоювало невероятно количество награди вкл. и международни от различни състезания и в момента учи на върха на световния образователен Олимп?

Според мен разликата между умната и "тъпата патка" е в това че когато не знае умната мълчи, защото ако знаеше нямаше да бъде "патка".  Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо. Ще завърша разсъжденията си по орнитологията с една мъдрост:
"Има още ум в глупака, който съзнава своята глупост, но няма ум у този, който е твърдо уверен в своята мъдрост."  (c)   Mr. Green

# 118
  • Мнения: 41 750
"Има още ум в глупака, който съзнава своята глупост, но няма ум у този, който е твърдо уверен в своята мъдрост."  (c)   Mr. Green

Поздравления, изключително добро самоописание си си направил. Аз не бих могла да го направя толкова точно.

# 119
  • Мнения: 6 365
Никой родител не иска да приеме, че детето му има някакъв недостатък, че не е талантливо и т.н. И в резултат, както удавник се хваща за сламка, така и много родители сигурно наистина с готовност прегръщат идеята, че детето им не е изоставащо, а е индиго. Друга работа си е, нали? А има ли такава тенденция веднага се появяват и мошеници да точат пари.

Именно и което е най-страшното има хора, които са пренебрегнали психически проблем в детето си и не са потърсили специалист, заради вярата оказана на един непознат, който всеки месец им взема пари за курсове, за да направи детето им индиго. Който ги залъгва, че има голям напредък, че е едно от най-интелигентните в курса, а по някакъв начин на децата им е втълпено, че не трябва да коментират какво се случва в този един час. Имаше едно момченце, хем големичко в 10-ти клас. Нямаше някакви изоставания, напротив - много интелигентно дете, но ходеше на такъв курс. Там ги учели да боравят с методите на индиго. Колко пъти сме си говорили за такива деца. Единственото, което ми е казвал, че внушението е сила, която те се учат да контролират, но не може да говори за това извън тяхната общност. При някои такива "курсове", определението "секта" е много точно.

Това ми звучи като школата на Алексей Шадрин. Прекръсти я от Индиго на Тибетска академия. Има курсове за деца, но и възрастен може да стане индиго, срещу скромна сума де...

Бившият ми я посещаваше. Беше се самоубедил, че е нещо специално, от по-висша раса. Бая медитации имаше.

Общи условия

Активация на акаунт